Türk Telekom Hoş Geldin Paketi 45GB💯

Türk Telekom Hoş Geldin Paketi hattını Türk Telekom operatörüne taşıyan abonelerin araştırma içerisine girdiği konulardan birisidir. Rakiplerine fark atacak hediyelerle abonelerini sevindirmeye devam eden Türk Telekom GSM operatörü Türk Telekom Hoş Geldin Paketi 2023 Kampanyası adı altına yeni abonelere bedava internet, dakika ve sms gibi hediyeler vermektedir.

turk telekom hos geldin paketi 45gb💯Pin
Türk Telekom Hoş Geldin Paketi 45GB💯

Türk Telekom Hat Açılış Bonusu🎁

Faturalı veya faturasız hattını Türk Telekom operatörüne taşıyan veya yeni hat alan aboneler çok şanslı. İlk ay 30 gün geçerli olacak şekilde 750DK 750SMS 25GB Hediye internet paketini alabilirler. Ayrıca abonelerine sağladığı imkanlarla hat açılış tarihinden itibaren 90 gün içerisinde tek seferde 30 TL daha yükleme yapmaları durumunda ek olarak 15 GB ücretsiz internet daha vereceğini duyurmuştur.

Yeni Hat Alana Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

Türk Telekom başlattığı bu kampanya sayesinde yeni abonelere 3 ay boyunca 10GB hediye internet veriyor. Faturalı veya faturasız hat sahiplerine özel olarak hazırlanan bu kampanya oldukça yoğun ilgi görecek. Bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir yere SMS veya arama yapmanız gerekmez. Hat aktivasyonu tamamlandıktan sonra Online İşlemler uygulamasını indirerek Sil Süpür sekmesi üzerinden hediyenizi kolayca alabilirsiniz.

Sizde Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası servisine katılmak için herhangi bir Türk Telekom bayisine giderek yeni hat alabilir veya kullanmakta olduğunuz hattınızı Türk Telekom operatörüne taşıyıp hediyenizi alabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Paketi 45GB

Yukarıda yer alan kampanya faturalı ve faturasız hat sahiplerini kapsamaktadır. Satın aldığınız veya hattınızı taşıdığınız sim kartı aktif olduktan sonra hediyenizi çok kolay alabilirsiniz. Hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BOLBOL yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS atmanız yeterli olacaktır. Ovit izni olmayan aboneler, BOLBOL ONAY yazıp, 5555 numarasına SMS atabilirler. Kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından hediyeler hattınıza tanımlanacaktır. Sunulan Hoş Geldin Paketinin kullanım süresi 30 gündür.

Farklı kampanyalar için sitemizde bulunan Türk Telekom Bedava İnternet sayfasına giderek 1 GB ile 60 GB arasında internet paketi kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Paketi 2023 Kampanyası konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan soruları veya yapamadığınız yerleri aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak gönderebilirsiniz.

Yorum yapın