reklam
Turkcell

Turkcell 5 GB Bedava İnternet

Turkcell’den Hafta Sonu 5 GB İnternet Hediye

Turkcell 5 GB bedava internet; Turkcell operatör sahipleri avantajlı paketlerden yararlanmaya devam etmektedir. Özellikle bedava internet imkanı sunan paketler daha cazip gelmektedir. Turkcell kullanıcıları da hediye internet paketleri için çeşitli kampanyalara katılmaktadır. Turkcell Dijital Operatör uygulamasına girerek ya da Turkcell resmi web sitesi üzerinden kredi veya banka kartınız ile paket yükleyin, hafta sonu kullanabileceğiniz tam 5 GB bedava internet kazanın!

Coinbase Video İzle Para Kazan

Turkcell 5 GB Bedava İnternet

Turkcell avantajlar dünyasından haberdar mısınız? Her zaman olduğu gibi yine Turkcell Bedava İnternet kampanyalarına bir yenisini ekleyen ülkemizin dijital operatörü Turkcell, yeni başlattığı kampanya ile hafta sonu doya doya internette dolaşın diye 5 GB internet hediye ediyor. Turkcell’in başlattığı bu kampanyaya katılmanız için herhangi bir işlem ya da başvuru yapmanıza gerek yok.

Kampanya katılım koşullarını sağlamanız durumunda, Turkcell 5 GB bedava internet otomatik olarak hattınıza tanımlanarak bilgilendirme SMS’i alırsınız ve gelen SMS’ten sonra da hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell 20 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Turkcell 5 GB bedava internet kampanyasına katılmak için ekstra bir başvuru yapmanıza veya SMS göndermenize gerek yok. Bu kampanyadan yararlanmak için şu şartlardan birisini sağlamanız yeterli oluyor:

3 ay veya daha uzun süredir Turkcell ailesinde yer alan ancak 3 ay veya daha fazla süredir hattına TL yüklemesi yapmamış Turkcell aboneleri, herhangi bir kanal üzerinden 10 TL ve daha üzeri tutarlarda bir paket ya da TL yüklemesi yaptığı zaman bu kampanya dahilinde verilen hediye 5 GB bedava internetten yararlanabilir.

Kampanyaya katılarak Turkcell 5 GB bedava internet kazanabileceğiniz bir diğer yol ise içinde olduğumuz aydan önceki 3 ay içerisinde, Turkcell Dijital Operatör uygulaması ya da Turkcell resmi web sitesi üzerinden kredi kartınızı kullanarak paket ya da TL yüklememiş ancak sonraki 2 ayın 2 sinde de yine bu kanallar üzerinden TL ya da paket yükleme yaparsanız, bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Zaman zaman Turkcell Challenge TV Bedava İnternet Kazan veya GNÇ Hediye İnternet ( 2 GB ) gibi pek çok Turkcell bedava internet kampanyası ile müşteri memnuniyetine önem veren Turkcell’in yine bu kampanyasından yararlanmak için Turkcell’e veri işleme izni de vermeniz şart koşuluyor.

turkcell'in 2021 ikinci çeyrek finansal sonuçları | donanımhaber

Turkcell’den Hafta Sonu 5 GB İnternet Hediye

Turkcell hafta sonu 5 GB bedava internet kampanyası ile hediye edilen internet paketi sadece hafta sonu geçerli olup internet paketinin kullanım süresi en fazla 2 gün olarak belirlenmiştir. Bu kampanya ile sizlere hediye edilen interneti, cep telefonunuza gelen bilgilendirme mesajının sonrasında kullanmaya başlayabilir ve hafta sonu internette dolaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Kampanya katılım koşullarını sağlayarak sizlere hediye edilen 5 GB bedava internet kampanyası ile hattınıza tanımlanan 5 GB cepten internet hediyesinin ücretlendirme periyodu da 100 KB olarak belirlendi. Ayrıca bu kampanya ile hattınıza tanımlanan hafta sonu kullanabileceğiniz hediye internetin kullanım süresi dolduktan sonra eğer hediye internet paketi yenilenmediyse ve hattınıza tanımlı başka bir internet paketi yok ise yapacağınız internet kullanımlarınız Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilerek tarafınıza yansıtılır.

Yukarıda belirttiğimiz 2 kampanya katılım koşullarından birisini yerine getirerek Turkcell 5 GB bedava internet kampanyası kapsamında verilen 5 GB hediye internetin kullanım hakkı sadece sizin kişisel kullanımlarınız için verilir; bu interneti kullanarak ticari bir gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz ve satamazsınız.

Böyle bir durum tespit edilirse de yasal süreç devreye alınarak hattınızın, Turkcell tarafından tek taraflı olarak kapanmasına yol açarsınız. Ayrıca kampanya ile size hediye edilen hafta sonu internet paketini üçüncü şahıslara transfer edemezsiniz. Aksi durumda yine konu ile alakalı yasal süreç başlar.

Turkcell Bedava 5 GB İnternet

Turkcell’den hafta sonu kullanmanız için hediye edilen 5 GB internet paketinde, sadece wap ve internet erişim noktası üzerinden yapacağınız internet kullanımlarınız için hattınıza tanımlanır. Burada hediye edilen internet paketi internet üzerinden yapacağınız mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları gibi kullanılan ek hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkı Turkcell tarafından saklı tutuluyor.

Paket ile hediye edilen internet, internet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları üzerinden yapılan kullanımlar bu paketlere dahil edilmez ve kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Turkcell 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanya içeriğinde, her yöne ve hafta sonu boyunca geçerli olan 5 GB internet hediye ediliyor. Kampanya ile hattınıza tanımlanan internet paketi, sadece hafta sonu günlerinde geçerli olacak şekilde belirlenerek hediye internetin kullanım süresi en fazla 2 gündür. Hediye edilen bu paket, hafta sonu hattınıza tanımlanırsa ve içinde bulunduğunuz hafta sonu bitmediyse, bir sonraki hafta sonu da devam eder ve biter.

Kampanya ile sizlere hediye edilen internet paketini, uygun koşullar sağlanarak kampanyadan yararlanma hakkınız belirlendikten sonra, cep telefonunuza gelen bilgilendirme SMS’inden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya ile sizlere hediye edilecek olan 5 GB internet paketi, otomatik yenilenmez ancak yukarıda saydığımız kampanya katılım koşullarını sağlamanız durumunda Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyadan tekrar faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyasına Katılmak İçin

Turkcell 5 GB bedava internet kampanyasına katılmak için herhangi bir ek işlem ya da başvuru yapmanıza gerek yok. Yukarıda saydığımı kampanya koşullarını sağladıktan sonra, otomatik olarak internet hediyeniz hattınıza tanımlanıyor.

Kampanya ile sizlere hediye edilen internet paketinden kullanmadığınız faydalar, bir sonraki aya devretmez. Ayrıca kampanya ile hediye edilen internet paketinin %80 ve %100’ünü kullandıktan sonra tarafınıza, kullanımınıza dair bilgilendirme kısa mesajı geliyor. Kalan kullanımlarınız kendiniz de öğrenmek istediğiniz zaman isterseniz Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yaparak; isterseniz de “KALAN” yazdıktan sonra “2200”a kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.

 

Turkcell 5GB İnternetimi Ne Zaman Kullanabilirim?

Paketinize yüklenen 5GB interneti hafta sonu kullanabilirsiniz.

Turkcell 5GB İnternet Kampanyası Her Ay Yenilenir mi?

Paket kendi kendine her ay yenilenmez. Şartlar sağlandığında paketi yenileyebilirsiniz.

Hattımı Turkcell e Taşırsam Hattım Kaç Günde Açılır?

3-4 gün içerisinde hattınız aktifleşmektedir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu