Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar; Çekim gücü ile dikkat çeken operatörlerin başında Turkcell gelmektedir. Turkcell ülkemizde abone sayısı oldukça fazla olan ve her geçen gün paketlerini yenileyerek müşterilerine yenilikler sunan bir operatördür. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık birçok insan cep telefonu kullanmakta. Cep telefonlarımız için iletişimi sağlamada yardımcı olan şirketler ise GSM şirketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanacağımız GSM şirketini seçerken şirketlerin kampanyaları, tarifeleri gibi sundukları çeşitli hizmetler GSM şirketlerini seçmemizde etkili olmakta.

Ülkemizdeki mobil hat kullanan kişilerin en fazla sorun yaşadıkları konulardan bir tanesi de GSM şirketlerinin kullanıcıya verdikleri internetin ay sonuna kadar yeterli olamamasıdır. Bu yüzden GSM şirketleri kullanıcılarını diğer şirketlere kaptırmamak amacıyla yılın belli dönemlerinde ya da sürekli geçerli olan hediye internet, dakika ve sms dağıtımı yapmaktadır.

Ülkemizde Müşteri potansiyelinin önemli bir kısmını elinde bulunduran TURKCELL, elindeki müşterileri diğer GSM şirketlerine kaptırmamak amacıyla, diğer GSM şirketlerine göre daha fazla kampanya yaparak ön planda kalmaya çalışmaktadır. Şimdi sizlere Turkcell bedava internet veren mobil uygulamalar hakkında bir takım bilgiler verelim.

Günümüzde internet kullanımı artık çok gerekli bir araç haline geldi. Operatör şirketlerinde bu sebep yüzünden kullanıcıların mağdur olmaması için birçok yeni kampanyaya imza atmışlardır. Kampanyalarda operatör şirketleri müşterilerine yani kendi kullanıcılarına özel pek çok hediye internet hizmeti sağlamaktadır. 

Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Veren Mobil Uygulamalar 2023

Sizlerde Turkcell mobil hat kullanıcısı iseniz bedava internet veren uygulamaları kullanarak anında hediye internetten faydalanabilirsiniz. Turkcell 2019 yılında yaklaşık 50 GB’a kadar varan internet veren uygulamaları 2023 yılında da aynı şekilde kullanıcılarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu uygulamalardan en çok kullanılanlardan bir tanesi de BİP uygulamasıdır. Bip uygulaması yardımı ile birçok kanala abone olarak sizde bu tarz hediyeleri takip edebilirsiniz. Bu yöntem için ister faturalı mobil hat sahibi olun, isterseniz de faturasız mobil hat sahibi olun sizlerde uygun kampanyalardan faydalanarak hediye internet kazanabilirsiniz. 

Turkcell Hesabım Uygulaması ile Bedava İnternet

Türkcell’in kullanıcılarına En fazla internet dağıtan uygulamalarından birisi de salla kazan uygulamasıdır. Bu uygulamadan faydalanabilmek için öncelikle Turkcell hesabım uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonra her hafta düzenli olarak salla kazan uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından telefonunuzu gösterilen şekilde sallayarak çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bu uygulama internet kazanmak için kullanabileceğiniz çok basit bir yöntemdir.  

Telefonunuzu salladıktan sonra , 1 ya da 2 dakika içinde ne kazanmış olduğunuzu uygulama ve anında mobil hattınıza yüklenecektir. Turkcell’in en fazla internet veren bu uygulamasından ne kazandıysanız yalnızca o ürünü kullanabileceksiniz. Bu uygulama yardımı ile her hafta hediye internet kazanabilirsiniz. Ancak sadece faturasız hatlar için geçerlidir.

>>> Salla Kazan Yaparak İnternet Kazanma Yolları

Turkcell YAANİ Arama Motoru Kullanarak Hediye İnternet:

Bir başka uygulamada Turkcell’in kendi arama motoru olan Yaani Arama motoru uygulamasıdır. Turkcell’in 2017 yılındaki en önemli projelerinden biri olan yaani uygulamasını indiren her Turkcell kullanıcısı hediye internet kazanma şansını yakalamaktadır. Bu uygulamayı App store ya da Google Playden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yaani uygulamasını kullandıkça hediye internet kazanabilirsiniz.

İhtiyacınız olan Aramaları Yaani uygulaması üzerinden yaparsanız ve bu uygulamayı en az 10 gün kullanıp ve en az da 20 arama gerçekleştirirseniz bu sayede 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet anında hattınıza yüklenecektir. Bu hediye interneti kazanmak istiyorsanız Android ve IOS işletim sistemine uygun olan cep telefonlarınıza Yaani uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Turkcell yani bedava 1 GB internetin yanında yani arama motorunu kullanarak hediye 1 GB bedava internet  kazanmanız mümkün. Turkcell’in yaptığı son güncelleme ile beraber Yaani uygulaması üzerinden yapılan aramalar ve sorgular için herkese aylık 1 GB internet hediye. Ayrıca 1 GB bedava internet yaani uygulamasını kullandığınız sürece her ay geçerli.

Turkcell yani bedava internet kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi için Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile Hediye İnternet

 Turkcell’in Hediye internet kazandıran bir başka uygulaması da Turkcell GNÇ uygulamasıdır. Turkcell GNÇ uygulaması ile birlikte özellikle genç kullanıcılar tarafından kullanılan ve çok miktarda internet kazandıran önemli bir Turkcell uygulamasıdır. Sizde eğer Turkcell kullanıcısı iseniz ve hediye internete sahip olmak istiyorsanız öncelikle TURKCELL GNÇ uygulamasını cep telefonunuza indirmelisiniz. Bu uygulamayı indirdikten sonra uygulama içindeki ÇATLAK menüsüne tıklayıp ardından giriş yaparak sizde hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bu uygulamadan haftada iki kez faydalanabilirsiniz. Bu şekilde sürekli hediye internet kazanabilirsiniz.

Gençlere yönelik kampanyalar yaparak bedava internet veren Turkcell son yaptığı bir hediye internet paketleri ile gençlere yönelik kampanyalarını devam ettirmiştir. GNÇ ile bedava internet kazanmak için ayrıntılı bilgi veren Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyası yazımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak için Turkcell GNÇ Çatlat İnternet Kampanyası yazımıza bakabilirsiniz.

 

Turkcell BİP Uygulaması ile Hediye İnternet:

Eğer sizde TURKCELL’in yapmış olduğu BİP uygulamasını kullanıyorsanız birçok kanala abone olarak bu uygulama sayesinde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Bunun için sadece TURKCELL sayfasını beğenmeniz sizin için yeterli olacaktır. Ayrıca Bip uygulaması ile mesajlaşma, konuşma ve görüntülü arama yapan kullanıcılar ve arkadaşını BİP uygulamasına davet eden kullanıcılar bu işlemleri yaptığı anda 1 GB hediye internete sahip olmaktadır.

BİP Uygulamasında Sürpriz Nokta kampanyasına girerek TURKCELL’in tüm hediye internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

>>>>> Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türkcell tarafından en çok hediye internet veren bip uygulaması içeresinde çeşitli yollarla yöntemler ile bedava internet kazanma için yapmanız gerekenler ise;

  • Bip uygulaması içerisinden Keşfet kısmına tıklayarak Enflasyon yazarsanız kullandığınız internet paketi ikiye katlanacaktır.
  • Bip arama kısmına Kim 1 GB İster yazıp yarışmaya katılırsanız hediye internet kazanabilirsiniz.
  • Bip uygulaması içerisinde grup kurup sohbet ettikçe bedava internet kazanabilirsiniz.

Bip kullan kazan kampanyası ile bip uygulaması içerisinde mesaj sevdiklerinize mesaj atarak 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bip Yıldızları diğer adı Bip kullan kazan kampanyasında ne kadar çok mesaj atarsanız haftalık hediye internet kazanma olasılığınız daha artar.

>>>>>> Bip Kullan Kazan (Bip Yıldızları) Kampanyası

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell hediye havuzu Dijital operatör üzerinden giriş yaparak bedava internet kazanabileceğiniz bütün uygulamaları ve yarışmaları görme imkanı sağlar. Turkcell hediye havuzu ile kazanabileceğiniz bütün hediyeleri görebileceğiniz gibi ilk defa kullanmaya başladığınızda 1 GB bedava internet kazanırsınız. Ayrıca hediye havuzunda bulunan yarışma ve kampanyalara katılarak bol bol ücretsiz internet kazanmanız mümkün.

Bol bol hediye dağıtan hediye havuzuna girmek için Turkcell Dijital Uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için Turkcell Hediye Havuzu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması İle Hediye İnternet Kazanmak:

Hediye internet kazanmaya yardımcı olan bir diğer uygulama ise Turkcell toplantıdayım uygulamasıdır. Cep Telefonunuza bu uygulamayı indirdikten sonra eğer abone olursanız her hafta düzenli olarak 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz. TURKCELL toplantıdayım uygulaması ücretli bir uygulamadır ve haftalık 5 TL gibi bir ücreti vardır. Bu uygulamayı da yine aynı şekilde app store ya da Google Playden kolayca indirebilirsiniz.

Hediye İnternet: Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bizce kadınlara yönelik olarak hazırlanan uygulamalardan biridir. Bizce uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra her gün kullanıcı girişi yaparak kupon toplamanız gerekmektedir. Topladığınız kuponlar ile günlük yada haftalık internet kazanabilirsiniz.

Turkcell bizce ile kupon biriktir hediye internet kazanmak için uygulamayı aktif olarak kullanmanız yeterlidir. Uygulama içerisinde bulun kupon biriktir sayfasına giriş yapmanız yeterlidir. Kuponlarını dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. İşte kazanabileceğiniz bedava internet ise;

  • 15 Kupon – Günlük 2 GB
  • 30 Kupon – 3 Günlük 3 GB
  • 45 Kupon – Günlük 5 GB
  • 60 Kupon – Haftalık 2 GB

Her kullanıcı ayda 1 defa kampanyaya katılabilir.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Uygulaması

Turkcell goller cepte uygulaması içerisinde yer alan her gole 100 MB uygulaması ile seçtiğiniz maçta çıkan her gole 100 mb internet kazanabilirsiniz. Ücretsiz olarak haftada 1 defa katılabileceğiniz bu kampanyaya katılmak için Goller Cepte uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

Uygulama içerisinde yer alan Her Gole 100 MB yarışmasını linkine tıklayıp listelenen maçlar arasında seçim yapmanız yeterlidir. Seçim yaptığınız maçta çıkan topla gole göre o hafta kullanabileceğiniz internet hakkınıza hattınıza tanımlanır. Her hafta 1 defa katılma hakkınız olmasına karşın uygulama içerisinde bulunan görevleri tamamlayarak ek hak kazanırsınız.

>>>>>> Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet

TURKCELL goller cepte uygulaması ile hediye internet:

Google play ya da app store’dan goller cepte uygulamasını indirmeniz halinde, goller cepte uygulaması ile hattınıza yalnızca 1 kez 500 MB hediye internet kazanabilirsiniz. Uygulamayı indirmeniz halinde hediye internet hattınıza yüklenir.

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

TURKCELL life box uygulaması ile hediye internet:

Life box uygulaması depolama işlevi gören bir uygulamadır. Cep telefonunuzda olan verileri uygulamaya yüklediğiniz zaman, hediye internet kazanma şansına sahip olursunuz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell ücretsiz hediye veren uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yazıyı sizin için belli dönemlerde güncelleyerek mümkün oldukça aktif olan hediye internet veren uygulamaları yazmaya çalıştım. Sizin de hediye internet kazandığınız uygulamalar varsa yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell Yaani Uygulamasını Ne Kadar Kullanırsam Bedava İnternet Kazanırım?

Turkcell yaani uygulamasını en az 10 defa kullanmalı ve 20 arama yapmalısınız. Böylece hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Ücretli mi?

Turkcell toplantıdayım uygulaması ücretlidir.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Kaç TL?

Haftalık 9,90 TL servis ücretidir.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu