Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Başladı

Turkcell 10 GB Bedava İnternet kampanyası yoğun istek üzerine tekrar abonelerine sundu. Binlerce kişinin merakla beklediği Turkcell Hediye 10 GB İnternet kampanyasını müşterilerini kırmayıp tekrar kullanıma sunarak milyonlarca faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yüzünü güldürmeyi başardı. Bu konumuzda sizlere geçtiğimiz günlerde Turkcell ailesine yeni katılan veya numara taşıması yapan abonelerin 10 GB ücretsiz interneti nasıl alacağını kolay bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Ayrıca kampanyanın tüm detayları için konuyu mutlaka sonuna kadar okumayı unutmayın.

turkcell 10 gb bedava internet kampanyasi basladiPin
Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası Başladı

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Geçtiğimiz yıllarda sunulan Turkcell 10 GB Ücretsiz İnternet kampanyası 2023 yılında yenilenerek abonelerine tekrar yayınlandı. Bu kampanyanın en güzel tarafı 10 GB ücretsiz internet paketinin kullanım süresi 6 ay olmasıdır. Örnek vermek gerekirse 6 ay paket yapmasanız bile 10 GB interneti aktif olarak kullanabilirsiniz. Kampanyanın tüm detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Turkcell 10 GB Bedava İnternet

10 GB internet paketini alabilmeniz için öncelikle numara taşıması veya yeni hat almanız gerekmektedir. Elinizde bulunan hediye sim kartın üzerinde yazan şifreyi not alıp telefonunuzun SMS kısmına gelerek ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresini yazıp 2222 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde telefonunuza onay mesajı gelecektir. Gelen mesajla hattına yüklenen 6 ay geçerli 10 GB interneti kullanarak ücretsiz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan soruları veya yapamadığınız yerleri yorum kısmına yazarak destek alabilirsiniz. Ayrıca farklı internet kampanyalarına ihtiyacınız varsa üst kısımda Turkcell kategorisine tıklayarak bir çok yeni kampanyalara ulaşabilirsiniz.

YouTube video
Yorum yapın