Turkcell

Turkcell 2 GB Bedava İnternet

Turkcell’den Haftalık 2 GB İnternet Hediye

Turkcell 2 GB bedava internet; Gençler tarafından daha çok tercih edilen internet paketleri operatör tercihini de etkilemektedir. Bu açıdan bakıldığında Turkcell diğer operatörlere yine fark atmaktadır. Kullanıcılarına verdiği hizmet ile onları memnun eden Turkcell, bu sene de bedava internet dağıtarak memnuniyet sağlamaktadır. Turkcell’den Dijitale Hoş Geldin Kampanyası! Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden ilk kez paket veya TL yüklemesi yapanlar için haftalık 2 GB bedava internet ve yanında da Turkcell Pasaj’da geçerli 20 TL hediyenin sahibi olabilirsiniz!

Turkcell 2 GB Bedava İnternet

Başlattığı kampanyalar ile her zaman kullanıcılarına hediyeler dağıtan Turkcell, başlattığı Dijitale Hoş Geldin Kampanyası ile Turkcell Bedava İnternet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi! Turkcell Dijital Operatör uygulamasına girerek veya Turkcell resmi internet sitesinden, hattınıza yapacağınız ilk kez paket veya TL yüklemesi için, bu kampanyaya katılarak Turkcell 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell tarafından başlatılan bu kampanyaya, belirtilen kanallar üzerinden ilk kez TL ya da paket yüklemesi yapacak kişiler katılarak, Turkcell Pasaj’da geçerli 20 TL hediye çeki ve bir hafta boyunca kullanabilecekleri 2 GB bedava internet hediye ediliyor. Üstelik bu kampanya şartlarını taşıyan hat sahipleri, 2 ay boyunca yine dijital kanallar üzerinden yapacakları her TL ya da paket yüklemesi için haftalık 2 GB bedava internet kazanmaya devam ediyor!

Turkcell 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Katılım Şartları Neler?

Turkcell bedava internet kampanyasına katılmak isteyen kişilerden istenen şartlar şunlar:

  • Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya Turkcell internet sitesi üzerinden ilk kez paket veya TL yükleyecek olmanız
  • Yapcağınız TL ya da paket yüklemesinin 30 TL veya daha fazla olması
  • Turkcell’e veri işleme izni ve veri paylaşım izni vermeniz

Bu bedava internet paketinin yanında, dönem dönem farklı kampanyalar da düzenleyen Turkcell’in 5 GB Bedava İnternet ve gençlere yönelik olarak oluşturduğu GNÇ Hediye İnternet ( 2 GB ) kampanyaları hakkında da bilgi sahibi olmak için hazırladığımız yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz.

turkcell dijital 2 gb bedava i̇nternet kampanyası 2022 - i̇nternet

Turkcell’den Haftalık 2 GB İnternet Hediye

Haftalık tam 2 GB bedava internet kampanyasına katılım tamamen ücretsiz olup, kampanya koşullarını sağlayan müşterilerin paketlerine, hediye internet ve TL otomatik olarak tanımlanıyor. Herhangi bir ek başvuru ya da abonelik yapmanıza da gerek yok.

Kampanya katılım koşullarını sağladığınız takdirde verilecek olan hediye internet ve TL’yi kullanmaya başlamanız için, cep telefonunuza gönderilecek olan bilgilendirme SMS’ini beklemeniz gerekiyor. Gelen kısa mesajın ardından hediyelerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, kampanya ile sizlere hediye edilen Turkcell 2 GB bedava internet paketinin ücretlendirme periyodu 100 KB olarak belirlenmiştir. Kampanya ile sizlere hediye edilen internet paketinin kullanım süresi olan bir hafta dolduktan sonra, eğer internet paketiniz yenilenmediyse ve tarifenizde başka bir internet paketi de yok ise yapacağınız internet kullanımlarınız, Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilerek tarafınıza yansıtılır.

Turkcell 2 GB Bedava İnternet ( Haftalık )

Turkcell 2 GB bedava internet kampanyası ile sadece yurt içinde geçerli olacak şekilde haftalık Turkcell 2 GB bedava internet ve Turkcell Pasaj uygulamasında kullanabileceğiniz 20 TL hediye çeki sizlere hediye ediliyor. Kampanya ile sizlere hediye edilen internet ve TL hediyesini, cep telefonunuza gelecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından kullanılmaya başlayabilirsiniz.

Burada hediye edilen internet ve 20 TL hediye çeki her ay yenilenmez. İnternet paketinizin %80 ve %100’ünü kullandığınız zaman sizlere bilgilendirme SMS’i gelerek kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kampanya dahilinde hediye edilen internet paketini ve 20 TL hediye çekini almak için herhangi bir katılım yapmanıza gerek yok. Kampanyaya katılım koşullarını sağlayan her bir müşterinin hediyeleri, hatlarına otomatik olarak tanımlanıyor.

Turkcell 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Hakkında Merak Edilen Sorular

Turkcell’in başlattığı Dijitale Hoş Geldin Kampanyası ile sizlere verilen hediyeler, bir sonraki aya devretmez.

Kampanyadan kazandığınız haftalık Turkcell 2 GB bedava internet paketinden kalan kullanımınızı ve kampanyanın geçerlilik süresini öğrenmek için Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden hesabınıza giriş yaptıktan sonra Kalan Kullanımlarım alanından Haftalık 2 GB hediye internetten kalan kullanım tutarınızı ve kampanyanın geçerlilik süresi öğrenilebilirsiniz.

Kampanya ile sizlere hediye edilen ve sadece Turkcell Pasaj’da geçerli olan 20 TL hediye çekinin kullanım süresi ise 3 gün ile sınırlandırılmıştır ve hediye çeki kodunun cep telefonunuza SMS ile gönderilmesinden sonra bu 3 günlük süre başlar.

Faturaya Ek Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Eğer kampanya kapsamında verilen hediyeler hattınıza tanımlandıktan sonra hattınızı başka bir numaraya yönlendirme yaptığınız zaman hediyeleriniz geçersiz olur. Kampanyadan yararlanabilecek olan kişi sayısı da sınırlandırılmamıştır

Kampanyanın iptal edilmesi durumunda ya da kampanya süresi dolduktan sonra yapacağınız internet kullanımlarınız, hattınıza tanımlı İnternet Kullanımı kapsamında ücretlendirilmeye devam eder. Kampanya kapsamında verilen hediyeler iptal edilemez.

Turkcell Dijitale Hoş Geldin Kampanyası İnternet Kullanım Detayları

Bu kampanya ile sizlere verilen hediyelerin üçüncü şahıslara transferi ve devri söz konusu değildir. Kampanya dahilinde sizlere hediye edilen internet ve TL kullanım hakları, sadece sizin kişisel kullanımlarınız için verilmiştir. Bu konu üzerinden bir ticari gelir elde etmek için kampanya haklarını kullanamaz ve satamazsınız. Böyle bir durumun tespiti ile yasal süreç başlatılacak olup, hattınız da Turkcell tarafından tek taraflı olarak iptal edilebilir.

Ayrıca, hediye edilen Turkcell 2 GB bedava internet paketi sadece internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını Turkcell saklı tutuyor. Verilen haftalık 2 GB bedava internet paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerli olmak üzere hattınıza tanımlanır.

İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları da hediye internet paketi kullanımına dahil edilmez.

 

 

Kullanmadığım İnternet Paketi Bir Sonraki Aya Devreder mi?

Hediye internetiniz bir sonraki aya devretmez.

Turkcell Kalan Kullanımlarımı Nasıl Öğrenebilirim?

KALAN yazıp 2222’ye mesaj atarak öğrenebilirsiniz.

Turkcell Hattımda Pin Kodumu 3 defa Yanlış Girdim, Ne Yapmalıyım?

Sizden PUK kodu istenecektir. Bu kodu girmeniz gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu