Türk Telekom

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom Numara Taşıma Kampanyaları 2023; Yeni hat almanın pahalı olduğu şu günlerde numara taşıma kampanyaları kişilere daha cazip gelmektedir. Hattını başka operatöre taşımak isteyen kişiler numara taşıma kampanyalarından faydalanmak istiyorlar. Ülkemizin en çok rağbet gören ve en çok müşteri sayısına sahip olan GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom; gerek numarasını taşıyanlara gerek yeni hat alarak Türk Telekom’lu olanlara gerekse mevcut müşterilerine düzenlediği kampanyaları ile birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Türk Telekom müşterileri, son derece uygun fiyata numaralarını farkı bir GSM operatöründen Türk Telekom’a kolaylıkla taşıyabiliyorlar.

Müşteriler, dilerlerse faturasız hatlarını faturalı tarifelere de taşıyabiliyorlar.

Bu yazımızda Türk Telekom’a yeni gelen, numara taşıma ya da yeni hat tesisi yöntemlerinden birini tercih ederek, Türk Telekom abonesi olmaya karar veren müşteriler için numara taşıma kampanyalarıyla ilgili olarak merak edilenleri aydınlatmaya çalışacağız.

Turkcell Faturalı Hat Taşıma Kampanyaları

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları

Türk Telekom’a numara taşımayla yoluyla geçmeyi düşünen kişiler, ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda farklı tarifelerden birine üye olarak, indirimli fiyatlardan yararlanabiliyorlar.

Yeni müşterilere özel olan bu faturalı tarifeleri, fiyatlarını ve içeriklerini kısaca aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Yepyeni 3 Tarifesi

3GB internet, 1000 her yöne dakika ve 250 adet her yöne sms içeren bu tarifeye online platformda yani Türk Telekom resmi sitesi üzerinden 24 ay taahhütle başvurduğunuzda ilk 3 ay için yalnızca 29 TL ödemeniz gerekiyor.

Sonraki 9 ay boyunca 33 TL; daha sonraki 12 ay boyunca 41 TL aylık ödeme yaparak, bu tarifeden yararlanabiliyorsunuz.

Tarife kapsamında tarifenize ek olarak, her fatura dönemi Sil Süpür’den 5GB hediye internet kazanıyorsunuz.

Üstelik e-dergi uygulamasında kullanabileceğiniz sınırsız internetin de sahibi oluyorsunuz.

Bu tarifeye yine online platformda taahhütsüz olarak üye olmak istediğinizde ise ilk 3 ay için 49.98 TL; sonraki aylar içinse 53.98 TL ödemeniz gerekiyor.

Türk Telekom Yepyeni 6 Tarifesi

6GB internet, 1000 her yöne dakika ve 250 her yöne smsten oluşan bu tarifeye online taahhütlü başvurularınızda ilk 3 ay için sadece 32 TL ödemeniz gerekiyor.

Taahhütlü online başvurularınızda sonraki 9 ay için 37, daha sonraki 12 ay içinse 45 TL ödüyorsunuz.

Bu tarifeye üye olduğunuzda da Sil Süpür’den her ay 5GB hediye internet elde ediyorsunuz. Aynı zamanda e-dergide kullanabileceğiniz limitsiz internet kazanıyorsunuz.

Online taahhütsüz başvurularınızda ise ilk 3 ay 53.07 TL, sonraki aylarda 58.07 TL ödüyorsunuz.

Türk Telekom Yepyeni 10 Tarifesi

Türk Telekom’a geçiş kampanyalarından biri olan Yepyeni 10 Tarifesine online platformda taahhüt vererek üye olduğunuzda ilk 3 ay için 38 TL, sonraki 9 ay için 44 TL, daha sonraki 12 ay için 52 TL ödüyorsunuz.

Taahhütsüz online başvurularınızda ise ilk 3 aylık süre için 59.22 TL, sonraki aylar için 65.22 TL ödemeniz gerekiyor.

Bu tarifeye abone olduğunuzda aylık 10GB internet, 1000 her yöne dakika ve 250 her yöne sms sahibi oluyorsunuz.

Bu tarife dahilinde de her ay Sil Süpür’den 5GB internet kazanıyorsunuz.

E-dergi kullanımlarında geçerli sınırsız internetin de sahibi oluyorsunuz.

Türk Telekom Yeni Prime 15 Tarifesi

15GB internet, 1000 her yöne dakika ve 250 her yöne sms içeren Yeni Prime 15 tarifesine online platformda taahhütlü olarak üye olmak istediğinizde ilk 3 ay için 47, sonraki 9 ay için 55, daha sonraki 12 ay için 63 TL ödemeniz gerekiyor.

Taahhütsüz online başvurularınızda ise ilk 3 ay için 77, sonraki aylar için 85 TL ödüyorsunuz.

Yeni Prime 15 tarifesine üye olduğunuzda her ay Sil Süpür’den 5GB bedava internet ve e-dergide kullanabileceğiniz sınırsız internet kazanıyorsunuz.

Türk Telekom Ramazan Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Yeni Prime 20 Tarifesi

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan yeni müşterilere özel bir kampanya olan Yeni Prime 20 Tarifesi, 20GB internet, 1000 her yöne dakika ve 250 her yöne sms hakkından oluşuyor.

Bu tarifeye üye olmak suretiyle numaranızı taşıdığınızda yani Türk Telekom’a geçtiğinizde Twitter, Facebook, Instagram ve Youtube platformlarında geçerli olacak şekilde 5GB internet hediyesi kazanıyorsunuz.

E-dergi uygulamasında kullanabileceğiniz limitsiz internete kavuşuyorsunuz.

Online taahhütlü başvurularınızda ilk 3 ay için 55, sonraki 9 ay için 65, daha sonraki 12 ay için 73 TL ödüyorsunuz.

Online taahhütsüz başvurularınızda ise ilk 3 ay için 85 TL öderken, sonraki 21 ay için 95 TL ödüyorsunuz.

Türk Telekom Prime 15 Tarifesi

Türk Telekom müşterileri ile sınırsız konuşma ve Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma içeren Prime 15 tarifesinde 1000 her yöne dakika, 250 her yöne sms ve 15GB internet bulunuyor.

Numara taşıma, yeni hat tesisi ya da faturasızdan faturalı hatta geçiş yöntemlerinden biri ile taahhütlü olarak bu tarifeye üye olanlar, ilk 12 ay için 49, sonraki 12 ay için 57 TL ödüyorlar.

Taahhütsüz tarifeye üye olanların ise aylık 79 TL ödemeleri gerekiyor.

Türk Telekom Prime 20 Tarifesi

1000 her yöne dakika, 250 her yöne sms ve 20GB internetten oluşan bu tarifeye üye olanlar, Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube uygulamalarında geçerli 5GB hediye internet elde ediyorlar.

Türk Telekom’lularla sınırsız konuşma ve Whatsapp sınırsız mesajlaşma içeren bu tarifeye taahhütle üye olduğunuzda ilk 12 ay için 59, sonraki 12 ay için 67 TL ödemeniz gerekiyor.

Taahhütsüz üyeliklerde ise her ay 89 TL ödüyorsunuz.

Türk Telekom Prime 30 Tarifesi

30GB mobil internet, 1000 her yöne dakika ve 250 her yöne sms içeren bu tarifede abonelerine her ay 10GB hediye internet dağıtıyor.

10GB bedava interneti Facebook, Instagram, Twitter ya da Youtube sosyal medya platformlarında kullanabiliyorsunuz.

Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşabilmenize ve diğer Türk Telekom aboneleriyle sınırsız konuşabilmenize olanak tanıyan bu tarifeye taahhütlü fiyatlara ilk 12 ay için 79, sonraki 12 ay için 87 TL ödeyerek, üye olabiliyorsunuz.

Taahhütsüz üyelikleriniz içinse aylık 109 TL ödemeniz gerekiyor.

Türk Telekom Prime 40 Tarifesi

Bir diğer Türk Telekom numara taşıma kampanyalarından biri olan bu kampanyaya göre 40GB internet, 1000 her yöne dakika ve 250 her yöne sms içeren Prime 40 tarifesine üye olduğunuzda Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube platformlarında geçerli sınırsız internet kazanıyorsunuz.

Taahhütlü aboneliklerde ilk 12 ay için 109, sonraki 12 ay için 117 TL; taahhütsüz aboneliklerde ise her ay 139 TL ödemeniz gerekiyor.

Türk Telekom Faturasız Paketler ve Tarifeler

Türk Telekom’a Geçiş Kampanyaları Faturasız

Faturalı hat kullanan ve hattını Türk Telekom faturalı hatlardan birine taşımak isteyen kişilerin yanı sıra faturasız hattını Türk Telekom faturalı hatta taşımayı düşünen Türk Telekom ya da farklı bir GSM operatörüne abone olanlar da yukarıda bahsettiğimiz kampanyalardan yararlanabiliyorlar.

Türk Telekom faturalı hatta değil de faturasız bir hatta numarasını taşımak isteyenleri de birden çok tarife bekliyor.

Müşteriler, BOL Paketler, Üçlü Paketler, İkili Paketler, Selfy Paketler, İnternet Paketleri, Konuşma Paketleri, Taraftar Paketleri, Faturasız Mobil Wi-fi paketleri gibi birçok farklı paketler arasından bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun paketleri tercih edebiliyorlar.

Faturasız tarife ve paketlerle ilgili ayrıntılı bilgi için https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/tarifeler-faturasiz.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Numara Taşıma Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’a numaranızı taşımak istediğinizde size en yakın Türk Telekom mağazasına ya da bayiliğine gidebilirsiniz. Numara taşıma talebinde bulunurken yanınızda TC kimlik kartınızı ya da nüfus cüzdanınızı da götürdüğünüzden emin olmalısınız.

Online başvuruların sunduğu ayrıcalıklardan ve indirimlerden yararlanmak için başvurunuzu Türk Telekom Online İşlemler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Yine online başvurularınız için www.turktelekom.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Online başvurularınızı https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/sayfalar/mobil-online-basvuru.aspx linki üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Telekom numara taşıma ve faturasız hattan faturalı hatta geçiş kampanyalarına ve fiyatlarına dair detaylı bilgi edinmek adına 444 1 444 Çağrı Merkezi’ni de arayabilir, müşteri temsilcisine merak ettiğiniz her konuda danışabilirsiniz.

Türk Telekom Numara Taşıma Kaç Gün Sürer?

Numarasını Türk Telekom’a taşıyan kişiler, başvurularından sonra maksimum 4 gün içerisinde yeni hatlarını kullanmaya başlayabiliyorlar.

Yani numara taşıma işlemi, en fazla 4 gün sürüyor.

Numara taşıma talebinin olumsuz sonuçlanması durumunda da sms ile başvuruda bulunan kişilere bilgi veriliyor.

Numara taşıma talebi olumlu sonuçlanan kişiler, hatlarının açıldığına yani kullanıma hazır hale geldiğiyle ilgili bilgi içeren sms alıyorlar.

Bu smste müşterinin tarifesiyle ilgili detaylar da yer alıyor.

SMS sonrası müşteriler, tarife kapsamındaki hediyeleri, sms, dakika ve internet haklarını kullanmaya başlayabiliyorlar.

Bu yazımızda Türk Telekom numara taşıma kampanyalarına dair merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de kısa bir süre önce numaranızı Türk Telekom’a taşıdıysanız ya da yakında taşımayı düşünüyorsanız; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

Türk Telekom Numaramı Nasıl Taşıyabilirim?

Numaranızı taşımak için size en yakın Türk Telekom Bayisine giderek taşıma talebinde bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Numaramı Taşıdıktan Kaç Gün Sonra Hattı Kullanabilirim?

En fazla 4 gün sonra geçiş işleminiz tamamlanmış olacaktır.

Yeni Hat Fiyatları Ne Kadar Oldu?

350-500 TL arasında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu