Turkcell

Turkcell Bedava İnternet 2 GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet 2 GB Kampanyası; Ülkemizde operatör seçiminde uygun fiyatın yanında artık internet hediyesi daha çok belirleyici olmaktadır. Turkcell internet kampanyaları ile abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor… Turkcell bir otomatik ödeme talimatı verene bedava 2 GB internet veriyor. Senin için hazırladığımız bu yazımızda Turkcell bedava internet 2 GB kampanyası hakkında detaylı bilgi veriyoruz.

Turkcell Bedava İnternet 30 GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 2 GB Kampanyası 2023

Turkcell, bireysel faturalı hat sahipleri için başlattığı yeni bir kampanya ile birlikte haftalık 2 GB bedava internet kazandırıyor. Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyaya, bireysel ses ve data hattı sahibi faturalı hat sahipleri katılabiliyor. Kampanya kapsamında verilen Turkcell bedava internet 2 GB paketini sadece yurt içinde kullanacağın internet harcamaları için geçerlidir. Bu kampanyaya katılmak için, bireysel faturalı ses ve data hattın için otomatik ödeme talimatı vermen gerekiyor.

Dönem dönem aboneleri için Turkcell Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) yaparak bedava internet dağıtan Turkcell, başlattığı bu kampanya ile birlikte, otomatik ödeme talimatı verene abonelerine, bir hafta boyunca kullanabilecekleri tam 2 GB bedava internet hediye ediyor. Kampanya bitiş tarihinden önce bireysel faturalı ses ve data hattı kullanan Turkcell abonelerinin, hatları için otomatik ödeme talimatı vermesi gerekiyor.

turkcell bedava i̇nternet kazanma 2022 - bedava gb kazandıran uygulama

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell bireysel faturalı ses hattı kullanıcıları, otomatik ödeme talimatı verdikten sonraki bir ay içerisinde Turkcell uygulamasına giriş yaparak Hediye Havuzundan kendisini bekleyen Turkcell bedava internet 2 GB alabilir. Turkcell bireysel faturalı data hat kullanıcıları ise otomatik ödeme talimatını verir vermez Turkcell Bedava İnternet Kazanma şansını aktifleştirmiş oluyor ve kendilerine gelecek olan bilgilendirme SMS’inden sonra hediyeyi kullanmaya başlayabilirler.

Turkcell bedava internet 2 GB kampanyasının bitiş tarihinde veya paket harcama sınırına ulaşılmış olunca eğer başka bir internet paketin yoksa bundan sonra yapacağın internet harcamaları kendi tarifen üzerinden ücretlendirilmeye devam edecek. Ayrıca bir müşteri, Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyadan sadece bir kez ve otomatik ödeme talimatı verdikten sonra en geç bir ay içerisinde yararlanma hakkına sahip oluyor.

Turkcell İnternet Kazanma Bedava 2 GB

Önceki dönemlerde verdiğin bir otomatik ödeme talimatın bulunuyorsa ve daha önce de otomatik ödeme talimatı kampanyalarından birinden yararlandıysan, maalesef şimdi başlatılan Turkcell bedava internet 2 GB kampanyasından yararlanamıyorsun. Çünkü otomatik ödeme talimatı kampanyalarında genellikle bir kez katılım şartı aranıyor. Eğer yine de bedava internete ihtiyacın varsa Bizce Kupon Turkcell Bedava İnternet kampanyasına bakabilirsin.

Turkcell tarafından başlatılan Turkcell bedava internet 2 GB kampanyasında verdiğin internet paketi üzerinde, IM ve VOIP veya Türkçe anlamı ile internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, Tethering yani internet paylaşımı veya doğrudan dosya paylaşım (P2P) gibi programları kullanırken harcadığın internet paketleri üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor. Hediye internet paketi kapsamında verilen internetin ücretlendirme periyodu Turkcell faturalı hatlar için 1 KB’dir.

Turkcell Bedava İnternet 2222

Turkcell bedava internet 2 GB kampanyası ile hattına tanımlanacak olan hediye internet paketini kesinlikle üçüncü şahıslara transfer edemezsin. Ayrıca kampanya dönemi olarak belirlenen 2 haftalık süre sonunda kullanılmayan internet hakları bir sonraki döneme de devredilmiyor; yanıyor. Bu sebeple hediye internet paketinin kalan kullanım süresini ara ara kontrol etmende fayda vardır.

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyaya katılmak için ne yapman gerektiğini merak ediyorsan hiç endişelenme; çok kolay. Sadece kredi kartın üzerinden Turkcell bireysel faturalı ses veya data hattın için otomatik ödeme talimatı vermen yeterli oluyor. Kampanyaya katılmak için gerekli şartları yerine getirdikten sonra ya Turkcell Hediye Havuzu’na giriş yapman ya da otomatik olarak sana bilgilendirme SMS’inin gelmesini beklemen gerekiyor.

Turkcell Bedava İnternet 1 GB

Turkcell Sınırsız İnternet Cep

Kampanyaya katılmak için bir başvuru SMS’i göndermene gerek yok; zaten daha önce de anlattığımız gibi bireysel ses hattı kullanıcıları Turkcell hediye havuzu üzerinden kampanya dahilinde verilen Turkcell bedava internet 2 GB alabilirken bireysel data hattı kullanan kişilerin de hatlarına otomatik olarak hediyeler tanımlanmış oluyor.

Turkcell bireysel faturalı ses veya data hattı kullanıcıları (superbox hariç) 04.07.2022 tarihinden sonra eğer hatları için ilk kez bir otomatik ödeme talimatı verirlerse, Turkcell bedava internet 2 GB kazanabilirler. Daha önce otomatik ödeme talimatı kampanyasından yararlanmaya müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler. Ayrıca Turkcell rahat tarifelerde olan müşteriler de yine aynı şekilde bu kampanyaya katılarak bedava internet kazanabilirler.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Yukarıda verdiğimiz koşulları sağladığınız ve bir otomatik ödeme talimatı verdikten sonra 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz tam 2 GB bedava internet hattına tanımlanmış olabilir. Turkcell bireysel ses hattına sahip isen, otomatik ödeme talimatı verdikten sonra bir ay içerisinde istediğiniz bir zaman Turkcell uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hediye Havuzunu ziyaret ederek bedava internetini alabilirsin.

Eğer Turkcell bireysel data hattın varsa da otomatik ödeme talimatını aktif ettikten sonra bedava internet paketin de otomatik olarak aktif oluyor. Turkcell bedava internet 2 GB kampanyasından yararlanmaya başlamak için otomatik ödeme talimatını verdikten sonra, yukarıda belirttiğimiz gibi ses hatları için bir ay içinde istediğin bir zaman Turkcell Hediye Havuzunu ziyaret ederek aktif edebilirsin; data hattı kullanıyorsan da bedava 2 GB internetin otomatik olarak hattına tanımlanır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell 2 GB İnternet Bedava

Turkcell tarafından başlatılan Turkcell bedava internet 2 GB kampanyası dahilinde verilen hediye internetinin kampanya dönemi bittikten sonra kullanmadığın internet hakkın bir sonraki döneme devretmez. Ayrıca eğer bu dönem içerisinde sana verilen Turkcell 2 GB bedava internet hakkın biterse de SMS ile bilgi verilir.

 

Turkcell Superbox Nedir?

Turkcell Superbox 4.5G hızında internet imkanı sağlayan ve 4.5G nin olduğu her yerde kullanabileceğiniz internet hizmetini sunmaktadır.

Turkcell Kazan Kazanı Nasıl Kullanabilirim?

Bunun için BİP uygulaması üzerinden Keşfet alanını kullanarak Kazan Kazan yarışmasına katılabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

0 532 532 00 00 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu