Turkcell

Turkcell Bedava İnternet 1 GB

Turkcell 1 GB Hediye İnternet

Turkcell Bedava İnternet 1 GB; Özellikle gençlere sunduğu paketlerde son zamanlarda daha da dikkat çeken Turkcell, abone sayısı en fazla olan operatördür. Kullanıcılarına bedava internet seçenekleri sunan Turkcell yeni kampanyalarını sizler için sunuyor. Turkcell GNÇ dünyasının başlattığı yeni kampanya GNÇ Galaksi sayesinde seni bekleyen hediyeleri biliyor musun? Hadi gel şimdi Turkcell Bedava İnternet 1 GB nasıl kazanılır birlikte bakalım!

Turkcell Bedava İnternet 30 GB Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet 1 GB

Turkcell GNÇ’nin dünyasına yeni gelen GNÇ Galaksi sayesinde seni bekleyen ödülleri kaçırma! Şimdi artık GNÇ Galaksi’ye her gün giriş yaparak günün yıldızını topla, biriktir ve bu biriktirdiğin yıldızlarla da sana özel olarak hazırlanmış olan hediyelerden birisini kazan. Üstelik Turkcell bedava internet 1 GB’da seni bekliyor olacak! Turkcell’in 26 yaş altındaki gençlere özel olarak hazırladığı GNÇ Hediye İnternet (2 GB) sonra Turkcell 1 GB bedava internet de şimdi seni bekliyor.

Genç Turkcell’li olan hem bireysel faturalı hem de bireysel faturasız ses müşterileri, Turkcell GNÇ dünyasındaki Turkcell bedava internet 1 GB kazanabilir. Sen de bu kampanyaya katılmak için Turkcell’in GNÇ uygulamasında GNÇ Galaksi kampanyasına girmelisin. Uygulama içerisinde her gün seni bekleyen yıldızları toplayarak biriktir ve biriktirdiğin yıldızlarla da Turkcell bedava internet kazan.

Turkcell 1 GB Hediye 2023

Turkcell GNÇ Galaksi kampanyası sayesinde yıldız topla ve hediye kazan. GNÇ uygulamasına girdikten sonra sen de GNÇ Galaksi kampanyasına tıkla; kampanya içerisinde sürekli değişen ve güncellenen yıldız sayılarını toplamaya başla. Daha önce Turkcell 2 GB Bedava İnternet kampanyası da başlatan Turkcell, bu kampanyada paylaştığı ve dağıttığı Turkcell hediyelerini de aylara göre değiştirebiliyor.

Bu ay için verilen hediyeler arasında en çok merak edilenlerden birisi Turkcell Trendyol 100 TL hediye çeki oluyor. Turkcell GNÇ Galaksi uygulamasına giriş yaparak 27 yıldız topla ve bedava Trendyol 100 TL hediye çeki kazan. Burada sana verilecek olan hediye çekini, altın ve dijital ürün mağazaları hariç bütün Trendyol alışverişlerinde istediğin gibi kullanabilirsin. Turkcell Trendyol hediye çeki kampanyasından 1 kere ve tek seferde yararlanabilirsin.

Turkcell 1 GB Hediye İnternet

Turkcell’in başlattığı GNÇ Galaksi ile kazanılabilen Trendyol 100 TL hediye çeki kampanyası, toplam 1000 adet ile sınırlıdır. Burada sana verilen hediye çeklerini tek alışverişte harcamalısın. Ayrıca hediye çeki tek kullanımlık olduğu için tekrarlı kullanım yapamazsın ve başka kampanyalarla da maalesef birleştiremezsin. Buradaki 100 TL’lik indirim, kargo ücreti ve vade farkı hariç kısımlar için geçerli oluyor.

Eğer bu kodu kullanarak verdiğin siparişi sonrasında iptal veya iade edersen, kullandığın indirim kodu tekrar hesabına tanımlanır. Turkcell Bedava İnternet 1 GB kazanabileceğin GNÇ Galaksi kampanyasından alabileceğin hediye çeki kampanya koşullarını, Trendyol.com ve Turkcell değiştirme hakkını saklı tutuyor. Trendyol hediye çekinin yanında en çok araştırılan kampanya içeriği de tabii ki Turkcell Bedava İnternet 1 GB oluyor.

turkcell bedava i̇nternet 2021 kampanyası – bilgi topluluğu

Turkcell Bedava İnternet 2023

GNÇ uygulaması üzerinde katılacağın kampanya ile Turkcell Bedava İnternet 1 GB kazanma şansı seni bekliyor. Eğer GNÇ Galaksi’ye giriş yaparak 7 yıldız toplarsan, GNC Günlük 1 GB bedava internet alabilirsin. Bu kampanya dahilinde verilen Turkcell bedeava 1 GB interneti ayda sadece 1 kere kullanabilirsin. Uygulama üzerinden biriktirdiğin yıldızları kullanarak paket seçimini yaptıktan sonra gelecek olan bilgilendirme SMS’inden sonra kullanamaya başlayabilirsin.

Turkcell Bedava İnternet 1 GB kampanyası toplamda 10.000 adet ile sınırlı olduğu için biraz acele etmende fayda var. Bu paket otomatik olarak yenilenmez ve bilgilendirme SMS’i geldikten sonra 24 saat sonra otomatik olarak bitecektir. Bu kampanyadan Turkcell bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız bütün GNÇ ses müşterilerileri kullanabilir. Ayrıca internet kullanımı sadece yurtiçinde internet harcamaları için geçerli olup gelecek döneme devretmez ve üçüncü kişilere de verilemez.

Turkcell Haftalık 1 GB Hediye İnternet

GNÇ Galaksi kampanyası ile verilen Turkcell bedava internet 1 GB ile Youtube’da kullanabileceğin haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsin. Bunun için uygulama içerisinde 12 yıldız toplamalısın. Sonrasında ayda sadece 1 kere kullanabileceğin Turkcell 1 GB bedava internet kazanabilirsin. Burada verilen 1 GB bedava internet paketi sadece Youtube’da kullanılmak için geçerlidir.

Paketin hattına tanımlandığına dair gelecek olan bilgilendirme SMS’inden sonra Turkcell Bedava İnternet 1 GB Youtube paketini kullanmaya başlayabilirsin. Bu kampanya, toplam 5.000 adet kullanım ile sınırlıdır. Hediye olarak alacağın bedava 1 GB internet paketi 7 gün süresince kullanılabilir ve süre bitiş tarihinden sonra otomatik olarak yenilenmez. Alacağınız haftalık Turkcell Bedava İnternet 1 GB Youtube paketi sadece yurtiçi kullanımları için geçerlidir ve kampanya dahilinde verilen faydalar devretmez ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz.

Turkcell YapBoz – Kendi Tarifeni Oluştur

Turkcell 1 GB Hediye Gönderme

Kampanya dahilinde kazanabileceğin Turkcell Bedava İnternet 1 GB içerisinde haftalık 1 GB bedava Instagram paketi de alabilirsin. Bu paketi hattına tanımlamak için 12 yıldız toplamalısın. Bu paketi ay içerisinde sadece 1 kere alabilirsin ve paketi de sadece Instagram uygulamasında kullanabilirsin. Paket tercihini yaptıktan sonra alacağın Turkcell Bedava İnternet 1 GB kullanmaya başlamak için hattına gelecek onay SMS’inin beklemelisin.

Buradaki paketlerin yanında D&R’da kullanabileceğin tam 50 TL D&R hediye çeki de kazanabilirsin. Bunun için kampanyaya katılan ilk 1000 kişi arasında yer almalısın ve en az 23 yıldız toplamalısın. Burada sana verilecek olan D&R hediye çekini 05.08.2022 tarihi gün sonuna kadar herhangi bir D&R mağazasında ve D&R Kart ile yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin. Not: alacağın hediye çekleri D&R Havaalanı Mağazaları ve D&R resim internet sitesi olan dr.com.tr’de geçerli değildir.

Turkcell Karekod 1 GB Bedava İnternet

GNÇ Galaksi uygulamasında Turkcell Bedava İnternet 1 GB paketinin yanı sıra Caribou Coffee’de bedava kahve de kazanabilirsin. Uygulama üzerinde 15 yıldız biriktirdikten sonra Caribou Coffee de küçük boy Latte, Iced Latte, Cappuccino, Americano, Iced Mocha veya Cold Press alabilirsin.

 

Turkcell 2 GB Kaç TL?

Paket 69 TL

Turkcell 2 GB Kaç Hafta Kullanılır?

1 hafta boyunca kullanılır.

Turkcell GNÇ Yaş Sınırı Nedir?

26 yaş altı olmalı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu