Turkcell

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası; Turkcell aboneleri için bedava internet kampanya ve paketlerini yenilemeye devam ediyor… Turkcell 10 GB bedava internet kampanyası kapsamında Tribün Cepte ile takımızın marşını dinletin hem de 10 GB kadar ücretsiz internet kazanın.

Turkcell Tribün cepte ile bedava internet kazanmak hem de takımıza destek olmak için abonelik işlemi başlatabilirsiniz.

Turkcell’in ücretli servislerinden biri olan Tribün cepte ile takımınızı maçın olduğu gün takım marşını dinletebilir tuttuğunuz takım galip geldiğinde Bip üzerinden hediye çarkını çevirerek 10 GB kadar hediye internet alınırsınız.

Turkcell Vınn Wifi Modem Ayarları, Ara Yüzü ve Kurulumu

Tribün Cepte Nedir?

Turkcell Tribün cepte servisi abone olanların tutuğu takımların seçtiği süre boyunca her maç günüde arayanlara takım marşını dinletirler. Normalde maç günü arayanlar takımınız marşı gün sonunda kadar dinler ve gün sonunda otomatik olarak servis sonlanır. Dilerseniz Tribün cepte bip kanalı üzerinden takımızın marşını dinlemeyi kapatabilir yada süresiz dinletebilirsiniz.

Tribün Cepte Bedava İnternet Kazanma

Turkcell tribün cepte kampanyası ile bedava internet kazanmak için seçtiğiniz takımın mutlaka galip gelmesi gerekmektedir. Tribün cepte ile FB,GS,BJK ya da TS takımlarının marşlarını dinletebilir ve galip gelmesi halinde bedava internet kazanırsınız.

Takımız galip gelmesi halinde mutlaka BİP uygulaması içerisinde çarkı çevirmeleri gerekmektedir. Hediye çarkını Perşembe günü kadar kullanamadığınızda o haftaki haklarınızı kaybederseniz. Haftada 1 defa takım değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell Superbox Fiyatları – Turkcell Vınn Fiyatları

Tribün Cepte Kampanyasına Nasıl Katılırım

Tribüm cepte servisine abonelik gerektiren ücretli servislerden biridir. Tribün cepte servis aboneliğinizi TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndererek ya da BİP Tribün Cepte kanalı takip ederek katılabilirsiniz.

Turkcell Tribün Cepte Ücretli Mi

Tribün cepte servisi üyelik ücreti tüm vergiler dahil haftalık 2,99 TL’dir. Hattınızda yeterli bakiye olması halinde haftalık olarak bakiyeden düşer faturalı hatların ise ücretleri hatlarına servis abonelik ücreti olarak yansıtılır.

Tribün Cepte İptal Etme

Tribün cepte nasıl iptal edilir? Dilediğiniz zaman cep telefonunuzdan IPTAL TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek servis aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. İptal işlemi bilgilendirme mesajı sonra gerçekleşir.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Nasıl Yapılır

  • Tribün cepte servisi ile taraftarı olduğunuz FB,GS,BJK ya da TS takımlarının marşları sizi arayanlara dinletilebilirsiniz
  • Servisten Turkcell bireysel ve kurumsal aboneleri yararlanabilir. Rahat tarife aboneleri yararlanamamaktadır.
  • Bip Tribün cepte kanalı içinden abonelik başlatabilir, ton atayabilir, spor haberlerini ve fikstürü takip edebilirsiniz
  • Tribün cepte aboneliği olup, takım seçen kişiler takımının Süperlig maçlarında galip gelmesi durumunda  Haftalık 1GB , Haftalık 10GB , Günlük 500MB, Günlük 1GB, Günlük 2GB, Günlük 5GB internet hediyelerinin bulunduğu bip içindeki çarkı çevirme hakkı kazanır. Çark hediyeleri gün içinde hatlarına yüklenir.
  • Hak kazanıp çark çevirmeyen kişiler ilgili haftanın Perşembe günü haklarını kaybeder.
  • Takım değişimi haftada 1 kez yapılmaktadır.
  • Çark çevirme hakkını kazanabilmek için takım seçimi maç başlamadan önce veya maç sırasında yapılacak. Maç sonrasında takım seçilmesi bir sonraki maç için değerlendirilecektir.

Oldukça fazla bedava internet veren operatörlerden biri olan Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ve paketleri ile bedava internet kazanmak için aşağıdaki konuları okuyabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Biz Bedava İnternet Kampanyası

 

 

Turkcell Tribün Cepte yi Nasıl iptal Edebilirsiniz?

Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına IPTAL TRIBUN CEPTE yazarak 2200 a göndermelisiniz.

Takım Değiştirme Hakkı Var mıdır?

Evet haftada bir defa takım değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

Turkcell 2023 Yılı Hat Ücreti Ne Kadar?

400-500 TL arasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu