Turkcell

Turkcell Arama Dökümü Konuşma Detayı Nasıl Çıkartılır?

Turkcell Arama Dökümü ve Konuşma Detayı Nasıl Çıkartılır? Bazen özel durumlar gereği bazen ise şahısların isteği üzerine arama dökümleri çıkarılmaktadır. Turkcell hat kullanıcıları da arama dökümlerini çıkararak geçmişe dönük inceleme yapabilirler. İster faturalı olsun isterse faturasız Turkcell konuşma, arama ve mesajlaşma geçmişinizin rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bir çok kişi faturaların yüksek geldiğini düşünüyor ya da daha önce yaptığınız görüşme detaylarını incelemek için Turkcell ayrıntılı fatura dökümü nasıl çıkarılır sorusunun cevabını merak etmektedir.

Turkcell fatura dökümü çıkararak kullanım detaylarını ayrıntılı olarak geriye dönük şekilde inceleyebilirsiniz. Yasal olarak 6 ay boyunca çıkan faturalarınızı detaylarını inceleyebilirsiniz. Turkcell kullanım detayları sayesinde hattınızdan aradığınız numaraların yanında kaç dakika görüştüğünüz kime mesaj attığınız ve internet kullanım detaylı incelemeniz mümkün.

Turkcell konuşma detayı nasıl çıkarılır? Turkcell arama dökümünü öğrenme yolları hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Rahat Paket Nedir? Rahat Paket Tarifesi ve Kampanyası

Turkcell Arama Dökümü Nasıl Alınır

Turkcell fatura ve mesaj dökümünü görüntülemek için Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. İster cepten isterseniz bilgisayardan telefon  numaranız ve şifreni girerek giriş yapmanız mümkün.

Giriş yaptıktan sonra soldaki profil resminize tıkladığınızda faturalarım linkini tıklamanız yeterlidir. Faturalarım kısmında günce faturalarınız altında geri dönük olarak 12 aylık faturalarınızı görebilirsiniz.

Turkcell önceki faturalarım bölümünde hangi ayın faturasına bakmak istiyorsanız tıklayıp detayları inceleyebilirsiniz.

Fatura detayları kısmında yaptığınız aramalar, konuşmalar, mesajlar ve internet kullanımının yanında tarih ve saat bilgileri de bulunmaktadır.

Turkcell arama dökümü ve konuşma dökümünü almanın bir diğer yöntemi ise Turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 532 veya 0532 532 00 00 numaraları aranarak müşteri temsilcisine geçmiş aylara yönelik arama dökümünü istediğinizi talep etmeniz gereklidir.

Turkcell Fatura Dökümü Nasıl Çıkartılır

Turkcell fatura dökümü ve Turkcell konuşma detaylarını çıkarmak için Turkcell müşteri hizmetleri numarasını olan 532 veya 0532 532 00 00 arayabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan Dijital operatör uygulamasına giriş yaparak kolay şekilde geri dönük faturaları sorgulamanız mümkün. Ayrıca fatura dökümü ve konuşma detaylarını isterseniz e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Turkcell fatura dökümünü çıkarmak için mutlaka mutlaka telefon numarası ve şifrenizi bilmeniz gereklidir. Turkcell Fatura detayını çıkarmak için turkcell’in resmi sitesine yada cep telefonundan hesabım uygulamasına giriş yapabilmeniz gerekmektedir. Sizlere turkcell fatura dökümü nasıl çıkarılır ayrıntılı olarak anlatmak istiyorum…

  • Turkcell resmi sitesine giriş yaparak telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Telefon numaranızı ve şifrenizi girdikten sonra giriş tuşuna tıklayarak giriş yapmalısınız.

turkcell fatura görüntüleme

  • Giriş yaptıktan sonra karşınıza direk hesabınız ile ilgili işlem yapabileceğiniz sayfa çıkacaktır.  Eğer bu sayfa çıkmaz ise sağ köşede bulunan profil resmine tıklayarak yukarıdaki gibi sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu kısımda solda faturalarım linkine tıklamanız gereklidir.
  • Faturalarım linkine tıkladığınız otomatik olarak faturalarım sayfasından bulunduğunuz aya ait güncel faturaların bilgileri karşınıza çıkacaktır. Faturalarım linkine tıkladığınızda otomatik olarak cep telefonunuza faturanızı incelediniz mesaj gelmektedir.

faturalarım

  • Faturalarım linkine tıkladıktan sonra güncel faturanızın hemen altında geri dönük şekilde üsteki resim gibi geri dönük olarak 12 aylık fatura detaylarını ödeme durumunu ve hangi aya ait olduğu görülmektedir. Hangi tarihe ait faturayı incelemek istiyorsanız sarı renkte olan fatura detayı okuya tıklamanız yeterlidir.
  • Ayrıntılı olarak hangi aya ait faturanı incelemek için tıkladıktan sonra karşınız o aya ait fatura bilgisi ödeme durumu ve detayları çıkacaktır. Detaylar kısmına tıklayarak Konuşma, mesajla ve internet harcamamızın detaylarını tarih ve saat olarak görebilirsiniz. Ayrıca o aya ait faturanın PDF olarak almanız mümkün.

fatura doküman görünteleme

Turkcell Fatura Dökümü Öğrenme Yolları

Turkcell fatura dökümü, konuşma dökümü yada mesaj dökümünü öğrenmenin bir diğer yolu ise detaylı faturanızı e posta adresine ya da ev adresine isteyebilirsiniz. Konuşma, SMS, internet gibi fatura detaylarını her ay almak için talepte bulunmanız yeterlidir.

turkcell konuşma detayı

Turkcell Arama Dökümünü Nasıl Alabilirim

Turkcell arama ve konuşma dökümünü almak için mutlaka fatura detayı öğrenmek istediğiniz telefonun yanınızda olması gerekmektedir. Ayrıca 1 defaya mahsus yapacağınız ayar ile fatura detaylarını her ay dilediğiniz e posta adresine yada ev adresine teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Turkcell hesabım uygulaması üzerinden Faturalarım >>> Fatura Ayarlarım kısmında Fatura Detaylarını işaretlemeniz yeterlidir. Artık her ay düzenli olarak fatura detayları belirtiğiniz adrese gelecektir.

Turkcell Konuşma Detaylarına Nasıl Bakabilirim

Turkcell fatura döküm detaylarını en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz ya da bakabileceğiz yöntem hesabım uygulamasına girmektedir. Hesabım uygulaması üzerinden istediğiniz zaman faturalarınızı detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Cep Telefonu Yönlendirme Nasıl Yapılır? Nasıl İptal Edilir? Ücretli Mi?

Turkcell Mesaj Dökümü Nasıl Alınır

Turkcell arama ve konuşma dökümü alabileceğiniz gibi Turkcell mesaj dökümünü almanızda mümkün. Hangi tarihte saat kaçta ve kime mesaj atıldığını fatura detaylarında görmeniz mümkün. Fatura detayını incelerken konuşma, mesaj ve internet kullanım detayları görünür.

Eğer sadece Turkcell mesaj detaylarını görmek istiyorsanız Turkcell online işlemlerden faturalarım linkine tıklayıp fatura detaylarında bulunan alana sadece mesajları görüntüle dediğiniz size sadece mesaj ayrıntıları gösterilir.

Turkcell Başkasının Arama Dökümü ve Konuşma Detayları Nasıl Çıkarılır

Başkasının arama ve konuşma dökümü çıkarmak isteyen Turkcell müşterileri asla yasal olarak bu hakka sahip değillerdir. Başkasının fatura dökümünü incelemek için telefon numarası ve şifre bilgilerine sahip olmalısınız. Fatura dökümünü detaylarında dilerseniz e-posta adresini güncelleyerek her ay fatura detaylarını dilediğiniz e-posta adresine talep edebilirsiniz.

Turkcell Konuşma Dokümanı Nasıl Silinir

Turkcell konuşma ve mesajlaşma dokümanı kesinlikle silinmez. Turkcell faturaları e- fatura, SMS yada Sesli Fatura yöntemi ile size teslim edilir. Eğer faturanızı e-posta yöntemi ile alıyorsanız mesajı silmeniz gereklidir. Eve gelen fatura ise konuşma detaylarına başkasının ulaşmasına neden olabilir.

Turkcell Konuşma Dökümünü Alma Yöntemleri

Turkcell konuşma dökümünü almak yöntemlerini sizlere sırası ile anlatmaya çalıştım. Hat sahibinden başkasının fatura dökümünü alması bir zordur. Fatura dökümünü almanın bir diğer yöntemi ise müşteri hizmetleri arayarak istemek yada Turkcell mağazalarından talep etmektir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell fatura dökümü nasıl çıkarılır. Turkcell konuşma detayları hakkında aklınıza takılanları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell arama dökümü nasıl alınır ve Turkcell konuşma dökümü nasıl çıkarılır hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Turkcell Mesaj Dökümüne Ulaşabilir miyim?

Online işlemlerden fatura detayında sadece mesajları görüntüle demeniz yeterlidir. Böylece mesaj dökümüne ulaşabilirsiniz.

Turkcell Arama Dökümünü Müşteri Temsilcisinden İsteyebilir miyiz?

Turkcell arama dökümünü müşteri temsilcisinden talep edebilme imkanımız bulunmaktadır.

Turkcell Müşteri Temsilcisine Farklı Operatör Üzerinden Nasıl Bağlanılır?

0532 532 00 00 numaralı hat üzerinden bağlanabilirsiniz.

18 Yorum

  1. Ben adem kayğusuz türksel hat dökümanımin geçmiş görüşmeler mesajların dökümani adresime gelmesini istiyorum son birsen içinde olanlari

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu