Türk Telekom

Türk Telekom İnternet Paketleri ( Güncel Paketler )

Türk Telekom İnternet Tarifeleri

Türk Telekom İnternet Paketleri ( Güncel Paketler ); Türk Telekom, son zamanlarda yaptığı kampanyalarla her cebe uygun tarifeleriyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Uygun tarife arayışı içinde olan kullanıcılar özellikle Türk Telekom u seçmektedirler. İnternet paketi yetmeyen ve paket aşımı yapmak isteyen bir çok abone de Türk Telekom İnternet Paketlerinden interneti bol paketleri tercih ediyor. Biz de bu yazımızda sizler için Türk Telekom İnternet Paketlerini araştırdık. Keyifli okumalar diliyoruz.

Yeni Hat Ne Zaman Açılır? Kaç Günde Aktif Olur?

Türk Telekom Paketleri

Günümüzde telefon kullanımının her geçen gün yaygınlaşması ile GSM şirketleri, müşterilerine özel cazip kampanyalar sunarak her zaman yanlarında olduklarını göstermek istiyorlar. Siz de Türk Telekom müşterisi olun ya da olmayın, Türk Telekom’un avantajlı kampanyalarına göz atabilirsiniz. İnternet kullanımın de giderek artması ile Türk Telekom İnternet Paketlerinden size en uygun paketi seçebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kullanımının da yaygınlaşmasını göz ardı etmeyen Türk Telekom, bu alanda da avantajlı tarifeler sunuyor.

Teknoloji devrinin en önemli getirisi olan internet, artık hemen hepimizin gün boyunca en çok ihtiyaç duyduğu bir gereksinim haline geldi. Türk Telekom İnternet Paketlerinin hattınıza tanımlanması oldukça kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Özellikle internet paketi yetmeyen ve paket aşımı yapmak isteyen bir çok abone de Türk Telekom İnternet Paketlerinden interneti bol paketleri tercih ediyor. Biz de bu yazımızda sizler için Türk Telekom İnternet Paketlerini araştırdık. Keyifli okumalar diliyoruz.

Türk Telekom İnternet Paketleri

Türk Telekom İnternet Paketleri hem faturalı hem de faturasız hat kullanan Türk Telekomlulara özel olarak hazırlanıyor.

Faturalı Hatlar İçin Ek İnternet Paketleri

Faturalı hatlar için Türk Telekom ek internet paketleri şunlardır:

Aylık 6GB İnternet: Türk Telekom’un sizler için hazırladığı paket ile her fatura döneminde 6 GB internet kullanım hakkını elde edersiniz. Paket kapsamında sunulan internet kullanımı bir sonraki aya devretmez. Aylık 6GB Cepten İnternet Paketi ayda sadece 36 TL’ye sizlerin oluyor!

Paketi satın almak için AYLIK 6GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz.

Aylık 10GB İnternet: Türk Telekom Aylık 10GB İnternet paketi ile her fatura döneminize ek olarak 10 GB internetin tadını çıkarın. Paket içinde verilen 10 GB internet hakkınız sonraki aya devretmiyor. Aylık 10GB İnternet Paketinin kullanım ücreti ise ayda sadece 48 TL!

Paketi satın almak için AYLIK 10GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz.

Aylık 25GB İnternet: Türk Telekom’un en bol internet paketi ile fatura döneminize ek alabileceğiniz 25 GB internet ile doya doya dolaşın! Paket içinde verilen 25 GB internet hakkınız bir sonraki aya devretmez! Paket kullanım ücreti ise ayda sadece 65 TL olarak belirlendi!

Paketi satın almak için AYLIK 25GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz.

Vodafone İnternet Paketleri

Türk Telekom İnternet Paketleri

Faturasız Hatlar İçin Ek İnternet Paketleri

Faturasız hatlar için Türk Telekom ek internet paketleri şunlardır:

5 GB YouTube: Eğer aylık olarak yüksek YouTube kullanımınız varsa YouTube paketini satın alın, doya doya YouTube’a bağlanın! Şimdi cepten rahat rahat YouTube kullanmak isteyen kişilere özel hazırlanmış Aylık 5 GB Youtube paketine abonelik ücreti ise 12 TL’dir.

Paketi satın almak için YOUTUBE 5GB yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz.

6 GB İnternet: Aylık internet paketi ile ihtiyacınız var ise hemen siz de bu paketi seçerek dilediğiniz kadar internete bağlanın! Paket üst limiti 6 GB olup aylık kullanım ücreti ise 59 TL’dir.

Hızlı 25 GB: Türk Telekom bu paket ile haftalık olarak internet kullanmanın avantajını sunuyor. Hızlı 25 GB internet paketi ile 7 gün boyunca cepten kullanabileceğin tam 25 GB internetin keyfini çıkarın! Online İşlemler uygulaması veya Türk Telekom Mağazalarından alabileceğiniz bu paketin kullanım ücreti ise haftalık 50 TL’dir.

