Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar konusuyla Turkcell tarafından onaylanmış uygulamaları indirerek hediye internet kazanabilirsiniz. Bugün sizlere tanıtımını yapmış olduğumuz Turkcell Uygulama İndirip İnternet Kazanma kampanyaları sayesinde sadece uygulama indirip telefonunuza yükledikten sonra ücretsiz internet paketleri kazanabilirsiniz. Aşağıda yer alan kampanyaları faturalı hat, hazır kart ve Turkcell rahat hatlarına sahip olan aboneler faydalanabilir. Detayların tamamını bu konumuzda bulabilirsiniz.

turkcell bedava internet veren uygulamalar 1Pin
Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Uygulama İndir İnternet Kazan

Uygulama İndir GB Kazan kampanyalarından faydalanmak oldukça kolaydır. Turkcell tarafından hazırlanan Turkcell Uygulama İndir GB Kazan uygulamaları telefonunuza yükleyip giriş işlemi yaptıktan sonra anında bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Kampanya dahilindeki uygulamaları telefonunuza indirip ve giriş yaptıktan sonra kısa süre içerisinde ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Hediye internet paketini kazandıktan sonra uygulamayı kaldırsanız bile ücretsiz internet paketiniz devam edecektir.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet

Turkcell hesabım uygulaması en popüler internet kazanma servislerinden birisidir. Hesabım uygulaması üzerinden hediye internet paketi kazanabilmeniz için öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza yükleyip çalıştırdıktan sonra salla kazan butonuna tıklayıp telefonunuzu salladıktan sonra kısa süre içerisinde bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava İnternet

Geçtiğimiz günlerde abonelerine tanıtımını yaptığı Toplantıdayım Uygulaması ile anında 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Toplantıdayım Uygulamasına abonelik işlemlerini tamamladıktan sonra servis, siz toplantıdayken arayanlara sizin yerinize toplantıda olduğunuzu iletmektedir. Bu uygulama ücretlidir. Haftalık 7,90 TL karşılığında yenilenmektedir. İptal etmediğiniz süre boyunca otomatik yenilenerek her hafta 1 GB internet paketi verecektir.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi

Lifebox Bedava İnternet kampanyasıyla telefonunuzdaki verileri güvenli depolama yapabilirsiniz. Ayrıca bu servis sayesinde 5 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından abonelerine sunulan Lifebox uygulamasıyla telefonunuzda bulunan rehber, fotoğraf, video ve belgeleri güvenli bir şekilde bulut depolama servisinde saklayabilirsiniz. Bu depolama kısmına bilgisayardan, tabletten veya cep telefonundan kolayca erişim yapabilirsiniz. Lifebox servisi tamamen ücretsiz olmakla birlikte 10 GB saklama alanı vermektedir. İlgili uygulamayı hemen Google Play Sore veya AppStore mağazalarından indirebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte İnternet Kazanma

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet kazan uygulaması sonunda yayınlandı. Goller Cepte uygulamasıyla tuttuğunuz takımın her gol atmasına 500 MB internet paketi kazanabilirsiniz. Goller Cepte uygulamasını Google Play Store üzerinden indirdikten sonra ücretsiz üyelik işlemi sonrası abonelik alabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar konusu buraya kadardır. Yukarıda yer alan kampanyalar halen güncelliğini korumaktadır. Farklı uygulamaların çıkması durumunda konu tekrar güncelleyeceğiz. Yeni kampanyalardan haberdar olmak için konuyu sürekli takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca yapamadığınız veya anlamadığınız yerleri yorum kısmına yazarak destek alabilirsiniz.

Yorum yapın