reklam
Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Yapma

Turkcell Bedava Dakika Yapma; Turkcell hat kullanıcılarına internet lazım olduğu kadar dakika da lazım olmaktadır. Turkcell uygun dakika kampanyalarıyla birçok kesime hitap etmektedir. Turkcell yaptığı kampanyalarla müşterilerini mutlu etmeyi her zaman başarmış olan bir operatördür. Kullanıcılarına, bedava dakika, sms ve internet veren Turkcell sayesinde sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiz.

Turkcell bedava dakika kazanmak için telefonunuza ‘’hesabım uygulamasını’’ indirebilirsiniz. İndirdiğiz bu uygulama sayesinde Turkcell’in sunmuş olduğu bedava dakika yapma gibi ücretsiz hediye işlemlerinizi başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

 Bedava dakikaya sahip olmanız için ilk etapta yapmanız gereken şey, telefonunuza indirdiğiniz Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapmak olacaktır. Giriş yaptıktan sonra sol üst kısımda üç tane yatay çizgi göreceksiniz. Bu kısma dokunup seçenekler arasından ‘’Salla Kazan’’ seçeneğini seçin. Bu işlemi her hafta pazartesi günü yapabilirsiniz ve bu sayede Turkcell hediye dakika imkanını kazanma şansını yakalarsınız. 

Turkcell Bedava Dakika 2023

Turkcell bedava dakika kampanyaları arasında en çok tercih edilen kampanyalardan biride yükle kazan kampanyasıdır.  Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla TL yükleyen Hazır Kart müşterileri tek seferde 35 TL yüklemeleri karşılığında 35 TL,  40 TL yüklemeleri karşılığında 40 TL, 50 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında ise 50 TL kazanmanız mümkün.

Yükle kazan kampanyasında kredi kartı ile yapılan yüklemeleri yüklediğin kadar TL hediye hattına tanımlanacaktır. Bedava dakika kazanmak için sizde yükle kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Yükle Kazan 15-24 arası TL ya da paket yüklemeye* yurt içi her yöne aylık 100 dakika ve 1GB internet  
25TL ve üzeri TL ya da paket yüklemeye* yurt içi her yöne aylık 250 dakika ve 2GB internet  
15 TL ve üzeri TL ya da paket yüklemeye* yurt içi her yöne haftalık 500 dakika ve 2GB internet  

Turkcell Rehber Yedekleme ve Yedekleri Geri Yükleme

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Nasıl Yapılır 

Turkcell kullanıcıları kazandıkları bedava konuşma paketleri ile sayesinde tüm operatörlerle ücretsiz olarak konuşuyor. Sizler de bu bedava konuşma paketlerinden faydalanmak istiyorsanız mobil hattınıza ‘’SURPIZ’’yazarak 2222’ye ücretsiz sms göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesajdan sonra, ücretsiz, dakika, sms ya da internette gezebilmeniz için internet paketleri sürpriz olarak hattınıza tanımlanabilir.

Turkcell Yıllık Paket Nedir? Nasıl Alınır? Ne Kadar?

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell bedava dakika kazanma için uygulayabileceğiniz pek çok yöntem bulunmaktadır. Özellikle salla kazan kampanyası ile hediya dakika kazanmanız mümkün. Salla kazan kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi için Salla Kazan Nasıl Yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell bedava dakika kazanmak için 30 tl yükleme yaptığınızda hattınıza otomatik olarak hediye dakika gelmektedir.

Turkcell BİP kullanarak bedava hediye dakika kazanmak mümkün. Turkcell’in yaptığı son kampanyada günlük 100 dakika kazanmak için 1 TL ücret ödemeniz yeterli. Çok uygun olan bu hediye dakikaları almak için BiP 100 DK yazıp 2200’e göndermeniz yeterli.

Turkcell bedava dakika kazanmak için belli dönemlerde yapılan kampanyaları sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Bedava dakika kampanyaları hakkında daha fazla bilgi için yorum kısmına yazabilir ve diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Bedava dakika kazanmak için ‘’SURPIZ’’ yazarak 2222’ye gönderebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasında Dakika Veriyor mu?

Salla kazan kampanyası ile Turkcell, abonelerine hediye dakikalar vermektedir.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasında İnternet Veriyor mu?

Evet.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu