reklam
Turkcell

Turkcell 5GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava 5GB İnternet Kampanyası

Turkcell 5GB Bedava İnternet; Bedava internet kampanyaları operatörlerin en sık kullandığı kampanyalar arasında yer almaktadır. Sevilen operatörlerden biri olan Turkcell de kullanıcılarına bedava internet vermektedir. Turkcell müşterileri, severek kullandıkları GSM operatörlerinin bedava internet kampanyalarını araştırıyor. Sende hemen bir otomatik ödeme talimatı ver ve Turkcell 5GB bedava interneti kullanmaya başla!

Cep Telefonu Ek Vergi Nasıl Hesaplanır

Turkcell 5GB Bedava İnternet

Yeni duyurduğu kampanya ile birlikte müşterilerinin günlük internet ihtiyaçlarını karşılamak isteyen Turkcell, Turkcell 5GB bedava internet kampanyası ile günlük olarak kullanabileceğin tam 5 GB internet hediye ediyor. Bunun için bir Turkcell faturalı hat sahibi olman ve fatura ödemek için otomatik ödeme talimatı vermen yeterli!

Ülkemizde en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi olan Turkcell tarafından başlatılan Turkcell 5GB bedava internet kampanyasından, sadece bireysel ses ve data hattı sahibi olan kişiler yararlanma şansına sahip oluyor. Ayrıca, bu kampanyaya katılarak kazanacağın günlük 5 GB internet paketini sadece yurt içinde kullanacağın internet hizmeti sırasında yararlanabilirsin. Yurt dışında yapacağın internet kullanımları kendi tarifen üzerinden ücretlendirilir.

Ayrıca Turkcell’in başlattığı daha pek çok kampanyadan haberdar olmak için kategorimizi ziyaret edebilir; istersen de Turkcell 2 GB Bedava İnternet ve Turkcell 5 GB Bedava İnternet yazılarımız için linklere tıklayarak doğrudan ulaşabilirsin.

şirket bilgileri i hakkımızda i turkcell

2023 Bedava İnternet, Turkcell

Turkcell 5GB bedava internet kampayasından yararlanman için, kullandığın faturalı hattın için bir otomatik ödeme talimatı vermen gerekiyor. Turkcell ses hattı aboneleri, katılacakları bu kampanya ile verilecek olan bedava 5GB internet paketini, otomatik ödeme talimatının verildiği gün başlamak üzere, Dijital Operatör Hediye Havuzuna girerek bir ay içinde istediği zaman alma şansına sahip oluyor.

Turkcell data hatlarının ise otomatik ödeme talimatı iletilir iletilmez hattına internet paketi tanımlanır ve bu konuda da bilgi amaçlı olarak SMS gönderiliyor. Ayrıca paketin kullanım süresi dolduğu zaman ya da kullanım hakkı bittiği zaman, hattınıza tanımlı olan başka bir internet paketi yoksa yapacağın internet kullanımları kendi tarifen üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell 5GB bedava internet kampanyasından bir müşteri sadece bir kez yararlanma hakkına sahip oluyor. Ayrıca kampanyaya katılım için de aylık 150.000 kullanıcı limiti verilmiştir. Ayrıca geçmiş dönemlerde otomatik ödeme talimatı veren kişiler, o talimatlarını iptal edip tekrar verseler dahi bu kampanyadan yararlanamıyor. Turkcell 5GB bedava internet kazanmak için ilk defa otomatik ödeme talimatı veriyor olman gerekiyor.

Diğer Turkcell bedava internet kampanyalarında olduğu gibi bu kampanyada da IM ve VOIP adı verilen internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, Tethering adı ile de bilinen internet paylaşımı ve P2P olarak doğrudan dosya paylaşım programları gibi farklı hizmetler ile kullanılan internet paketlerini Tukcell 5GB bedava internet kampanyası ile hediye edilen internet paketinden düşürülmesi hakkını her zaman saklı tutuyor.

Bedava Youtube Premium Hesaplar

Turkcell Bedava İnternet Faturalı

Turkcell bedava internet paketinin ücretlendirme periyodu, faturalı hatlar için 1 KB olarak belirlendi. Bu kampanya ile hediye edilen internet kullanım hakları üçüncü şahıslara transfer edilemiyor. Ayrıca kullanım süresi dolana kadar kullanılmayan internet hakkınız da bir sonraki döneme devretmiyor.

Turkcell 5GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için faturalı hattın için bir otomatik ödeme talimatı vermen yeterli oluyor. Kampanyaya başvuru sırasında SMS ile katılım talebi alınmaz; otomatik ödeme talimatı vermen yeterli oluyor.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell 5GB bedava internet kampanyasından bireysel faturalı ses ve data hattı olan (Superbox hariç) ve 12.08.2021 tarihinden sonra, kullandığı hat için ilk kez otomatik ödeme talimatı vererek bu kampanyadan daha önce yararlanmamış olan tüm müşteriler yararlanma şansına sahiptir. Ayrıca şunu da belirtmemiz gerekiyor ki Turkcell Rahat tarifede olan müşteriler de bu kampanyaya katılarak Turkcell 5GB bedava internet kazanabilir.

Turkcell bedava internet 2023 kampanyasına katılarak, otomatik ödeme talimatının verilmesi durumunda, 1 gün boyunca kullanabileceğin tam 5 GB bedava internet senin oluyor. Turkcell ses hatları kullanan kişiler ise hediye internet paketini, otomatik ödeme talimatını verdikten sonra bir ay içerisinde, Dijital Operatör uygulamasının Hediye Havuzuna girerek alabilir. Turkcell data hattı kullanan kişilerin ise herhangi bir ek işlem yapmasına gerek duyulmadan, otomatik ödeme talimatını verir vermez direk hatlarına tanımlanır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyasına katılarak günlük 5GB internet kazanmak için, otomatik ödeme talimatının onaylanması sonrasında, direk olarak kullanmaya başlayabilirsin. Sadece Turkcell ses hatları kullanan kişiler, günlük 5 GB bedava internet hediyesini almak için yine Turkcell’in Dijital Operatör uygulamasının Hediye Havuzu bölümüne giderek kampanya ile hediye edilen internet paketini aktifleştirebilir.

Turkcell data hattı kullanan kişilerin ise herhangi bir ek işlem yapmasına gerek kalmadan, otomatik ödeme talimatını verir vermez, kullandıkları hat üzerine otomatik olarak hediye internet tanımlanıyor. Turkcell 5GB bedava internet kampanyası ile hediye edilen internet paketinden kalan kullanımların, gün sonunda biterek bir sonraki döneme devretmiyor.

Turkcell Bedava İnternet 5GB

Turkcell’in başlattığı bu kampanya ile hediye edilen internet paketi bitince, SMS ile bilgilendirme yapılıyor. Ayrıca kampanyadan kazandığın internet paketinden kalan kullanım hakkını ve Turkcell bedava internet 5GB paketinin kalan geçerlilik süresini öğrenmek için “KALAN” yazarak “2222”ye kısa mesaj olarak göndermen yeterli oluyor.

Bedava internet kazandığın Turkcell hattını, başka bir numaraya yönlendirdiğin zaman kampanya dahilinde hediye edilen internet paketi geçersiz oluyor. Bununla birlikte, Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyadan yararlanacak olan abone sayısı ise aylık olarak 150.000 kişi ile sınırlandırıldı. Turkcell 5GB bedava internet kampanyasını iptal etmek istediğin zaman da “IPTAL TALIMAT 5GB” yazdıktan sonra “2222”ye kısa mesaj olarak göndermen ya da Turkcell müşteri hizmetlerini araman yeterli oluyor.

 

Turkcell Hafta Sonu 5GB Kampanyasını Kimler Yapabilir?

3 aydan fazla Turkcell müşterisi olanlar yapabilir.

Turkcell Hafta Sonu 5GB Kaç Gün Kullanabilirim?

2 gün kullanabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

350-450 TL arasındadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu