Türk Telekom

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet; Türk Telekom kullanıcılarının sevdiği kampanyalardan biri de Sil Süpür kampanyasıdır. Özellikle Türk Telekom sunduğu çeşitli kampanyalarla kullanıcılarına cazip imkanlar sunmaktadır. Hemen hemen her kesime hitap eden bu operatör bedava internet vermektedir. Türk Telekom’un bireysel müşterilerine sunduğu ‘Sil Süpür Kampanyası’ ile sizler de bedava internet fırsatını değerlendirmek ya da kampanya kapsamında yer alan diğer hediyelerden yararlanmak istemez miydiniz?

Ülkemizin önde gelen GSM operatör şirketlerinden biri olan Türk Telekom, Sil Süpür oyununu oynayan herkese birbirinden değerli hediyeler armağan ediyor.

Haftalık 30 GB, 10 GB, 500 MB gibi farklı ücretsiz internete erişim şansı tanıyan Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası; her yöne 250 dakika, MNG kargodan %30 indirim, diğer Türk Telekom üyeleriyle günlük sınırsız konuşma vb. hediyeleri ile müşterilerine oyunu her hafta oynadıkça kazandırmaya devam ediyor.

Yalnızca 4.5G sim kart kullanıcılarının yararlanabileceği bu kampanyadan hemen yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı cihazlarınıza hemen yüklemek! Ardından uygulamada yer alan Sil Süpür oyununu oynamaya başlayarak, sizler de birbirinden cazip hediyelere kavuşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyaları

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Detayları:

Her hafta yenilenen yani size yepyeni hediyeler kazanma fırsatı sunan Sil Süpür Oyunu’ndan kazandığınız hediyenizi Türk Telekom tarafından size iletilen mesaj sonrasında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kampanyadan yararlanabilmeniz için POCELL, Pttcell, BİMcell, TeknosaMobil müşterisi olmamanız gerekiyor. Bu dört tarife dışındaki tüm bireysel müşteriler; bu oyunu oynayarak, her hafta farklı hediyeler kazanabiliyor.

Kampanya; yalnızca yurtiçi akıllı cihazlardan gerçekleştirilen mesajlaşma, konuşma, internet vb. hediyeleri içeriyor. Yani yurtdışı aramalar, mesajlaşmalar, internet kullanım hakkı; kampanya kapsamında değerlendirilmiyor.

Bununla birlikte Sil Süpür Kampanyası’ndan Türk Telekom, Avea, TTNET ve grup şirketlerinin ortak paylaşım izni bulunan müşterileri de faydalanabiliyor.

Sil Süpür Kampanyası’ndan kazandığınız hediyeleri geçerlilik süresine kadar kullanmadığınız takdirde bu hediyeleri bir sonraki tarihte kullanma hakkınız ya da hediyenizi başkalarına devretme şansınız da bulunmuyor.

Kampanya kapsamında müşterilere sunulan hediyelerin geçerlilik süresi de hediyeye göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin, günlük, aylık ya da haftalık internet, konuşma ve mesajlaşma hakkı kazanabileceğiniz gibi tek seferlik kullanıma uygun hediyeler de kazanabiliyorsunuz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Hediyeleri

Oyun dahilinde kazanabileceğiniz hediyeler, ne kadar bir süredir Türk Telekom kullanıcısı olduğunuza ya da hangi tarifeyi kullandığınıza göre değişiklik gösterebiliyor.

Sil Süpür Oyunu’nu oynayarak kazanabileceğiniz hediyelere 1 ay boyunca geçerli olan Muud Premium üyeliği, haftalık 250MB, 500MB, 30GB, 10GB, 5GB, 2GB bedava internet paketini, günlük Türk Telekom mobil kullanıcılarıyla sınırsız konuşma hakkını, 1 aylık Arayanı Bil servisini, tek seferlik MNG Kargo %30 indirim fırsatını örnek olarak gösterebiliriz.

Türk Telekom bedava internet hediyesinde de bazı sınırlandırmalar yer alıyor. Örneğin, Whatsapp üzerinden görüntülü arama kullanım hakları arasında bulunmuyor.

Kullandığınız hat iptal olduğunda, hattınızı başka bir operatöre taşıdığınızda, faturasız hattan faturalı ya da faturalı hattan faturasız hatta geçiş yaptığınızda da kampanya dahilinde kazandığınız hediyelerin geçerliliği kendiliğinden son bulmuş oluyor.

Sizler de Türk Telekom kullanıcısıysanız; akıllı cihazınıza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yükleyip, Sil Süpür Oyunu’nu oynamaya başlayarak, birbirinden cazip hediyelerden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Şayet Android işletim sistemine sahip bir akıllı cihaz kullanıyorsanız, Google Play Store; IOS işletim sistemi bulunan bir telefon sahibiyseniz App Store üzerinden ‘Türk Telekom Online İşlemler’ uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom sil süpür bedava internet veren uygulamalardan biridir. Sil süpür yaparak 5 GB, 10 GB ve 30 GB kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Özellik Türk Telekom sil süpür gece 10 GB paketi en çok çıkan ve gece boyunca kullanabileceğiniz hediye paketlerinden biridir.

Türk Telekom Sil Süpür Gece Paketi Saat Kaçta

Türk Telekom sil süpür gece 10 GB bedava internet saat kaçta başlıyor sorusu ve Türk Telekom gece 10 GB hangi saatlerde kullanılır sorusu sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Türk Telekom sil süpür gece 10 GB bedava internet hediyesi 23:00 ile 06:00 saatlerde arasında kullanılır.

Türk Telekom Sil Süpür Haftanın Hangi Günü

Türk Telekom sil süpür uygulaması haftada 1 defa yapılmaktadır. Sil süpür her hafta Çarşamba ve Cuma günü yapılır. Her hafta Çarşamba yada Cuma sil süpür yaparak sürpriz hediyeler kazanmanız mümkün.

Türk Telekom Sil Süpür Neden Yok?

Türk telekom sil süpür kampanyasından faydalanmak için kullanmak isteyenler bazen hediye çıkmıyor hatası ile karşılaşabilmektedir.

Bedava internet, sms yada dakika kazanmak için EVET yazıp 5008 sms attıktan sonra sorunsuz şekilde kullanmanız mümkün.

Bir diğer hata alma sebebi ise uygulamanın güncel olmamasından kaynaklanmalıdır. Belli aralıklarla güncel sürümü kullanmaya dikkat etmelisiniz.

Türk Telekom Faturasız Benzersiz Paketi

Türk Telekom Sil Süpür Bitti Mi?

Çok fazla sorulan sorulardan biride Türk Telekom sil süpür bitti mi sorusudur. Sil süpür kampanyası hem faturalı ve hemde faturasız hat sahiplerine yönelik uygulamalardan biridir. Her hangi bir şartı yada paket yükleme zorunluluğu olmadan kullanabileceğiniz sil süpür aktif olarak devam etmektedir.

Çok fazla sil süpür neden çıkmıyor, sil süpür neden yok hatası hakkında soru sorulmaktadır. Uygulamayı silip sıfırdan kurulup yaparak sorunu ortadan kaldırmanız mümkün.

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Tütk telekom sil süpür hile yada türk telekom sil süpür hilesi nasıl yapılır sorusu genelde bu kampanyadan bedava internet kazanmak isteyenler çok sık aradığı soruların başından gelmektedir.

İlk olarak SİL SÜPÜR yapmadan önce uygulamayı ve uygulamada bulunan kayıtlı kullanıcıyı silmeniz gerekmektedir. Tekrar yükleyip sil süpür yaparsanız bedava internet kazanmanız mümkün olacaktır.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom sil süpür hakkında bilgi vermeye çalıştım. Sizlere konu hakkında görüş ve önerilerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmak isterseniz yorum kısmını kullanabilirsiniz.

 

Türk Telekom Sil Süpür Hangi Günler Oluyor?

Çarşamba ya da cuma günü sil süpür uygulaması olmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Gece Uygulamasını Ne Zaman Kullanabilirim?

Türk Telekom sil süpür gece uygulamasında verilen 10 GB interneti saat 23.00 ile 06.00 saatleri arasında kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 1 SMS Kaç TL?

2.04 TL.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu