Turkcell 4.5G Süper Paket-Bedava İnternet🎁

Turkcell 4.5G Süper Paket – Bedava İnternet kampanyasını başlattı. 2023 yılının en yeni kampanyası olan Turkcell 4.5G Bedava İnternet servisi ile anında 1 GB hediye mobil internet kazanabilirsiniz. Faturalı veya faturasız hazır kart aboneleri için hazırlanan bu kampanya sayesinde 2 hafta boyunca 4.5G yönünde geçerli ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyanın tüm detayları için konuyu sonuna kadar okumayı unutmayın.

turkcell 4.5g super paket bedava internetPin
Turkcell 4.5G Süper Paket-Bedava İnternet

Sürekli abonelerine çeşitli kampanyalar sunarak hediye internet paketi sunan Turkcell GSM operatörü geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu 4.5G Süper Paket kampanyasıyla tüm abonelerini mutlu etmeyi başardı. 4.5G Süper Paket kampanyasına katılım sağlayabilmeniz için bazı şartlar aranmaktadır. Mobil hattınızın son 3 ay 4.5G uyumlu olması ve cihazınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir. Bu şartları yerine getirmişseniz 2 hafta geçerli 1 GB bedava internet paketini kazanabilirsiniz.

 

Turkcell 4.5G Hediye İnternet paketinden faydalanmanız ve abonelik işlemlerini tamamlamanız için öncelikle telefonunuzda Dijital Operatör uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hediye Havuzu sekmesine tıklayıp abonelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Alternatif olarak müşteri hizmetlerini arayarak kayıt işlemi yapabilirsiniz. Abonelik işlemlerinizi tamamladıktan kısa bir süre sonra gelecek olan onay mesajının ardından 4.5G hızında internet keyfi yaşayabilirsiniz.

4.5G Süper Paket kampanyasının şartlarını yerine getiremiyorsanız üzülmeyin. Şartların dışında kalan abonelerde 50.000 sınırı ile kampanyadan yararlanabilir bunun için acele etmenizde fayda var. 4.5G Süper Paket servisi tekrarı olmayan kampanyadır. Süre bitiminde otomatik olarak iptali sağlanır ve tekrar yenilenme yapmaz.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Arkadaşlar Turkcell 4.5G Süper Paket Bedava İnternet 2023 kampanyası konusu buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilmeniz için hemen aşağıda bulunan yorum yap kısmına sorularınızı yazarak göndermeniz yeterlidir. Gelen sorulara aynı gün dönüş sağlıyoruz.

YouTube video

Sıkça Sorulan Sorular📌

Turkcell 3 GB internet hediye nasıl yapılır?

Mobil hattınızın son 3 ay 4.5G uyumlu olması ve cihazınızın 4.5G uyumlu olması gerekmektedir.

Turkcell beleş internet nasıl yapılır?

Web sitemizi takip ederek beleş internet kazanabilirsiniz

Turkcell 10 GB internet hediye nasıl yapılır?

Web sitemide bulunan turkcell kategorisinde bulunan yazılarımızı takip ederek sizde 10 gb internet kazanabilirsiniz

Yorum yapın