Türk Telekom İnterneti Bol Paketler

Faturalı Hatlar İçin İnternet Paketleri

Faturalı hatlar için Türk Telekom internet paketleri şunlardır:

Yeni Prime 20: Online başvuruya özel indirimleriyle Sil Süpür’den 5GB internet hediyesi de kazanacağınız Yeni Prime 20 interneti bol paket ile ayda 20GB internet, 1500 DK konuşma ve 250 SMS’in tadını çıkarabilirsiniz. + Facebook, Instagram, Twitter, Youtube için tam 5GB Sosyal Medya interneti de hediye ediliyor! Paket abonelik ücreti ise İlk 3 ay 55 TL, sonraki 9 ay 65 TL, ikinci 12 Ay ise 73 TL’dir.

Yeni Prime 40: Online başvuruya özel Sil Süpür’den 5GB internet hediyesi de ek olarak alacağınız Yeni Prime 40 interneti bol paket ile ayda 40GB internet, 2000 DK konuşma ve 250 SMS ile rahat rahat internette dolaşın. Tüm bunlara ek olarak bir de + Facebook, Instagram, Twitter, Youtube için Sınırsız internet de hediye ediliyor! Paket abonelik ücreti ilk 3 ay 100 TL, sonraki 9 ay 119 TL, ikinci 12 Ay ise 127 TL oluyor.

Faturasız Hatlar İçin İnternet Paketleri

Faturasız hatlar için Türk Telekom internet paketleri şunlardır:

Elit 15: Türk Telekom Elit 15 paketi ile 4 hafta boyunca her yöne kullanabileceğin 750 DK, 250 SMS ve tam 15 GB cepten internetin tadını çıkarabilirsin! Paketin 4 haftalık abonelik ücreti 60 TL’dir ve Türk Telekom anlaşmalı banka uygulamaları üzerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

Elit 25: 4 hafta boyunca her yöne kullanabileceğin 750 DK konuşma, 250 SMS ve tam 25 GB cepten internet ile özgürce internette dolaşın! 4 haftalık paket kullanım ücreti ise 80 TL olup; Türk Telekom anlaşmalı banka uygulamaları üzerinden paketi alabilirsiniz.

Keyifli 15GB: Türk Telekom’a yeni gelen kişilere özel Keyifli 25GB paketi ile 4 hafta boyunca her yöne kullanabileceğin tam 750 DK, 100 SMS ve 15 GB cepten internet ile internetin tadını çıkarın! Paketin 4 haftalık kullanım ücreti ise 57 TL oluyor.

Keyifli 25GB: Türk Telekom’a yeni gelen kişilere özel faturasız keyifli paketler ile herkesin ihtiyacına göre cepten internet seçenekleri sunuluyor. Bu paketlerden birisi de Keyifli 25GB paketidir. Bu paket ile 4 hafta boyunca her yöne kullanabileceğin 750 DK konuşma, 100 SMS ve tam 25 GB cepten internet ile internette özgürce dolaşmanın keyfine varın! 4 haftalık paket kullanım ücreti ise 77 TL’dir.

Diğer paketler ise:

Yurt dışında internet kullanabileceğin Türk Telekom internet paketleri şunlar:

Tarifen Yurt Dışında: Türk Telekom’un bu servisi ile hiçbir işlem yapmadan, yurt içi tarifenizdeki internet, dakika ve mesajları aynen yurt dışında ve tam 80 ülkede kullanabilirsin! Bu hizmet ile günlük 39,78 TL‘ye yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, mesaj ve internetinizi yurt dışında da doya doya kullanabiliyorsun.

Yurt Dışı 500MB: Türk Telekom Yurt Dışı 500MB Haftalık Paketi ile yurt dışında bulunurken de tam 34 ülkede yurt içinde gibi rahatça internete bağlanın ve bol bol kullanın! Bu avantaja sahip olmak için haftalık 25,50 TL ödemeniz gerekiyor. Pakete abone olmak için YURTDISI 500MB yazıp 5555’e kısa mesaj göndererek kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca bakınız:

Türk Telekom Faturasız İnternet Paketleri 

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

 

Türk Telekom Faturasız Hatlar İçin Kaç GB Ek İnternet Vermektedir?

Faturasız kullanıcılar için 5 GB, 6GB ve 25GB ek internet paketleri bulunmaktadır.

Türk Telekom Ek İnternet Paketi Nasıl İptal Edilir?

IPTAL yazıp boşluk bırakıp paketin adını yazdıktan sonra 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

444 1 444 üzerinden bağlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu