reklam
Turkcell

Turkcell Bedava İnternet 30 GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet 30 GB Kampanyası; Operatörlerin sunduğu kampanyalar arasında en çok internet paketleri ilgi çekmektedir. Turkcell gençleri düşünerek onlara özel kampanyalar düzenlemektedir. Turkcell, GNÇ Platinum tarifelerine geçen 26 yaş altındaki gençlere özel bedava internet hediye ediyor. Turkcell bedava internet 30 GB kampanyası hakkında bütün detayları paylaşıyoruz.

Turkcell Bedava İnternet 30 GB Kampanyası 2023

Ülkemizin en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell, geçenlere özel 30 GB bedava internet kampanyası başlattı. Turkcell tarafından başlatılan bu kampanya ile birlikte, Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları araştıran genç aboneler için hazırlanan ve kampanya kapsamına dahil edilen Turkcell GNÇ Platinum tarifesine geçen kişiler Turkcell bedava internet 30 GB kazanma şansına sahip oluyor.

Kampanya dahilinde hazırlanmış olan Turkcell GNÇ Platinum tarifesi ile hem paket içeriğindeki zengin içerikleri rahat rahat kullanmaya başla hem de seni bekleyen Turkcell bedava internet 30 GB hediyesini tarifene ek olarak kullanmaya başla! Senin için hazırladığımız bu yazımızda da Turkcell GNÇ Platinum tarifesi hakkında bilgiler paylaşarak Turkcell bedava internet 30 GB kampanyasını anlatacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

26 yaş altındaki genç abonelerini de her zaman düşünen Turkcell, başlattığı yeni kampanya ile gençlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Sosyal medya uygulamalarının fazla olması, internette daha çok zaman geçirmek istenmesi ve pek çok işimizi internet üzerinden halletmemiz gerektiği günümüzde, internete paketi yetmeyen ve daha bol interneti olan bir paket arayan gençlerin karşısına Turkcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası ile GNÇ Platinum tarifesi çıkıyor.

Yeni sezon ile başlatılan kampanya sayesinde gençler, hem Turkcell platinum tarifesine geçerek bol bol içeriği kullanmaya başlıyor hem de Turkcell bedava internet 30 GB kampanyasına katılma fırsatı bularak bol bol ek internet kullanabiliyor. Kampanya ile birlikte belirlenen tarifeye geçiş yapan GNÇ Turkcell’liler, 30 GB bedava internetin tadını çıkarabilir. Bu kampanyadan yararlanmak için faturalı Turkcell GNÇ Platinum tarifesine geçiş yapman gerekiyor.

Turkcell İnternet Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) dahilinde GNÇ aboneleri için özel olarak hazırlanmış olan Turkcell GNÇ Platinum paketine geçiş yapan abonelere özel olarak hazırlanan zengin içeriklere ek, tam 30 GB bedava internet hediyesi seni bekliyor. Kampanya kapsamında belirlenen Turkcell GNÇ Platinum 50 tarifesine geçen tüm gençler, hat geçişi yaptıkları ilk aya özel olarak 8 GB bedava internet kullanım hakkını alma şansına sahip oluyor.

Turkcell GNÇ Platinum 50 tarifesi içeriği de tam gençlere özel olarak hazırlanmıştır. Turkcell bedava internet 30 GB kampanyası dahilinde belirlenen GNÇ Platinum pakete dahil olan bol bol dakika, SMS ve internet içeriği seni beklerken, tarifene ek olarak kazanabileceğin ek 30 GB bedava internet sayesinde de internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsin. Paket içeriğini merak edene gençler için hemen detayları da paylaşmak istiyoruz.

turkcell bedava internet nasıl alınır? 2022 » salla kazan

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell’in gençler için hazırladığı Turkcell GNÇ Platinum 50 tarife içeriğinde seni bol bol internet ve konuşma bekliyor. Üstelik uygulamalar özel olarak verilen internet kullanım hakları sayesinde internette daha fazla dolaşma şansın da bulunuyor. Paket içeriğinde, bir fatura dönemi boyunca her yöne tam 2000 dk konuşma + Turkcellilerle bedava konuşma hakkın oluyor!

Kampanya dahilinde kullanacağın paket içeriğinde tam 25 GB internet + sosyal medya uygulamalarında geçerli tam 25 GB daha internet + oyun uygulamalarında da geçerli yine tam 25 GB internet kullanım hakkı seni bekliyor. Üstelik Turkcell BİP ve Whatsapp uygulamalarında kullanabileceğin sınırsız mesajlaşma da hediye!

Teknosacell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Sınırsız İnternet Cep Güncel Kampanya

Turkcell GNÇ Platinum 50 paketine geçiş yaparak hem Turkcell Faturalı’nın kalitesini Platinum ayrıcalıkları ile yaşamaya başla hem de seni bekleyen Turkcell bedava internet 30 GB kampanyasına katılma fırsatı yakala. Üstelik Turkcell’in online başvuruya özel olarak sunduğu indirim ile birlikte, online başvuru yaparak bir yıl kalma sözüne özel ilk 3 ay sadece 150 TL ödeyerek paketi kullanmaya başlayabilirsin.

Turkcell GNÇ Platinum 60 paketini kullanmaya başlayan geçenler, ilk ay internet paketlerine ek olarak kullanabilecekleri tam 30 GB bedava internet kazanmak için, pakete geçiş başvurusunu da yine Turkcell online kanallardan yapmak durumundadır. Bunun için istersen Turkcell resmi internet sitesine giriş yaparak paket başvurunu gerçekleştirebilir ya da Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra başvuru işlemlerini tamamlayabilirsin.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell’in başlattığı kampanya ile birlikte 26 yaş altındaki genç Turkcell aboneleri için hazırlanan GNÇ Platinum 50 tarifesine geçiş yapan abonelerin kullanması için, ilk ay Turkcell bedava internet 30 GB hediye ediyor. Bu kampanyada verilen 30 GB bedava internet paketini kullanmak için Turkcell online kanallar üzerinden başvurunu yapman ve 12 ay taahhütlü olarak tarifeye geçiş başvurusunda bulunmuş olman gerekiyor. Ayrıca az önce de söylediğimiz gibi online başvurulara özel ilk 3 ay boyunca indirimli fiyat üzerinden de kullanma şansını yakalayabilirsin.

Turkcell bedava internet 30 GB kampanyasına katılarak kazanma şansı verilen 30 GB internet hediyesini kullanman için belirlenmiş birkaç detay da yer alıyor. Kısaca bu detaylara da değinmek gerekirse, öncelikle bu kampanya sadece 26 yaş altında bulunan ve Turkcell GNÇ Platinum 50 tarifesini kullanmak isteyen abonelere özel olarak hazırlandı.

Turkcell Bedava Kontör Kazanma

Bedava Genç Turkcell İnternet Kazanma

Ayrıca, bu kampanyadan yararlanmak için Turkcell GNÇ Platinum tarifeleri arasından belirlenen tarifeye geçiş için de Turkcell resmi internet sitesi veya Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden online başvuruda bulunman gerekiyor. Ayrıca şunu da tekrar hatırlatmak istiyoruz ki Turkcell kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Turkcell GNÇ Kampanyası Yaş Sınırı Kaçtır?

Turkcell GNÇ li olmak için 26 yaş ve altı olmak gerekmektedir.

Turkcell Hat Fiyatı Ne Kadar?

Turkcell hat fiyatı 400-500 TL arası

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

0850 222 1 222 dir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu