Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2222

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası; GSM şirketlerinin piyasaya sunduğu kampanyalar arasında en çok internet kampanyaları ilgi görmektedir. Bu nedenle Turkcell de bedava internet kazandırarak müşterilerini memnun etmektedir. Her zaman abonelerinin yanında olan Turkcell, bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Sen de belirlenen tarihler arasında Turkcell bedava internet kampanyasına katılarak hediyeler kazan!

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2023

Kullanıcıları için dönem dönem bedava internet kampanyaları düzenleyen Turkcell, yine kazandırmaya devam ediyor. Sen de belirlenen tarihler arasında aşağıdaki kampanyalı paketlerden birisini seçerek Turkcell online kanallar üzerinden başvurunu gerçekleştir ve Turkcell bedava internet kampanyası ile bol bol GB kazan. Senin için Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) bir araya getirerek paylaşıyoruz.

Turkcell resmi internet sitesi turkcell com.tr veya Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden, kampanya kapsamında seçili faturalı bireysel mobil ses tarifeleri için yeni hat almak isteyen tesis veya numarasını bu tarifelere taşımak isteyen Turkcell aboneleri Turkcell bedava internet kampanyasına katılarak bedava GB kazanma şansı yakalıyor. Kampanya başvurusunu gerçekleştirdikten sonra hattınız aktif olarak kullanılmaya başlandığı zaman hediyeler tanımlanıyor.

Turkcell Bedava İnternet 2222

Başlattığı yeni ve güncel bedava internet kampanyaları ile abonelerin ilgisini çekmeyi başaran Turkcell’den seçili paketlere geçiş yapan ya da yeni bir hat alan aboneler, bireysel mobil ses hattını aktif ettikten sonra Turkcell bedava internet kampanyası ile kazanmaya devam ediyor. Belirlenen hatlar için gerekli şartları taşıyan Turkcell abonelerinin bedava internet hediyeleri, Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları ile 45 gün içerisinde hatlarına tanımlanıyor.

Belirlenen koşullar çerçevesinde kampanyaya katılan her Turkcell abonesi, her bir kampanya için sadece 1 hediye abone hattına tanımlanır; birden fazla kampanya kullanılamaz. Bu sebeple katılmak istediğin kampanya seçimini iyi belirlemen gerekiyor. Burada seni bekleyen Turkcell bedava internet kampanyası ile verilecek olan faydalardan, 1 GSM numarası sadece 1 defa yararlanabildiği için hediyeler de üst üste alınamıyor.

turkcell bedava i̇nternet (güncel kampanyalar) aralık 2022 - teknocep

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Yaz kampanyalarının vazgeçilmezi olan Turkcell, online kanallar üzerinden başvuru yapan bütün abonelerine özel olarak, tüm paketlerde geçerli bir haftalık 2 GB bedava internet hediye ediyor. Belirlenen kampanya kapsamında, belirlenen tarihler içerisinde online kanallardan yeni hat tesisi için başvuru yapan ya da numarasını Turkcell avantajlar dünyasına taşımak isteyen bütün abonelere özel olarak haftalık 2 GB bedava internet paketi hatlarına tanımlanıyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar üzerinden kalan kullanımlarını takip edebileceğin ek internet paketi, hattına tanımlanıp kullanmaya başlayabileceğin zaman sana SMS ile bilgilendirme mesajı gelecektir. Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında hediye edilen internet paketi bir başka kişiler asla transfer edilemez ve bir sonraki fatura dönemine de devredilemez. Hediye internet paketin aktif olduktan sonra eğer paket aşımı yaparsan, yapacağın fazla internet kullanımları tarifene ek başka bir internet paketi varsa o internet paketi üzerinden, yoksa da kullandığın tarife aşım bedeli üzerinden ücretlendirilerek faturana yansıtılıyor.

Bedava Turkcell İnternet Kazanma Yolları

Yukarıda belirttiğimiz ve Turkcell bedava internet kampanyası ile verilen haftalık internet paketi aktiflendikten sonra 7 gün boyunca kullanıma açıktır; 7 gün sonunda otomatik olarak sona erecektir. Eğer gerekli kampanya koşullarını sağlayarak bedava aylık internet paketi kazandıysan da hediye internetin aktiflendikten sonra 30 gün içerisinde kullanabilirsin. Aylık paketler de 30 gün sonunda otomatik olarak sona eriyor.

Turkcell Bedava İnternet 10 GB

Turkcell’in sunduğu bir başka Turkcell bedava internet kampanyası ile birlikte yine Turkcell online kanallara özel tüm paketlerde ek haftalık 10 GB internet hediye ediliyor. Bu kampanya kapsamında da gerekli koşulları sağlayan abonelerin hatlarına, tarifelerine ek olarak 1 hafta boyunca kullanabilecekleri tam 10 GB bedava internet paketi hediye ediliyor.

Kampanya kapsamında hattına tanımlanacak olan bedava internet paketi hediyelerini kullanmaya başlaman için sana gelecek olan bilgilendirme SMS’ini beklemelisin; sonrasında ise 1 hafta boyunca 10 GB bedava interneti kullanmaya başlayabilirsin. Turkcell bedava internet kampanyası ile verilen hediye internet, bir başka hatta transfer edilemez ve 7 gün sonunda biterek sonraki döneme devredilemez.

Turkcell Bedava İnternet 30 GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell bedava internet kampanyası ile birlikte verilen hediye internet paketi hattına tanımlandıktan sonra ve geçerli olduğu süre içinde paket aşımı yaptığın zaman kullanacağın internet tutarları ve ücreti, eğer hattında ek internet paketi var ise o paket üzerinden; hattında başka internet paketi yoksa da kullandığın tarifenin aşım ücreti üzerinden hesaplanarak faturana yansıtılıyor.

Bu kampanyalar dışında Platinum abonelerine özel olarak verilen kampanya ile de paketine ek haftalık 10 GB bedava internet kazanabilirsin. Turkcell bedava internet kampanyası ile Turkcell Platinum müşterilerine özel, 1 hafta boyunca kullanabilecekleri tam 10 GB bedava internet hediye ediliyor. Sen de seçili Platinum paketlerden birisi için yeni hat alım talebi oluştur ya da numaranı bu paketlerden birisine taşı ve Turkcell 10 GB bedava internet kazan.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell bedava internet kampanyaları ile birlikte Turkcell Platinum abonelerinin paketlerine ek haftalık 5 GB internet, GNÇ kullanıcısı olan Genç Turkcell’liler için de tekliflere ek haftalık 2 GB bedava internet hediyeleri seni bekliyor. Kampanya katılım koşullarını sağladığın takdirde Turkcell bedava internet paketleri hattına otomatik olarak tanımlanacak olup, bilgilendirme SMS’i geldikten sonra bedava internetini kullanmaya başlayabilirsin.

Şunu tekrar hatırlatmak isteriz ki Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında verilen hediyeler hattına tanımlanarak aktif olduktan sonra ve geçerli olduğu süre içinde internet paket aşımı yaptığın zaman ek paketin varsa o ek paket üzerinden, başka ek paketin yoksa da kendi tarifenin internet aşım bedeli üzerinden ücretlendirilerek faturana yansıtılır. Turkcell kampanya koşullarında her zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

 

Turkcell BİP Uygulamasında Durum Paylaşma Var mı?

Turkcell Bip uygulamasında durum paylaşımı yapabilirsiniz.

Turkcell Superonline Kurulum Ücreti Var mıdır?

Turkcell Superonline kurulum hizmetini ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

Turkcell Hat Fiyatı Ne Kadar Oldu?

400-500 TL arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu