Türk Telekom

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama 2023; Herkes kendisine uygun bir tarife seçerek paket oluşturmakta ve kullanım haklarını da arada sorgulamaktadır. Türk Telekom kullanıcıları da kalan haklarını rahatlıkla birkaç adımda öğrenebilirler. Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri paketlerinden ne kadar internet, dakika ve SMS kaldığını öğrenmek istemektedirler. Özellikle paket aşımı yapmak isteyen bir çok abone paketlerinden haklarının yenilenmesi gününe kadar ne kadar kalan kullanım kaldığını merak etmektedir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme (İnternet, Dakika, Mesaj) bir çok yolu bulunmaktadır. Türk Telekom kalan kullanımı öğrenmek için arama yapabilir mesaj gönderebilir yada Türk Telekom online işlemler menüsünden güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Eğer sizde kalan kullanımlarını öğrenerek hem paketinizi kontrol altına almak hem de yüksek fatura ödemek istemiyorsanız aşağıda vereceğim yöntemleri kullanarak kalan bakiye ve kullanım öğrenebilirsiniz. İnternet paketiniz bittiyse ve ücret ödemeden bedava internet almak istiyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Nasıl Sorgulanır

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulamak için 9333 arayabilir yada telefondan 123# tuşlayarak hemen öğrenebilirsiniz. Ayrıca Telefonunuzda Türk Telekom online işlemler uygulaması varsa uygulamadan kalan kullanım ve paket detaylarını görebilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama SMS

Türk Telekom kalan kullanımı öğrenmek için SMS göndererek anında görebilirsiniz. Türk Telekom hattı kullanan faturalı ve Faturasız hat sahipleri cep telefonundan KALAN yazıp 5555‘e SMS gönderdiğiniz kalan internet, dakika ve SMS haklarınız detaylı olarak telefonunuza gelecektir.

​​​​Fatura dönemi içinde kalan dakika, SMS ve internet kullanım hakkınızı istediğiniz zaman KALAN yazıp 5555’e SMS göndererek bedava öğrenebilirsiniz. Gelen bilgilendirme SMS içerisinde son 2 saatlik kullanımlarınız dahil değildir.

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türk Telekom Bakiye Sorgulama Yöntemleri

Türk Telekom kalan bakiyeyi öğrenmek için aşağıdaki buluna yöntemleri kullanabilişlersiniz. Ücretsiz olarak kalan kullanım sorgulama SMS, Arama ve tuşlama yöntemi ile öğrenmeniz mümkün.

9333 ile bakiye sorgulamak için

Türk Telekom 9333 ister arayabilir isterseniz SMS göndererek kalan kullanım, TL yada bakiyenizi öğrenebilirsiniz. 9333’ü arayarak ya da TL yazıp 9333’e mesaj göndererek hattınızdaki bakiyeyi öğrenebilirsiniz.

*123# ile bakiye sorgulamak

Hem kolay hem de pratik yöntemlerden biride telefonunuzdan tuşlama yaparak anında bakiye ve kalan kullanım sorgulaması yapabilirsiniz.

*123#’yi arayarak telefonunuzun ekranında mevcut TL miktarınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Kalan Kullanımları Nasıl Öğrenebilirim

Cep telefonunuzdaki “Servis” menüsünün altındaki “Asistan” menüsünü izleyip, “Kredi” menüsünden “Kalan” menüsünü seçerek, yolladığınız ücretsiz kısa mesaja gelen cevapla hattınızdaki kalan TL miktarını öğrenebilirsiniz.

Kalan bakiye sorgulama bilgisi servisleri ücretsizdir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Detayı Öğrenme

Türk Telekom kalan kullanım öğrenme ve Türk Telekom kalan bakiye öğrenmek için online işlemler menüsünden anlık olarak paketinizin yenilenme tarihine kadar ne kadar kullanımınız kaldığını öğrenebilirsiniz. Google Play ve App Store uygulama mağazasından indireceğiniz online işlemler uygulaması telefonunuza indirmeniz yeterlidir.

Türk Telekom Kalan Kullanım Haklarını Öğrenme

Türk Telekom kalan kullanım haklarını öğrenmek için müşteri hizmetlerini arayabilir, KALAN yazıp 5555’e SMS gönderebilir, telefonunuzdan *123# tuşlayabilir yada 9333 servisini kullanarak kalan haklarını sorgulayabilirsiniz.

Türk Telekom Kalan Kullanım Bildirimi Açma ve Kapatma

Türk Telekom kullanım kullanım bilgilerini tüm abonelerine otomatik olarak SMS bildirimi ile göndermektedir. Tüm abonelere bu bildirimler gelmektedir. Eğer servisi iptal etmek yada Türk Telekom kalan kullanım bildirimi kapatma istiyorsanız 444 1 444 no’lu Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak, Türk Telekom Ofis ve Mağazalarına başvurarak ya da THKIPTAL boşluk hizmet numarası yazıp 6606’ya* SMS göndererek bildirimleri hemen kapatabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Türk Telekom Kalan Kullanım Sorgulama yöntemleri hakkında bilgi vermeye çalıştım.

 

Türk Telekom Kalan Kullanımları SMS ile Nasıl Öğreniriz?

KALAN yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom Kalan Bakiye Nasıl Öğrenilir?

9333 arayarak kalan kullanımlarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Hat Fiyatı Ne Kadar Oldu?

350-400 TL arasındadır.

Bir Yorum

  1. Ttürk telekom operatöründe hizmet almaktayım. internetim bitti ne yapabilirim, taahüdümü bozmadan ceza almadan internet ideal paketi kullanmak istiyorum,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu