reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Konuşma Dakika Paketleri

Türk Telekom Dakika Paketleri

Türk Telekom Konuşma Dakika Paketleri; GSM şirketleri uygun paketlerini sürekli güncelleyerek müşterilerin dikkatini çekmeye çalışmaktadır. Avantajlı paketlerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Türk Telekom, kullanıcılarını bu konuda memnun etmektedir. Türk Telekom konuşma dakika paketlerinin size sunulan avantajlı fiyat seçenekleri ile uygun fiyata, konuşma paketleri alabilir; ister aylık isterseniz de haftalık olarak paket yüklemenizi gerçekleştirin. Türk Telekom hazırladığı yeni kampanyalar ve uygun fiyatlar sayesinde her geçen gün yeni kullanıcı kazanmaya devam ediyor.

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Duran Tarifeler

Türk Telekom Konuşma Dakika Paketleri

Türk Telekom, her geçen gün müşteri sayısını artırarak, pek çok farklı noktada kapsama alanını genişletmeye ve çekim gücünü arttırmaya ara vermeden devam ediyor. Türk Telekom konuşma dakika paketleri sizlere oldukça avantajlı fiyat ve teklifler hazırlayarak, GSM operatörleri arasında en avantajlı kurum olarak devam etmek istiyor. Özellikle faturalı hat kullanmayan Türk Telekom müşterileri için, herkese uygun avantajlı kampanyalar var!

Paketinize Ek Haftalık Konuşma Paketleri

Türk Telekom Konuşma Dakika Paketleri, mevcut tarifenize ek olarak alabileceğiniz çok avantajlı haftalık konuşma paketleri sunuyor! Her şey dahil paket kullanıcı iseniz, haftalık ek konuşma paketlerinden birisini alabiliyorsunuz. Eğer Türk Telekom her şey dahil paket kullanıyorsanız ve dakikalarınız yetmiyor ise, hemen siz de ihtiyacınıza en uygun ek konuşma paketini alarak doya doya konuşmaya devam edin!

Paket Kapsamı Nedir?

 1. Ek Ses Paketlerinden, 500 dakika ve üzerinde konuşma paketlerini, sadece her şey dahil paketlerden birine son 30 gün içinde kayıt olan Türk Telekom müşterileri alabiliyor.
 2. Paketlerin geçerlilik süresi 7 gündür. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan bakiyeler sonraki günlere devretmiyor.
 3. Paketler, sonradan iptal edilse dahi, satın alınan paket kapsamında sunulan dakikaları geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabiliyorsunuz.
 4. Ek konuşma paketleri otomatik olarak yenilenmez.

Kalan Kullanım Hakkı Sorgulama İçin:

Ek 250 Dakika Paketi sorgulama için > KALAN EK250DK yazıp 5555’e gönder.

Ek 500 Dakika Paketi sorgulama için > KALAN EK500DK yazıp 5555’e gönder.

Ek 1000 Dakika Paketi sorgulama için > KALAN EK1000DK yazıp 5555’e gönder.

Paketinizi İptal Etmek İçin:

Ek 250 Dakika Paketinizi iptal etmek için > IPTAL EK250DK yazıp 5555’e gönder.

Ek 500 Dakika Paketinizi iptal etmek için > IPTAL EK500DK yazıp 5555’e gönder.

Ek 1000 Dakika Paketinizi iptal etmek için > IPTAL EK1000DK yazıp 5555’e gönder.

türk telekom

Her Yöne 150 Dakika [ Ev Hanımlarına Özel Hediyeli ]

Türk Telekom’dan her yöne 150 dakika alana, gündüz konuşma hediye! Türk Telekom’un, “Hediyeli 150 Paketi”ni alarak, her yöne kullanabileceğiniz 150 dakika sadece 15 TL! Türk Telekom Konuşma Dakika Paketlerin, üstelik ev hanımlarına özel kampanya ile gündüz 10:00-15:00 arası, sadece şebeke içi 2000 dakika da hediye ediyor! Ev Hanımlarına Özel hediyeli 150 Dakika paketini, Türk Telekom Mobil Online İşlemler aracılığı ile kolayca satın alabiliyorsunuz.

Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketleri ve Tarifeleri

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları:

 1. Bu paket kapsamındaki kullanım haklarının geçerlilik süresi 1 aydır (30 gün). Bu sure içerisinde kullanılmayan dakikalar paket bitiş tarihi sonunda silinir ve sonraki aya devretmez.
 2. Ayrıca bu paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenir! Ancak otomatik paket yenilemesini istediğiniz zaman kolayca iptal edebilirsiniz.

Paketinizden kalan dakikaları sorgulamak için:

KALAN 2000 yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek ücretsiz bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Ayrıca paketinizden kalan kullanımlarınızı, 9333’ü arayarak,*122#’yi tuşlayarak ya da Türk Telekom Online İşlemler üzerinden de ücretsiz olarak öğrenmeniz mümkün.

Kullandığınız paketinizi iptal etmek için:

IPTAL 2000 yazıp 5555‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli. İptal işlemi tamamlanınca tarafınıza mesaj yoluyla bilgi verilir.

S.E.Ç. Emekli Paketleri [250 DK – 500 DK]

Türk Telekom faturasız tarifesine yeni gelen büyüklerden, “ben sadece ihtiyaç olduğunda cep telefonu kullanıyorum. Ben pek aramam, genelde beni arıyorlar” diyen büyükler Her Yöne kullanabileceği ister 250 DK isterse de 500 Dakika paketlerinden birisini alabilir! Bu paketten yararlanabilmek içi, yeni hat alarak ya da numara taşıma ile Türk Telekom’a gelen, Kral Tarife, Mobil Öğrenci veya Mobil Heryöne ya da Taraftar Tarifelerine kayıt olan kişiler, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine geçmelerinden sonraki 30 gün içinde Türk Telekom Konuşma Dakika Paketlerinden S.E.Ç. Emekli Paketlerinden birisini satın alabiliyor. Bu avantajdan yararlanmak için 50 yaş ve üzerinde olmanız gerekiyor!

Dakikalar nerelerde geçerli oluyor?

 1. Bu paket ile alacağınız dakikalar, sadece yurt içi kullanımda geçerli oluyor. Bu dakikaları, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, KKTC ve yurt dışı aramaları kapsamaz!
 2. Ayrıca paket içerisindeki dakikalarınızın geçerlilik süresi ise 30 gündür. Bu süre içinde kullanmadığınız dakikalar, dönem sonunda silinir ve sonraki aya devretmez.

Paketinizden kalan dakikaları sorgulamak için:

Paketinizde kalan dakikaları 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *122#’yi tuşlayarak ücretsiz bir şekilde öğrenin. Ayrıca kalan dakikalarınızı Türk Telekom Online İşlemler üzerinden de ücretsiz olarak öğrenmeniz mümkün!

Kullandığınız paketinizi iptal etmek için:

Paket iptali için 5555‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli. İptal işlemi tamamlanınca tarafınıza mesaj yoluyla bilgi verilir.

Hesaplı Tarifeler [ 300 DK – 750 DK ]

Şimdi Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelen herkese verilen Her Yöne 300 DK veya Her Yöne 750 DK paketlerinden birisini seçin, yanında 3000 SMS veya 7500 SMS alın! Türk Telekom Hesaplı tarifelerinden yararlanmak için hemen Türk Telekom faturasız mobil tarifesine üye olmanız yeterli! Hala Türk Telekom müşterisi değilseniz, en yakın İletişim Merkezi’ne giderek Türk Telekom Konuşma Dakika Paketlerinin avantajlı tarifelerinden birisine geçebilirsiniz.

Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları:

 1. Bu paketlere kayıt olmak için SMS veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.
 2. Pakete kayıt olmak için bakiyeniz yeterli değilse, 29 gün içinde hattınıza paket tutarı kadar bakiye yükleyerek otomatik olarak aboneliğinizi devam ettirin.
 3. Paket içeriğindeki konuşma ve dakikaların kullanım süresi 30 gün olup bu süre içinde kullanılmayan kısımlar silinir ve sonraki aya devretmez.

Paketinizden kalan dakikaları sorgulamak için, 9333’ü ücretsiz arayabilir, *122#’yi tuşlayarak ya da Türk Telekom Online İşlemler üzerinden de ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kullandığınız paketinizi iptal etmek için, 5555‘e kısa mesaj göndermeniz yeterli. İptal işlemi tamamlanınca tarafınıza mesaj yoluyla bilgi verilir.

Ayrıca bakınız:

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası 

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Faturasız İnternet Paketleri 

 

Türk Telekom Her Yöne 150 DK Kaç TL?

Her yöne 150 dakika kampanyası ev hanımlarına özel 15 TL’dir.

Türk Telekom Kullanılan Paket Nasıl İptal Edilir?

Kullandığınız paketi iptal etmek için ‘IPTAL’ yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanırım?

444 1 444 aracılığıyla bağlanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu