Turkcell

Turkcell 3 GB Bedava İnternet

Turkcell’den 3 GB Hediye İnternet ( 2 Hafta Boyunca Kullan )

Turkcell 3 GB bedava internet; Bedava internet kampanyaları ile abonelerin yüzü gülmeye devam ediyor… Bol GB imkanı sunan Turkcell bu sefer de 3 GB bedava internet kampanyası sunmaktadır. Turkcell’den 4.5G kampanyası ile 2 hafta boyunca sadece 4.5G yönünde kullanabileceğiniz tam 3 GB bedava internet kampanyasına katılarak aynı GB ile daha hızlı internete sahip olabilirsiniz!

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 3 GB Bedava İnternet

Hem cazip tarifeleri, hem uygun fiyat avantajları hem de bol bol hediye verdiği kampanyalar ile ülkemizde en çok sevilen ve en çok kullanılan GSM operatörleri arasında yer alan Turkcell, her zaman yaptığı Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yeni başlattığı Turkcell 3 GB bedava internet kampanyası ile de son üç aydır SIM kart 4.5G uyumlu, cihazı 4.5G uyumlu ve 4.5G aboneliği olup 3G şebekesi üzerinden kullanım yapan bireysel ses müşterilerine özel olarak iki hafta boyunca kullanabilecekleri 3 GB internet hediye ediliyor.

Turkcell 3 GB bedava internet kampanyası dahilinde, 4.5G şebekesi üzerinden yurt içinde yapacağınız internet kullanımlarınız için verilecek olan Turkcell 3 GB bedava internet hediyesini hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyaya katılmanız için Dijital Operatör uygulamasını, cep telefonunuzun uygulama marketi üzerinden indirerek hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Ardından ise Hediye Havuzu menüsüne gelerek hediyenizi alabilirsiniz. İsterseniz de cep telefonunuzun kısa mesaj uygulamasına giderek mesaj bölümüne “4.5G HEDIYE” yazdıktan sonra “2200”a kısa mesaj olarak göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz.

turkcell esnaf platin 25

Turkcell’den 3 GB Hediye İnternet

Kampanya dahilinde verilen Turkcell bedava internetin ücretlendirme periyodu, faturasız hat sahipleri için 100kb, faturalı hat sahipleri için ise 1kb olarak belirlenmiştir. Hediye edilen internet paketi, hat sahiplerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendiriliyor.

Hediye edilen Turkcell bedava 3 GB internet paketi ile iki hafta boyunca, 4.5G şebekesi üzerinden kullanabileceğiniz hediye interneti kullanabilmek için, telefonunuzun ayarlar menüsü üzerinden 4.5G hizmetini aktif etmeniz gerekiyor. 4.5G özelliğinin nasıl açıldığını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Kullanıcıları için Turkcell Bedava İnternet gibi pek çok kampanya sunan Turkcell’in bu kampanyası kapsamında hediye edilen internet paketini aktif iken yurt içinde yapacağınız bütün internet kullanımlarınız bu paket üzerinden ücretlendirilerek 3 GB kotanızdan düşüyor. Hediye edilen internet paketi, erişim noktası (tethering) üzerinden yapacağınız internet kullanımlarınız için geçerli değildir.

Turkcell’den Bedava 3 GB İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyası ile verilecek olan hediye 3 GB internetin kullanım süresi iki hafta ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca burada hediye edilen 3 GB interneti sadece 4.5G şebekesi üzerinden yapacağınız data kullanımları için geçerlidir ve yine sadece yurt içi kullanımlarınızı kapsar.

Yurt dışında yapacağınız internet kullanımları kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Ayrıca yapacağınız paket içeriği erişim noktası (tethering) ile internet kullanımlarınız, yine bu paket üzerinden ayrı tutularak kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet kampanyası gibi eğer bu kampanyasına da katılım koşullarını sağlıyorsanız ve kampanyaya katılım için Dijital Operatör üzerinden gerekli başvuruyu veya kısa mesaj ile katılım talebinizi ilettiyseniz, size gönderilecek olan bilgilendirme SMS’inden sonra kampanya kapsamında verilen ve iki hafta boyunca kullanabileceğiniz 3 GB interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu hediye kampanyasından her bir Turkcell hattı sadece 1 kez yararlanabilir; kampanya yenilenmez ve tekrar etmez.

Turkcell’den 2 Haftalık 3 GB İnternet Hediye

Turkcell 3 GB bedava internet kampanyası dahilinde verilecek olan hediye interneti kullanabilmek için telefonunuzun ayarlar menüsünden, 4.5G’yi açmanız gerekiyor. Kampanyaya katılmak için ise isterseniz Turkcell’in kendi uygulaması olan Dijital Operatör üzerinden kullanıcı girişi yaparak Hediye Havuzu ekranına gidebilir isterseniz de “4.5G HEDIYE” yazarak “2200”a gönderdikten sonra kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell tarafından başlatılan 4.5G Süper Paket kampanyasına katılmak için son üç aydır SIM kart 4.5G uyumlu, cihazı 4.5G uyumlu ve 4.5G aboneliği olup 3G şebekesi üzerinden internet kullanımı yapmanız ve bireysel ses müşterisi olmanız gerekiyor. Kampanya ile hattınıza tanımlanacak olan internet paketinin %80’ini ve %100’ünü kullandığınız zaman size bilgilendirme SMS’i ile bilgi veriliyor.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell 3 GB Bedava İnternet ile İlgili Merak Edilen Sorular

Turkcell’in bu kampanyasına katılarak kazanacağınız iki haftalık 3 GB hediye internetin kalan tutarını ve kampanyanın geçerlilik süresini öğrenmek için Turkcell’in Dijital Operatör uygulamasına girerek oturum açabilirsiniz. Uygulama üzerinden, bütün kullanım detaylarına ulaşabilirsiniz.

Hattınızı başka bir numaraya yönlendirme yaptığınız zaman kampanya kapsamında hediye edilen internet paketi de iptal oluyor. Kampanyadan yararlanabilecek olan Turkcell müşteri sayısı ile ilgili de bir kısıt konulmamıştır. Kampanya şartları dahilinde, son üç aydır SIM kart 4.5G uyumlu, cihazı 4.5G uyumlu ve 4.5G aboneliği olup 3G şebekesi üzerinden kullanım yapan bireysel ses müşterileri bu kampanyaya katılarak hediye 3 GB internet paketini alabilirler.

Eğer kullanım hakkı ihlali yaptığınız veya veya taahhüt bittikten sonra yapacağınız internet kullanımlarınız için kendi tarifenizden ücretlendirilirsiniz. Eğer kendi isteğiniz ile kampanyayı iptal etmek istiyorsanız da Turkcell’in 532 numaralı Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak kampanyanın iptalini sağlayabilirsiniz.

Turkcell’den 3 GB Bedava İnternet Kampanyası Hakkında

Kampanya ile size hediye edilen Turkcell 2 haftalık 3 GB internet paketini başka bir hatta transfer edemezsiniz. Ayrıca kampanyayı iptal etmek istediğiniz zaman veya kullanım haklarını ihlal ederek kampanyanın iptali için işlem başlatıldığı zaman kampanyadan kalan internet kullanım hakkınız anında iptal oluyor ve konuya ilişkin bir bilgilendirme mesajı ile bilgi veriliyor

Turkcell’den yapacağınız tarife veya paket değişikliği ile kampanya iptal olmaz; kullanım hakkınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Numara değişikliği yaptığınız zaman da kampanya dahilinde hediye edilen internet paketini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Hattınızın bir başka kişiye devri, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, hattın geçici olarak kapatılması ve hat iptali gibi durumlarda ise kullanım hakkınız iptal oluyor. Ayrıca, bu kampanyadan birden fazla kez yararlanmanız maalesef mümkün değildir; her bir hat sadece 1 kez bu kampanyaya dahil olarak Turkcell iki haftalık 3 GB internet hediyesini alabilir.

Yurt dışında yapacağınız internet kullanımlarınız da kampanya kapsamına dahil değildir.

Ayrıca şunu hatırlatmak isteriz ki Turkcell, kampanya koşullarını değiştirme hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Turkcell 3GB İnterneti Kimlere Vermektedir?

3GB Hediye interneti Turkcell 4.5G uyumlu hat sahiplerine vermektedir.

Turkcell 3GB Hediye İnternet Kaç Gün Geçerlidir?

2 hafta boyunca 3GB hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Yeni Hat Fiyatı Nedir?

350-400 TL arasında değişmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu