reklam
Turkcell

Turkcell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell’den Haftalık 1 GB Bedava İnternet Kazan

Turkcell 1 GB bedava internet; İnternet paketleri operatör seçimlerinde son derece önemlidir. Genellikle en çok bedava internet veren kampanyalar tercih edilmektedir. Yinede ülkemizde en çok abone sayısı bulunan operatör, Turkcell dir diyebiliriz. Turkcell kullanıcıları da bedava internet nasıl yapılır araştırmaktadır. Turkcell bireysel Hazır Kart’lı müşterisi olanlar için hazırlanan bu kampanya ile Turkcell’den haftalık 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Challenge TV Bedava İnternet Kazan

Turkcell 1 GB Bedava İnternet

Turkcell tarafından başlatılan Masterpass Faturasız Paket Yükleme Kampanyası Turkcell Hazır kart paket yüklemenizi Masterpass’e kayıtlı Mastercard ya da Maestro logolu banka veya kredi kartınızla yaparak, anında haftalık Turkcell 1 GB bedava internet kazanabilirsin.

Kampanyaya katılım tamamen ücretsiz olup, Turkcell’in başlattığı bu kampanyaya sadece bireysel Hazır Kart hattı kullanan Turkcell müşterileri katılma şansına sahiptir; faturalı hat sahipleri ve kurumsal Hazır kart kullanıcıları kampanyaya katılamıyor.

Haftalık 1 GB bedava internet kazanma şansına sahip olduğunuz Masterpass Faturasız paket yükleme kampanyası dahilinde belirtilen Masterpass altyapısı ile Turkcell’in resmi internet sitesi üzerinden ya da Turkcell tarafından oluşturularak cep telefonunuzun uygulama mağazasından kolaylıkla indirebileceğiniz Dijital Operatör uygulamasını kullanarak Turkcell Hazır kart hattınıza yapacağınız paket ya da TL yüklemesi ile bir hafta boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet, hattınıza tanımlanıyor.

Haftalık 1 GB İnternet Hediye Kullanım Koşulları

Bir hafta boyunca kullanabileceğiniz Turkcell 1 GB bedava internet hediyesi olan Turkcell Bedava İnternet – Haftalık 1 GB kampanyasına katılım tamamen ücretsiz olup kampanya dahilinde belirtilen kampanyaya katılım koşullarını sağlayan tüm bireysel Hazır kart hat kullanıcılarının hatlarına, gerekli işlemler yapıldıktan sonra hediye edilen 1 GB internet otomatik olarak tanımlanıyor.

Ayrıca kampanyadan yararlanmak için Turkcell kampanyası için veri işleme izni ve veri paylaşım izni vermeniz de gerekiyor. Turkcell’in faturasız bireysel hat sahipleri için başlattığı GNÇ Hediye İnternet ( 2 GB ) internet kampanyası gibi pek çok kampanya bulunuyor.

Turkcell’in Masterpass ile başlattığı bu kampanya ile hediye edilen cepten Turkcell 1 GB bedava internet hediyesinin ücretlendirme periyodu 100 KB’ olarak belirlendi. Bununla beraber, Masterpass Faturasız paket yükleme kampanyası ile sizlere verilen internet paketinin bir haftalık kullanım süresi dolduktan sonra, eğer internet paketiniz yenilenmediyse ve tarifenizde tanımlı olan başka bir ek internet paketiniz yok ise yapacağınız internet kullanımlarınız, Standart İnternet Tarifesi üzerinden ücretlendirilerek hattınızın bakiyesinden düşer.

logolarımız

Turkcell’den 1 GB Bedava İnternet Kazan İçeriği

Turkcell Masterpass kampanyasına katılarak elde edeceğinizi haftalık Turkcell 1 GB bedava internet hediyesini kullanmaya başlamak için, Turkcell resmi internet sitesi veya Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden Masterpass altyapısını kullanarak yapacağınız TL ya da paket yüklemesinden sonra size gönderilecek olan bilgilendirme SMS’ini beklemeniz gerekiyor. Gelecek olan kısa mesajdan sonra 1 GB hediyenizi kullanılmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet kampanyasın ile verilen 1 GB internet hakkınız, bir hafta sonra kampanya bitiş tarihinde kalan kullanım haklarınız bir sonraki döneme devretmez; bu kullanımızını 3. kişilere devretmeniz de mümkün değildir.

Kampanyaya katıldıktan sonra internet hediyenizi kullandıkça, 1 GB paketinizinin %80’ini ve %100’ünü kullanarak bitirdiğiniz zaman Turkcell tarafından, kalan kullanım haklarınıza dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Gelen bilgilendirme mesajı sayesinde de kalan kullanımlarınızı öğrenebilir ve internet hakkınızın kalan kullanımlarını buna göre düzenleyebilirsiniz.

Bizce Kupon Turkcell Bedava İnternet

Bedava 1 GB İnternet Kampanyası Merak Edilenler

İstediğiniz zaman kalan kullanım hakkınızı sorgulamak için de Turkcell tarafından oluşturulan Dijital Operatör uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra, üzerinize tanımlı hattınız ile kullanıcı girişi yaptıktan sonra hem kalan internet miktarını hem de kampanyanın geçerlilik süresini öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Turkcell bireysel Hazır kart hattınızı başka bir numaraya yönlendirme yaptığınız zaman, kampanyadan kazanacağınız Turkcell 1 GB bedava internet hakkınızın geçerliliği bitmiş olur. Hediye internet kazanacak kişi sayısı ile ilgili bir sınır getirilmemiştir. Kampanya koşullarını sağlayan herkes bu kampanya dahilinde verilen 1 GB internet hediyesini kazanabilir.

Kampanya kullanım süreniz son erdiğinde ve taahhüt bittiği zaman Turkcell tarifeniz değişmez. Ancak hattınıza tanımlı olan başka bir internet paketi yok ise yapacağınız kullanımlar, kendi tarifenizin internet kullanım ücretine tabi olarak TL bakiyenizden düşmeye başlar.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet Hakkında Sık Sorulan Sorular

Turkcell tarafından verilen Turkcell 1 GB bedava internet hediyeniz, hattınıza otomatik olarak tanımlandıktan sonra bu kampanyayı iptal etme şansınız yoktur. Paket kullanım süreniz gelen kısa mesaj ile başlar ve bir hafta sonunda da otomatik olarak bitmiş oluyor.

Hattınıza dair numara değişikliği, hattınızın bir başkasına devri, ödeme tipi değişikliği, numaranızı taşıma işlemi, hattınızın geçici olarak kapatılması ve hattınızı iptal etme gibi hattınızın kullanımını etkileyen bir işlem yaptığınız zaman kampanya dahilinde size verilen internet paketi iptal oluyor. Ancak hattınız içerisinde yapacağınız paket veya tarife değişikliğinden bu kampanya kullanımınız etkilenmez ve hediyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kampanya katılım koşullarını yerine getirerek kazandığınız Turkcell 1 GB bedava internet hakkınızı bir başka hatta transfer edemezsiniz. Turkcell haftalık 1 GB internet hediyesinden, Turkcell tarafından belirlenen kampanya kullanım süresi boyunca, yapacağınız her Masterpass yüklemesinden sonra yararlanabilirsiniz. Ancak kampanyayı birden fazla kez üst üste aldığınız zaman kampanyanın kullanım süresi uzamıyor.

Haftalık 1 GB İnternet Hediye Kullanımı

Masterpass Faturasız paket yükleme kampanyası ile size verilecek olan hediye 1 GB interneti, yurt dışında kullanamazsınız. Yapacağınız yurt dışı internet kullanımlarınız, hattınızın kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Kampanya ile verilecek olan Turkcell 1 GB bedava internetin kullanım süresi 1 hafta ile sınırlıdır ve kampanya ile verilen internet paketi kullanımı 1 GB limitli olarak belirlenmiştir.

Size ait birden fazla Turkcell Hazır kart hattı var ise kampanya katılım koşullarını her bir hattınız için ayrı ayrı yerine getirerek bu kampanyadan her bir hattınız için yararlanabilirsiniz.

Ayrıca şunu da hatırlatmak isteriz ki Turkcell, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Turkcell 1GB İnternet Kaç Gün Geçerlidir?

1 hafta boyunca 1GB internetinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell 1 GB İnternet Kampanyasına Kimler Katılamaz?

Kampanyaya faturalı hat sahipleri katılamaz.

Turkcell Freezone Olmak için Belirtilen Bir Yaş Kriteri Var mıdır?

Evet, 26 yaş altı

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu