reklam
Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları; Turkcell her yıl paket ve kampanyalarında değişiklikler yaparak müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor… Turkcell bedava internet paketlerinin yanında bedava sms ve bedava dakika kazandıran kampanyalarıyla da gündemdedir. Turkcell bedava dakika kazanma yolları ve Turkcell bedava dakika nasıl kazanılır hakkında merak edilenleri sizlere bu yazımızda ayrıntılı olarak anlatmaya çalışacağım. Turkcell’de dakika nasıl kazanılır hakkında aklınıza takılanları ve bedava dakika kazandıran paketleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Faturalı yada faturasız hat sahiplerine en çok hediye dakika veren operatörlerden biri olan Turkcell her yöne deva dakikalar ile konuşma imkanı sağlamaktadır. Bütün abonelere açık olan bedava dakika kazanarak sevdiklerinizle doya doya konuşabilirsiniz.

En güncel Turkcell bedava dakika kazanma 2023 listesinde sizlere halen kullanılan ve bedava dakika kazandıran uygulamalar ve paketleri inceleyerek kaldığınız yerden konuşmaya devam edebilirsiniz.

İşte Turkcell bedava dakika kazanma yolları ve Turkcell’de dakika nasıl kazanılır;

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hesabım uygulaması ile hem bütün online işlemlerinizi yapabileceğiniz Turkcell2den bedava dakika kazana bilmenizi sağlar. Oldukça fazla hediye dakika dağıtan Turkcell hesabım ile salla kazan yaparak haftalık bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell hesabım uygulaması üzerinde bulunan Turkcell Hediye Havuzu ile bedava dakika kazabilirsiniz. Turkcell hediye havuzunda buluna  görevleri tamamlayarak yada size verilen kampanya ile anında bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır

En çok bedava dakika dağıtan abonelerden biri olan Turkcell her yöne bedava dakikalar vererek sizlerin herkes ile iletişim halinde olmasını sağlıyor. Sizlere bedava dakika paketi kazanmak istiyorsanız telefonunuzdan SURPRIZ yazıp 2222 mesaj yazdığınızda size gelen surprız hediye ile dakikalarınız hemen hattınıza yüklenir. Ayrıca FIRSAT yazıp 2222 SMS gönderen herkes turkcell konuşma paketi kazanıyor.

  • GEL DK yazıp 2222 mesaj gönderen herkese hediye dakika
  • Turkcell Hediye Havuzuna girerek bedava her yöne dakika kazanabilirsiniz
  • Telefonunuza BIP Uygulamasını yükleyerek bedava dakika kazanabilirsiniz
  • Turkcell Salla Kazan ile her hafta bedava dakika kazanabilirsiniz

Turkcell BIP Her Yöne Günlük 100 Dakika Hediye

Turkcell bedava konuşma paketi kazanmak isteyenler BIP uygulamasını kullanarak aktif konuşma paketleri kazanabilirler. Ayrıca her yöne 100 dakika konuşma kazanmak için 1 TL ücret ödemeniz yeterlidir. 1 TL ücret karşılığında her yöne BIP uygulaması üzerinden görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için BiP 100 DK yazıp 2200 SMS göndermeniz yeterlidir.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma Paketi

Faturasız hazır kart kullanan Turkcell abonelerine yönelik olarak yaptığı hafta sonu bedava konuşma paketi ile tüm Turkcell kullanan abonelerle sınırsız olarak bedava konuşmaktadırlar. Hattınıza 35 tl üstü yükleme yapan faturasız hat sahipleri 30 gün boyunca cumartesi ve pazar günü bedava konuşma paketi kazanıyor.

Hattınıza 35 TL yükleme yapmanız durumunda hafta sonu bedava konuşma paketi otomatik olarak ücretsiz olarak yüklenecektir.

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hediye havuzu ile bedava dakika kazanmak için Dijital Operatör uygulaması üzerinden güncel kampanyaları takip ederek hemen ücretsiz dakika kazanabilirsiniz. Turkcell bedava dakika kampanyaları ve diğer tüm kampanyaları hediye havuzu üzerinden görebilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma Kazanma Paketi

Turkcell her yöne bedava dakika kazanmak için ilk yapmanız gereken yöntemlerden biri ise BIP uygulamasını telefonunuza yüklemektir. Oldukça bol dakika ve konuşma paketi veren BIP sayesinde hem bedava konuşabilir hem de hediye dakikaları kazanabilirsiniz. İlk yükleme ile beraber hemen bedava konuşma paketi kazanabileceğiniz BIP haftalık 500 dakika bedava konuşma paketi hediye etmektedir.

Bıp Messenger ile her yöne bedava konuşma paketi kazanmak istiyorsanız uygulamayı hemen telefonunuza yüklemeniz yeterlidir. BIP uygulamasına giriş yaparak keşfet kısmından konuşma paketlerine alabilir ayrıca yarışmalara girerek hediyeler kazanabilirsiniz.

 

Turkcell de Her Hafta Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Turkcell Salla Kazan ile her hafta bedava dakika kazanabilme imkanınız bulunmaktadır.

Turkcell BİP Her Yöne Bedava Dakika İçin Ne Yapmalısınız?

Turkcell BİP her yöne bedava dakika için BiP 100 DK yazarak 2200 a göndermelisiniz.

Turkcell Superonline Taahhüt Bozmada Ücret Ödenir mi?

Evet belirtilen miktarda ödenmek zorundadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu