Turkcell Bastı Kaptı ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bastı Kaptı ile Bedava İnternet kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Her geçen gün yeni kampanyalara imza atan Turkcell GSM operatörü son çıkartmış olduğu Bastı Kaptı Hediye İnternet servisiyle faturalı veya faturasız hat sahiplerini sevindirmeyi başardı. Bu konuda Bastı Kaptı Nasıl Yapılır, Bastı Kaptı Saatleri veya Bastı Kaptı Bedava İnternet Kazanma hakkında bilgiler paylaşacağız. Bastı Kaptı servisini tamamen kullanabilmeniz için yazımızı mutlaka sonuna kadar okumaya devam etmelisiniz.

turkcell basti kapti ile bedava internet kazanPin
Turkcell Bastı Kaptı ile Bedava İnternet Kazan

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası Nedir

Haftanın her pazartesi günü GNÇ Turkcell abonelerine özel olarak hazırlanan Bastı Kaptı servisi 26 yaş altı gençlere fayda ve sıcak fırsatlar sunan dijital platformdur. Ayrıca kampanyadan 26 yaş ve altı IOS veya Android cihazına sahip tüm Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Bastı Kaptı Saatleri

Turkcell Bastı Kaptı Saatleri bu servisi kullanan kişilerin en çok merak ettiği sorulardan birisidir. Bastı Kaptı Saati tamamen Turkcell GSM operatörü tarafından belirlenmektedir. Bu soruya çeşitli cevap veren kişilere itibar etmemenizi öneriyoruz. Pazartesi günleri belirli aralıklarla Bastı Kaptı servisini takip ederek size özel olarak hazırlanan hediyeleri bulabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı ile Bedava İnternet Kazan

Bastı Kaptı kullanan Turkcell aboneleri bu uygulamadan ücretsiz internet veya farklı hediye paketleri kazanırlar. Burada kazanacağınız paketi tamamen Turkcell belirlemektedir. Genellikle internet kazandıran bu kampanya ile ayrıca kitap alışverişlerinden geçerli 25 TL indirim çeki, turkcell.com.tr internet sitesinde geçerli 200 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim çeki gibi çeşitli fırsatlarda bulunmaktadır.

Bastı Kaptı Nasıl Yapılır

Bastı Kaptı servisiyle ücretsiz internet paketi almak için hemen telefonunuzda GNÇ uygulamasını yüklemeniz gerekir. Uygulamayı açtıktan sonra Tüm Fırsatlar kısmında pembe rengine sahip butona tıklayıp Bastı Kaptı servisine katılabilirsiniz. Bu butona her pazartesi günü basarak sizde fırsatlar dünyasına katılabilirsiniz.

Alternatif Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Farklı hediye internet paketlerine ihtiyacınız varsa Turkcell Bedava İnternet konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca konuda yer alan ücretsiz internet paketleri her gün yenilenmektedir.

Turkcell Bastı Kaptı ile Bedava İnternet Kazan servisinin tanıtımı buraya kadardır. Aklınıza takılan veya yapamadığınız yerleri yorum yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Yorum yapın