Turkcell

Turkcell Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava 10GB İnternet Kampanyası; Ülkemizdeki GSM şirketleri bedava internet, dakika, konuşma gibi kampanyaları ile sürekli müşteri çekmeye ve var olan abonelerini de korumaya çalışmaktadır. Turkcell de müşterilerine bedava internet kazandırmaya devam ediyor. Turkcell bedava 10 GB internet kampanyası bir çok Turkcell kullanıcısının bilmediği hediye internet paketlerinden biridir. Turkcell Faturalı ve faturasız bütün bireysel müşterilerine açık olan Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanası ile sizlere hiç bir ücret ödemeden hediye internet alabilirsiniz.

Yaptığı bir çok güzel kampanya ile abone sayısını her geçen gün artıran Turkcell hem elindeki müşteri tutmak hem de yeni müşteriler kazanmak için 10 GB bedava internet kampanyası bedava internet dağıtmaya devam ediyor.

Turkcell Hediye 10 GB İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası ile 10 gb bedava internet kazanmak için Turkcell sim kartınızı değiştirmek, hattınız taşımak yada 4.5G sim karta geçiş yapan abonelere sim kart ile beraber verilen promosyon şifresini SMS göndererek anında 10 GB internet hatlarına yükleniyor.

Sim kart ile beraber verilen promosyon şifresi ile katılım gerçekleştirip anında hediye internet alabilirsiniz. Faturalı yada faturasız hat sahiplerinin kullanımın açık olan bu kampanyaya sadece 1 defa katılabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır

Faturalı yada faturasız bütün hat sahipleri yeni aldıkları sim kartı ile beraber verilen şifreyi;

ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp şifreyi 2222’ye SMS göndermeleri yeterlidir. Kampanyaya katılım için gönderilen mesaj ücretsizdir sizden her hangi bir ücret talep edilmez. Mesaj sonrası gelen bilgilendirme mesajından sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Promosyon Kodu

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyasına katılmak için telefonunuzun mesaj kısmına ENHIZLI yazıp boşluk bırakın ve promosyon şifresini yazarak 2222 SMS gönderin. Gönderilen kısa mesaj ücretsizdir. Bilgilendirme mesajı geldiği anda paket aktif olur. Ayrıca bilgilendirme mesajı ile 10 GB kullanımı hakkında size bilgi verilecektir.

Turkcell İndirim Kodumu Nasıl Öğrenebilirim

Turkcell müşterilerimiz 2222- 2200 kısa kodlarına “indirim kodu” yazılarak SMS ile indirim koduna ulaşabilir.
Ayrıca Turkcell’i olmayan müşterilerimiz ise sorgulama işlemini 0532 752 53 23 numarasına SMS ile “indirim kodu” yazarak ulaşabilir.

TurkNet Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

10 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

  • Kampanya 31.12.2020 tarihine kadar uzatılmıştır.
  • Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
  • Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
  • Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
  • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.
  • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
  • Paket kapsamındaki internet sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra, abone kendi aşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Herhangi bir aşım tarifesi olmaması durumunda, abone, standart internet tarifesinden ücretlendirilecektir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell 10 gb bedava internet ve Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava 10GB Bedava İnterneti Nasıl Kazanırım?

Turkcell Bedava internet için ENHIZLI yazıp boşluk bırakın ve promosyon şifresini yazarak 2222 ye gönderin.

Turkcell İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Turkcell indirim kodu için indirim kodu yazarak 2222 ya da 2200 a göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası nedir?

0532 532 00 00 dır.

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu