Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Yorumları

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ve Yorumları; Turkcell hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Turkcell bedava internet kazandırmak için farklı yollarla farklı kampanyalar düzenlemektedir. Turkcell’in kullanıcılarına sunduğu hizmet ve yaptığı yenilikler her geçen gün artmaktadır. Bu yenilik ve hizmetle beraber, müşterilerin sayısında da ciddi bir artış gözlemlenmektedir. Müşteri sayısında bu kadar fazla artışa sebep olan kampanyaları ve Türkcell bedava internet hizmetlerini beraber inceleyelim.

Turkcell belli aralıklarla yaptığı kampanyalar ile bedava internet vermektedir. Sizler son günlerde en çok bedava internet veren bazı kampanyalardan bahsetmek istiyorum. İşte Turkcell bedava internet kazanma yolları;

  • Yeni Kaydolanlara Özel 1 GB ya da 3 GB Bedava İnternet
  • Sen Yap 25 GB Bedava İnternet
  • Emocan 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell bedava internet kazanma yolları 2023 ve Turkcell bedava internet kazanma yöntemleri hakkında sizlere güncel bilgiler vermeye çalışacağım.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Hat Taşıma Kampanyası Bedava İnternet

Turkcell hat taşıma kampanyası ile hattınız turkcelle taşıyan yeni abonelere 10 GB bedava internet vermektedir. 90 gün içerisinde hattınız Turkcell kalitesine taşıyan bütün aboneler Her yöne 750 dakika + her yöne 1000 SMS + 10 GB +BiP kullanımlarında geçerli 1 GB + Dergilik’te geçerli 5GB  + fizy’de geçerli 5GB kazanacaklardır. Eğer sizde hattınızı 3 ay içerisinde Turkcell’e taşıdıysanız hemen HOS GELDIN 10 GB yaz 2200’a kısa mesaj göndererek hediyenizi alabilirisniz.

Turkcell sendeyapdiye 25 GB Bedava İnternet

Turkcellilerin kullanabildiği kampanyalardan biri olan ‘’Sen Yap Diye’’ kampanyası sayesin de tüm Turkcell aboneleri yaklaşık 25 GB internet kazanabilir. Aynı zaman da faturalı ya da faturasız olan tüm Turkcelli aboneler bedava internete sahip olup kazanabilmek için BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmelidirler. Bu kanal üzerindeki yapılması gereken görevleri yaparak yaklaşık 25 GB varan internet hakkı kazanmayı elde edebilirler.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kazanma

Turkcell yani uygulamasını cep telefonununa indirin ve düzenli olarak yaani kullanan bütün Turkcell aboneleri her ay 1 GB bedava internet kazanacaklardır. Yaani uygulamasını telefonunuzda bulundurduğunuz ve kullandığınız süre boyunca her ay otomatik olarak yenilenecek bu kampanya bedava internet kazanmak için kullanabileceğiniz uygulamalardan biridir.

Ayrıca Turkcell yaani ilk defa telefonuna indirin herkese ek 1 GB internetin yanında 1 hafta kullandığınızda 1 GB daha kazanarak kullanamaya başlayabilirsiniz. Turkcell Yaani hakkında daha ayrıntılı bilgi için Turkcell Yaani Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma Yolları

Bıp uygulaması Turkcell abonelerine en çok hediye internet veren uygulamalardan biridir. BIP kullanarak, mesaj atarak, grup kurarak yada arkadaşınıza önererek bedava internet kazanmanıza imkan tanımaktadır. Özellik BIP yıldızları ile bol bol mesaj atarak haftalık 5 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

BIP üzerinden grup kurarark arkadaşlarınızla mesajlaşarak hediye internetinizi alabilirsiniz. Ayrıca BIP keşfet üzerinden KİM 1GB İSTER yarışmasına katılarak bedava internet kazanabileceğiniz gibi EBA kanalına üye olarak da internet alabilirsiniz. Sizde sürpriz hediyeler kazanmak ve yarışmalara katılarak hemen hediyeleri toplayabilirsiniz.

Turkcell BIP bedava internet kapmayalarını ayrıntılı incelemek için Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma Yolları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kazanma

Turkcell salla kazan ile her hafta bedava internet kazanmanız mümkün. Salla kazan her hafta 1 defa yapılan ve bol bol hediye veren uygulamalardan biridir. Turkcell salla kazan yapmak için Dijital Operatör üzerinden her hafta cuma gününe kadar salla kazan yapmanız gerekmektedir. Bütün Turkcell faturalı ve faturasız müşteriler haftada 1 defa salla kazan yapabilir.

Turkcell salla kazan hakkında ayrıntılı bilgi almak için Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma

Turkcell hediye havuzu Dijital Operatör içerisinde bulunan bedava internet kazanma imkanı bulunan paketleri ve kampanyaları takip etmek için düzenlemiştir. İlk defa hediye havuzuna giriş yapan abonelere 1 GB hediye veren bu uygulama ayrıca daha önce almadığınız bedava interent kampanyalarını takip etmenizi sağlar. Hediye havuzunda bulunan yarışmalar, çekilişler ve görevleri tamamlayarak bedava internet kazanırsınız.

Daha ayrıntılı bilgi için Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kazanma

Turkcell her gole 100 MB uygulaması hafta sonu belirlenen maçlar arasında seçtiğiniz maçta çıkan toplam gole bağlı olarak 1 GB kadar internet kazanmanızı sağlar. Hem Türkiye süper ligi hem de dünyada bir çok ülkenin liglerinden maçları seçerek her hafta bedava internet kazanabilirsiniz. Haftada 1 defa katılabileceğiniz her gole 100 MB yarışmasında hiç gol olmasa bile 100 MB internet hattınıza yüklenir.

Turkcell her gole 1oo MB daha ayrıntılı bilgi için Turkcell Her Gole 100 MB Kampanyası Nasıl Yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri 2023

Turkcell bedava interent kazanma yöntemleri arasında en çok tercih edilen BIP uygulaması ve Salla Kazan yaparak bedava internet kazanma yöntemidir. BIP uygulamasını telefonunuza indirerek sizlerde bedava internet kzanmaya başlayabilirsiniz.

Sizler için güncel olarak Turkcell 2023 bedava internet kampanyaları düzenli olarak paylaşmaya çalışyorum. En güncel bedava internet kampanyaları ve paketleri için Turkcell Bedava İnternet kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Turkcell Yıllık Paket Nedir? Nasıl Alınır? Ne Kadar?

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yorumları

Turkcell hediye internet kazanma yöntemleri hakkında merak edilen ve sıkça sorulan soruları yorum kısmından okuyabilir bilgi ve öğrendiğiniz bedava internet yöntemlerini diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İnternet Verir mi?

Haftada bir defa yapılan salla kazan uygulaması ile bedava internet kazanmanız mümkündür.

Turkcell Hat Taşımada Kaç GB İnternet Veriyor?

Hat taşıma kampanyası ile Turkcell kullanıcılarına 10 GB hediye internet vermektedir.

Turkcell Salla Kazan Kurumsal Hatlarda Var mı?

Evet.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu