Türk Telekom Öğretmenler Günü Hediyesi

 

Türk Telekom Öğretmenler Günü Hediyesi 2023 kampanyası başladı. Geçtiğimiz günlerde geleceğimizin mimarları olan öğretmenlerimizi unutmayan Türk Telekom GSM operatörü yapmış olduğu bu ince davranışıyla binlerce insanı mutlu etti. Öğretmenlerimize sunduğu bu paket için ince düşüncesinden dolayı Türk Telekom operatörünü tebrik ediyoruz.

turk telekom ogretmenler gunu hediyesiPin
türk telekom öğretmenler günü hediyesi

Türk Telekom Öğretmenler Günü Kampanyası Öğretmenlerimize özel olarak hazırlanan hediye internet paketi veya bedava dakika kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde tüm Öğretmenlerimizin öğretmen gününü kutluyoruz. Türk Telekom operatörünün 1 hafta boyunca geçerli hediye internet paketini ayrıca Türk Telekom aboneleriyle sınırsız görüşme yapabilmeleri için ücretsiz dakika paketini almaları için bu konuyu paylaşıyoruz.

Türk Telekom 2 GB Bedava İnternet İçin Tıklayın

Türk Telekom Öğretmenler Günü Kampanyası

Türk Telekom Öğretmenler Günü Hediye İnternet paketini alabilmeniz için telefonunuzdan Online İşlemler uygulamasına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra kampanyalar kısmından size özel sunulan hediye paketini ücretsiz olarak hattınıza tanımlayabilirsiniz. İşlem sonrası 2GB cepten internet veya TT mobil hat içi sınırsız dakika paketini hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyanın detayları için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Öğretmenler Günü Kampanyası’ndan, Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitimciler, Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi abonelerine özeldir. Ayrıca Eğitimciler 3GB veya Eğitimciler 6GB Tarifelerinde bulunan aboneler katılım sağlayabilirler.
  • Servis devam ettiği süre boyunca bir hafta geçerli yurt içi 2 GB cepten internet ve yurt içinde geçerli TT Mobil yönüne sınırsız dakika hakkı kazanabilirsiniz.
  • Paket içerisindeki bir haftalık internet ve dakika 01 Aralık 2023 tarihinde saat 00:01‘de kullanılmaya başlanacaktır.
  • Bu servis üzerinden hattınıza yüklenilen paket süre sonu itibariyle otomatik olarak silinmektedir.
  • Kampanya üzerinde değişiklik hakkı TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş.’de saklı olacaktır.

Türk Telekom Öğretmenler Günü Hediyesi 2023 konumuz buraya kadardır. Aklınızdaki soruları veya yapamadığınız yerleri yorum yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

Yorum yapın