Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

 

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları sayfasında Turkcell GSM şirketi tarafından abonelerine tanıtım amacıyla hazırlamış olduğu Turkcell Bedava İnternet 2023 ve Bedava SMS gibi kampanyaları bu konumuzda kolaylıkla bulabilirsiniz. Tanıtımını yapmış olduğumuz Turkcell Bedava İnternet Nisan 2023 kampanyaların tamamı Turkcell forumlarından özenle seçilmiş olup tarafımızca denemesi yapıldıktan sonra konuya eklenmiştir.

Konuda yer alan tüm kampanyalar faturalı veya faturasız hazır kart sahipleri için hazırlanmıştır. Daha önce Turkcell GSM operatörünün ücretsiz kampanyalarına katılmadıysanız çok şanslısınız. Aşağıda bulunan herhangi bir Turkcell Ücretsiz İnternet 2023 kampanyalarından herhangi birine katılım sağladıktan sonra ücretsiz internet paketi kazanmanız mümkündür.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Salla Kazan uygulaması her hafta abonelerine farklı farklı hediyeler vermektedir. Turkcell Dijital Operatör (online işlemler BIP) uygulamasını telefonunuza yükleyip her pazartesi günü uygulama içerisinden Salla Kazan sekmesine tıklayıp telefonunuzu salladıktan sonra hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Dijital Operatör uygulamasını Google Play Store ve App Store mağazalarından ücretsiz indirebilirsiniz.

Turkcell Fizy Dinledikçe Kazan

Turkcell GSM operatörünün popüler uygulamalarından birisi olan Fizy ile müzik dinleyerek hediye internet kazanabilirsiniz. Son 1 ay içerisinde 250 şarkı dinlemeniz durumunda Turkcell tarafından hattınıza 1 hafta geçerli ücretsiz 1 GB hediye internet paketi tanımlanacaktır. Şarkı dinlemeniz 500 ve üzerine çıkması durumunda haftalık 2 GB’a kadar hediye internet kazanmanız mümkündür.

 

Turkcell Mobil Ödeme İnternet Hediyesi

Turkcell Mobil Ödeme seçeneğini aktif kullanan her aboneye 2 GB hediye internet vermektedir. Fizy, Lifebox, TV+, Goller Cepte ve Dergilik servislerinden herhangi birini ücretli kullanmanız durumunda 1 ay geçerli hediye 2 GB internet kazanabilirsiniz. Bu servis herhangi bir katılım gerektirmemektedir. Ücretli kullanım yapmanız durumunda hattınıza hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanacaktır.

Turkcell Yeni Abonelere Hediye İnternet

Turkcell operatörüne numara taşıyan veya yeni hat alanlar çok şanslı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bu kampanya sayesinde 4 ay boyunca geçerli hediye 4 GB internet kazanabilirsiniz. Hattınızın açılma işlemleri tamamlandıktan sonra hediye internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Turkcell BTK Akademi 6 GB İnternet

Turkell BTK Akademi kampanyası başladı. Ülke genelinde daha fazla yazılımcı geliştirmek adına başlatılan bu kampanya ile btkakademi.gov.tr yönünde geçerli aylık 6 GB hediye internet paketini hemen alabilirsiniz. Bu servise abone olabilmeniz için BiP’in Keşfet sekmesine tıkladıktan sonra BTK Akademi kanalını takip etmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Bip Konuşma Kampanyası

Turkcell aboneleri Bip üzerinden #senyapdiye kanalına gelerek haftanın görevi ile Bip üzerinden toplam 30 dakika arama yaparak hediye GB kazanabilirsiniz. Servise katılmak için Bip uygulamasına giriş yaptıktan sonra keşfet bölümünde yer alan #senyapdiye kanalını takip ederek görevden GB şansı butonuna sekmesine tıklayıp katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Hediye İnternet

Turkcell faturalı hat sahiplerini kapsayan bu kampanya ile faturalarınızı e-posta adresinize alarak 5 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanya herhangi bir katılım gerektirmiyor. Faturanızın otomatik ödemeyle gerçekleşmesinin ardından hediye internetinizi Dijital Operatör Hediye Havuzundan alarak hattınıza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Başladı

Telefonunuza yüklü olan Bip uygulamasını çalıştırarak Keşfet sekmesinde bulunan Sürpriz Nokta kanalını takip edip ilgili adresleri ziyaret ederek hediye internet kazanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Bip uygulamasına giriş yapmanızı öneriyoruz.

Turkcell Dijital 2 GB Kampanyası

Dijital 2 Kampanyasıyla Dijital Operatör uygulamasıyla veya turkcell.com.tr internet sitesinde Gülümseten Fırsat paketlerinden herhangi birini kredi kartınızla satın alarak anında 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kazanılan ödülün kullanım süresi 4 haftadır. Servis herhangi bir katılım gerektirmiyor. Paket satın alma işlemi sonrası hattınıza otomatik olarak 2 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Turkcell Eba Hediye İnternet Kampanyası

Korona virüs sebebiyle uzaktan eğitim alan öğrencilere Turkcell 6 GB hediye internet paketi vermektedir. Ücretsiz olan bu paket sadece EBA uygulaması ve Eğitim Bilişim Ağı internet sayfasında geçerlidir. Eba sistemine destek sağlayan Turkcell tüm abonelerinin hatlarına hediye 6 GB internet paketini yüklemiştir. Ayrıca katılım için herhangi bir yere SMS atmanıza gerek yoktur.

Turkcell Kim 1 GB İster? Kampanyası

Kim 1 GB İster servisi bip kullanıcılarına özel olarak hazırlanan bilgi yarışması servisidir. Kampanya sayesinde size sorulan 15 soruya karşılık doğru cevap vermeniz durumunda 1 GB internet kazanabilirsiniz. Yarışmadan dilediğiniz zaman çekilebilir veya puanınıza göre hediye internet paketi satın alabilirsiniz. Bu kampanya tamamen ücretsizdir. Bip uygulamasına giriş yaparak Kim 1 GB İster kanalına erişim yaparak abonelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Turkcell GS Destek 1 GB Hediye İnternet kampanyası

Galatasaray takımının her kazandığı maçta sarı kırmızı destek paketine sahip olanlar internet paketi kazanıyor. Kampanyadan faturalı veya faturasız hat sahipleri faydalanabilir. Galatasaray takımının her gol attığında 1 GB bedava internet paketini kazanmak istiyorsanız hemen Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden herhangi birine ücretsiz geçiş işlemi yapabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Challenge TV Kampanyası

GNÇ Challenge TV uygulamasını telefonunuza indirerek kendi videonuzu oluşturarak alacağınız beğeni kadar ödüller kazanabilirsiniz. Bu uygulama TikTok yazılımına benzeyen bir uygulamadır. Oluşturduğunuz video ile neler kazanacağınızı uygulama üzerinden liderlik tablosundan takip edebilirsiniz.

Turkcell Tribün Cepte İnternet Kazanma

Tribün Cepte kampanyasıyla hem tuttuğunu takıma destek verebilirsiniz. Ayrıca takımınız her kazandığında bedava internet kazanabilir hemde sizi arayanlara takımınızın marşını dinletebilirsiniz. Bu servisin haftalık 2,99 TL ücreti bulunmaktadır. Tribün cepte aboneliğinizi başlatmak için hemen TRIBUN CEPTE yazıp 2200 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca BİP Tribün Cepte kanalı içerisinden de yapabilmeniz mümkündür.

Turkcell 4.5G Süper Paket Kampanyası

Turkcell faturalı veya faturasız hat sahiplerine 4.5G hızını test ettirmeye yönelik ücretsiz internet imkanı sağlıyor. 2 hafta sadece 4.5G yönünde kullanabileceğiniz 1GB hediye internet ile daha hızlı internet erişimi yapabilirsiniz. Bu servise katılım sadece uygulama veya müşteri hizmetleri yoluyla yapılmaktadır. Servise katılmak için hemen Dijital Operatöre giriş yaparak 4.5G Süper Paket sekmesine tıklayıp abonelik işlemlerini başlatabilirsiniz.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Günlük 1 GB Kampanyası

Dijital Güvenlik Servisi ile ücretsiz 1 GB hediye internet paketi kazanma şansınız var. Turkcell tarafından geliştirilen güvenlik paketi olarak bilinen bu servis oldukça başarılı ve kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Bu servisle güvenli olmayan ve dolandırıcılık üzerine hazırlanmış internet sayfalarına bağlandığınızda otomatik olarak uyarı vermektedir. Sosyal medya sayfalarında dolandırıcılık reklamlarını engelleyebilir veya e-posta ile gelen zararlı içerikleri engelleyebilirsiniz. Dijital Güvenlik Servisi abonelik işlemleri sonrası hattınızdan her ay 4,99 TL bakiye kesilecektir. Bu servise devam ettiği süre boyunca hediye 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise başvuru yapmak için telefonunuzun SMS kısmına gelerek Guvenlik1GB yazıp 2200 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell 20. yıla Özel Haftalık 10 GB Hediye İnternet

Faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik başlatılan 20. yıla özel internet kampanyası başladı. Bu kampanya sayesinde bir hafta geçerli 10GB ücretsiz internet paketi kazanmanız mümkündür. Turkcell GSM operatöründe 20 yıldır aboneliğiniz kesintisiz duruyorsa çok şanslısınız. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hediye Havuzu kısmından size özel olarak sunulan hediyenizi alabilirsiniz.

Turkcell Dijitale Hoş Geldin Kampanyası

Dijital uygulaması, turkcell.com.tr üzerinden TL yükleme işlemi gerçekleştirip 1 hafta geçerli 2GB internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca pasaj içerisinde geçerli alt limitsiz 20 TL hediye çeki de kazanmanız mümkündür.

Masterpass Faturasız Paket Yükleme Kampanyası

Hattınıza paket yükleme işlemini Masterpass sistemine kayıtlı Mastercard ya da Maestro logolu banka veya kredi kartınızla yaparak anında haftalık 1 GB hediye kazanabilirsiniz. Kampanya herhangi bir katılım gerektirmiyor. Paket yükleme işlemi sonrası otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Popüler Kampanyalar 2023

Turkcell Hediye İnternet konumuz şimdilik bu kadardır. Yeni kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyerek sizleri bilgilendireceğiz. Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları 2023 konusu buraya kadardır. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

YouTube video
Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell’de hediye internet var mı?

Turkcell, farklı zamanlarda müşterilerine bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Bu kampanyalar genellikle belirli bir süre geçerli olup, belirli şartları yerine getiren müşteriler tarafından kullanılabilir.

Turkcell Hediye internet nasıl alınır?

Turkcell hediye internet almak için farklı yöntemler bulunmaktadır.
Turkcell uygulaması üzerinden: Turkcell uygulamasına giriş yaparak “Hediye İnternet” menüsünden kampanyalara ve hediye internetlere ulaşabilirsiniz. Uygun kampanyayı seçerek hediye internetinizi alabilirsiniz.

“Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları” üzerine 9 yorum

 1. Siteniz oldukça başarılı ve açıklayıcı bilgiler var turkcell bedava internet kampanyalarının tamamını eklemişsiniz bravo.

  Cevapla
 2. İnternet paketim bittiği için dışarı çıkamıyordum. Facebook üzerinden konunuzu gördüm iyi ki görmüşüm 5 GB bedava internet kazandım. Çok teşekkürler.

  Cevapla
 3. Turkcell hediye internet paketi hattıma yüklendi. Allah razı olsun sizden.

  Cevapla
 4. Gayet başarılı olmuş. Konudaki hediye internet paketlerinin yanı sıra facebook hesabımda paylaşarak 10 GB bedava internet paketini şuan itibariyle aldım. Teşekkürler.

  Cevapla
 5. Gayet güzel paylaşım olmuş. Turkcell ücretsiz internet kampanyalarının hepsi çalışıyor.

  Cevapla
 6. Farklı Turkcell Hediye İnternet Kampanyaları var mı? bunların hepsinden daha önce internet kazanmıştım.

  Cevapla
Yorum yapın