reklam
Turkcell

Turkcell Bedava İnternet Faturasız

Turkcell Bedava İnternet Faturasız; Operatörlerin sunmuş olduğu kampanyalar arasında en çok ilgi gören internet paketleridir. Turkcell de farklı paket seçenekleriyle bedava internet imkanı sunmaya devam ediyor. Turkcell kullanıcılarına yaptığı yeniliklerle ve kampanyalarla pek çok müşteriyi kendine çekmiş bir operatördür. Turkcell faturasız bedava internet veren bir çok uygulama ve kampanyalar bulunmaktadır.

Turkcell hazır kart kullanan bir çok kişinin merak ettiği Turkcell faturasız bedava internet paketleri nelerdir ve nasıl kazanılır sorusuna yazımızda cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet 2023

Turkcell faturasız bedava internet kazanma yolları ve güncel kampanyalar ise;

Turkcell GNC Çatlat Bedava İnternet

Turkcellin sunmuş olduğu kampanyalardan bir tanesi olan GNÇ Çatlat kampanyası sayesinde pek çok hediyeye sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaya sizlerde katılarak yeni hediye internet kampanyalarından haberdar olarak kolayca faydalanabilirsiniz.

Fakat kampanyaya katılabilmek için Turkcell GNC’li olmanız gereklidir, bunun yanı sıra Turkcell GNC uygulamasına mobil uygulamadan giriş yaparak bu uygulamada ki ‘’ÇATLAT ‘’ yazan bölümden pek çok hediye paketlerini kazanabilirsiniz. Aynı zaman da bu bahsettiğimiz kampanyadan bir haftada 2 defa kolay bir şekilde faydalanabilir ve sevdiklerinizle doya doya konuşabileceğiniz konuşma, mesajlaşmak için sms ve internet hakkına da sahip olabilirsiniz.

Turkcell GNC Çatlat Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell BİP Faturasız Bedava İnternet

Turkcell kullanıcıysanız ve her hafta sunduğumuz hediye internet kampanyasından kolay bir şekilde yararlanabilmek için aşağıda sizler için bahsettiğimiz adımları takip ediniz. Turkcell BIP bedava internet kazanmak için yarışmalara katılabileceğiniz gibi BIP üzerinden mesaj atarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Telefonunuz da bip Messenger uygulaması yoksa indiriniz, varsa açınız ve keşfet bölümünde yer alan sağ üst köşeden arama seçeneğine dokununuz.

Bu arama bölümüne ‘’Kim 1 GB İster?’’ İfadesini aratınız ve arama sonucu çıkan sonuçlarda ki uygun servislere dokununuz.

Bu dokunduğunuz serviste karşınıza “yarışmaya başla” adı altında bir seçenek çıkacaktır, bu çıkan seçeneğin üzerine dokunarak Turkcell’in sizler için sorduğu bir takım sorulara doğru yanıtlar vererek pek çok hediyeye sahip olabilirsiniz. Üstelik bu hediyeleri kazanabilmeniz için faturalı olmanıza da gerek yok.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanmaya Yolları

Turkcell BIP Yıldızları Bedava İnternet

Turkcell faturasız hat kullananlar bedava 2 GB internet kazanmak için BIP üzerinden bol bol mesaj atarak BIP yıldızı olup hediye internet kazanabilirler.

BIP uygulaması üzerinden mesaj atarak hediye kazanmak için uygulamayı indirip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Turkcell BIP Hediye İnternet Kampanyaları

Turkcell Yaani Faturasız Bedava İnternet

Türkiye’nin arama motoru sloganı ile kendini tanıtan Turkcell Yaani arama motoru kullanarak hem 2 GB hemde ek olarak bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz. Yani uygulamasını telefonunuza indirip kullanmaya başladıktan sonra hediye 2 GB kazanırsınız.

Ayrıca Yaani bedava 1 GB internet kampanyası ise süresiz olarak sunulan kampanyalardan biridir. Yanni üzerinden yapılan işlemlerde aylık 1 GB hediyesi uygulamayı kullandığınız süre boyunca geçerlidir. Arama motoru olarak Yanni kullandıkça her ay bedava internet kazanmaya devam edersin.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Goller Cepte Faturasız Hatlara Bedava İnternet

Turkcell goller cepte uygulaması her gole 100 MB internet kampanyası seçtiğiniz maçta çıkan toplam gole bağlı olarak 1 GB kadar internet kazanırsınız. Goller cepte uygulaması ile her gole 100 MB kampanyasından yararlanmak için Goller cepte uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli. Maçların bulunduğu listeden seçim yaparak atılan toplam gole bağlı olarak bedava internet kazanırsınız.

Her gole 100 MB kampanyasına haftalık olarak tek maç seçme imkanı vermektedir. Dilerseniz 3 tl karşılığında ek hak alarak bedava internet kazanma olanağını artırabilir.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Eba 6 GB Faturasız Bedava İnternet

Turkcell faturasız hat sahibi kişilere yönelik yapılan kampanyalardan biride Eba bedava internet paketidir. Turkcell faturasız hat sahipleri BIP keşfet bölümünden EBA kanalını takip ettiklerinden hatlarını 3 GB bedava internetin yanında ek 3 GB internet kazanırlar. Aylık 6 GB bedava internet her ay otomatik olarak yenilenecektir.

Turkcell EBA 6 GB Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen faturasız hat sahipleri Özellikle BIP uygulaması üzerinden ve Turkcell Dijital Operatörde bulunan Hediye Havuzu kısmında kendilerine uygun paketleri görebilir. Hediye havuzunda haftalık olarak kazanabilecekleri GB ayrıntılı olarak görünmektedir.

Ayrıca BIP üzerinde #sendeyapdiye kanalını takip ederek haftalık görevleri tamamladıkça hediye internet kazanmaya devam ederler.

Sizlere bu yazımızda Turkcell faturasız bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları ve görüşleri yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

EBA Puan Kasma ve Kazanma Hilesi (KESİN YÖNTEM)

 

Turkcell Yaani Bedava İnternet Paketi Ne Kadar Süre İçin Geçerlidir?

Turkcell Yaani Bedava İnternet Paketi kapsamındaki 1 GB bedava internet süresi olmayan bir pakettir.

Turkcell Bip Yıldızlarına Kaç GB İnternet Veriyor?

BIP Yıldızı olan ve bunun için bir çok mesaj atan müşterilere hediye olarak 2 GB internet verilmektedir.

Turkcell 2023 Yılı Yeni Hat Fiyatı Nedir?

400-500 TL arasındadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu