Türk Telekom

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi; Türk Telekom abone sayısını arttırmak için hizmete sunduğu paketlerine yenilerini ekledi. Türk Telekom sürpriz hediyelerle dolu kampanyalarına devam ediyor diyebiliriz. Türk Telekom abonelerine diğer operatörlerde olduğu gibi bazı uygulamalar üzerinden hediye internet vererek elinde tutmaya çalışıyor. Bunlardan biride Sil Süpür adlı oyundur. Sil süpür yaparak bedava internet kazanmak isteyenler genelde sil süpür ile 30 gb kadar bedava interneti nasıl kazanacaklarını araştırmaktadırlar.

İster faturalı olsun isterse faturasız herkesin katılabileceği sil süpür uygulamasını Türk Telekom aboneleri telefona indirdikten sonra oynayabilmektedir. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra üye girişi yaparak Sil Süpür yapabilirsiniz.

Sil süpür hilesi hakkında bilgi vermeden önce sil süpür hilesi gerçekten var mı sorusuna cevap vermek istiyorum. Herkesin bildiğinin aksine sil süpür hilesi yoktur sadece sil süpür taktikleri vardır. Sil süpür taktikleri ile sizde 5 gb, 10 gb ve 30 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

İşte Türk Telekom mobil sil süpür hilesi 2023 hakkında merak ettikleriniz

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır

Sil süpür uygulaması haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta çarşamba günü yenilenen sil süpür ile bedava internet ve GB kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

 • Uygulama Çarşamba günü yenilendiğinde çarşamba günü ilk sil süpür yapanlar internet kazanmaktadırlar. Genelde belli bir sayıda internet paketi dağıtan Türk Telekom ilk sil süpür yapanlara internet vermektedir.
 • Sil süpür yapmak için en uygun saatler mesai saatleri dışıdır. Genelde mesai saatleri içerisinde yapıldığında düşük hediyeler çıkmaktadır. Gece yada sabah çok erken saatlerde yapabilirsiniz.
 • Sil Süpür yapmadan önce uygulamayı telefonundan silip sıfırdan kurulum yaptığınızda size internet hediyesi vermektedir.
 • En çok denenen ve deneyenlerin işe yaradığını söylediği yöntemlerden biri ise aynı anda 2 tane telefondan hesabınıza giriş yapıp aynı anda sil süpür yapmaktır. Bu sayede şansını yükseltip bedava internet kazanabilirsiniz.

Sil Süpür Hilesi 2 Defa Nasıl Yapılır

Türk Telekom sil süpür haftada 1 defa yapılmaktadır. Her hafta Çarşamba günü hakkınız yenilenir. Eğer sil süpür yaparsanız 1 hafta beklemek zorundasınız. Genelde sil süpür hilesi 2 defa yapmak için aynı anda çift telefon ile kendi hesabınıza girerek çekiliş yapmak mümkün.

Sil Süpür Hilesi 30 GB Kazanmak

Sil süpür yaparak 30 gb kazanma ihtimaliniz bulunmasın karşın 30 gb hediyesi az dağıtıldığından size çıkma olasılığı çok düşük. Otomatik olarak dağıtılan hediyelerin size çıkma olasılığı bulunmasın karşın Prime abonesi olan ve daha fazla fatura ödeyenlere güzel hediyeler çıkmaktadır. 6 ayda bir bakiye yükleyip 30 gb hediye interneti alanı biraz zor görebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri, Kampanyası ve Hilesi

Sil Süpür Hilesi Var Mı

Çok sık sorulan sorulardan biride sil süpür hilesi var mı sorusudur. Sil süpür hilesi yazımızda başında dediğimiz yoktur. Hile yok ama taktik var sizlere verdiğim taktikleri deneyerek sizlere internet kazanabilirsiniz.

Peki ya siz Sil süpür hilesi hakkında neler düşüyorsunuz ayrıca uyguladığınız taktikleri bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Türk Telekom Sil Süpür Hilesi Hangi Günler Yenileniyor?

Türk Telekom sil süpür hilesi her çarşamba günü yenilenmektedir.

Türk Telekom Sil Süpür ü Ne Zaman Yaparsam İnternet Kazanırım?

İlk sil süpür yapanlara hediye internet verildiği için uygulamayı silip yeniden yüklerseniz de hediye internet kazanabileceksiniz.

Türkcell Salla Kazan Hangi Günler Yapılıyor?

Çarşamba günleri yapılmaktadır.

34 Yorum

 1. Sil Süpür’ü silerken yazının olduğu yeri hafifçe silin (çok açılırsa hediyeyi gönderir). Böylece hediyeyi göndermeden hediyenin ne olduğunu öğrenebilirsiniz.

 2. Tt kesinlikle zenginlere çalisiyor.eskiden standart fatura ödüyordum.30-40lira.hep100dakika veya günlük 1gb veriyordu.sonra bir sürü ek paket almaya başladım.gece 30gb, haftalık 10gb, aylık 25gb, youtube 10gb filan, 300lira fatura ödüyorum.şuanda verdigi hediyeler:2gün 5gb, haftalık 5gb, 10gb gece, günlük 4gb sosyal medya filan 🙂

 3. Bune sürekli dk geliyor sil süpürde bir kez internet gelsin internet geldinde 250 mb veriyorsunuz ayıp be valla
  Bari sil süpür den 2 hak verinde internet gelsin
  Bize .bide sil süpür internet olmadan giremiyoruz nasıl sil süpür yapalım

 4. Bizimle dalga geçip haftalık 250mb internet veriyorlar çok büyük birşeymiş gibi birde sms atıyorlar yüzsüzler 250 gb dese almarım 250 mb nedir insanlarla dalga geçiyorlar dahası internet kullanana asla internet vermiyor neye ihtiyacınız varsa tam tersini hemde komik rakamlar veriyor. Yılda1 dakka verse oda sadece telekom kullanıcılarla oda 1 gün konuşuyorsun bunlar hepsi sahtekar bunların topunu yok eden bir öperatör çıkmalı.

 5. İnterneti kullanmayana internet dakika kullanmayana dakika veren bazende dalga geçip 250 mb internet veren sistem

 6. Sil süpür herşeyin tersini veriyor mesela internetiniz az internete ihtiyacınız var o size dk veriyo dk az dk ihtiyacınız var o zaman internet veriyor hiç bunu farkedeniniz varmı

 7. Üst üste 7 kez dakika geldi bana. Artık kafayı yeme noktasına gelecem dakika gelmesini istemiyorum diyecem ve tümden dakika gelen hatları kesecem artık yeter sikecem dakikalarını artık hediyelerin de hafiften silip bakıyorum açmıyorum bile dakika hediyelerini

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu