Türk Telekom

Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketleri ve Tarifeleri

Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketleri ve Tarifeleri;  Faturalı hat kullanıcılarının yanında faturasız hat kullanıcı sayısı da artmaktadır. Özellikle uygun kampanyaları ile faturasız hat sahiplerine çeşitli paketler sunan Türk Telekom yeniliklerine tüm hızı ile devam ediyor.

Kullanıcı sayısı gittikçe artan Türk Telekom, Kampanyalarına her gün bir yenisini daha ekliyor. GSM operatörleri her geçen gün yeni kampanyalar ile kullanıcılarına uygun kampanya seçenekleri sunmaya devam ediyor. Türk Telekom Kurumu da bu kurumların başında geliyor. Her geçen gün müşteri ağını genişleterek pek çok farklı noktada çekim gücünü arttırmaya devam ediyor. Hem konuşma paketleri, hem de internet paketleri konusunda oldukça avantajlı paketler hazırlayarak en avantajlı kurumlar arasında başı çekmeye devem ediyor. Özellikle faturalı telefon kullanmayan müşterileri için her cebe uygun olan kampanyalar sunarak kolaylık sağlıyor.

Türk Telekom Faturasız Konuşma Paketi

Türk Telekom dakika paketleri faturasız hat sahiplerine yönelik yaptığı kampanyaları sizler için derlemeye çalıştım. İşte Türk Telekom aylık konuşma paketleri…

Türk Telekom Faturasız Hesaplı 300 Paketi

Hesaplı 300 paketi ile her yöne 300 dakika ve 3000 SMS faturasız hatlara yönelik tarifelerden biridir. Hesaplı 300 Paketi ile 30 gün boyunca geçerli Her Yöne 300 DK ve Her Yöne 3000 SMS içermektedir. Uygun fiyatı ile öğrenciler ve gençler tarafından tercih edilen pakettir.

Hesaplı 300 tarifesine geçmek için HESAPLI300 yazıp 5555 kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Türk Telekom faturasız tarifesine hemen geçebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Faturasız Ek Konuşma Paketleri

Türk telekom faturasız dakika paketlerini tarifenize ek olarak dilediğiniz alabilirsiniz. Faturasız ek konuşma paketlerini dakika ihtiyacınız olduğu zaman almanız mümkün. Faturasız hattınızda dakikalarınız bittiğinde alabileceğiniz ek konuşma paketleri ise;

Hangi Paket? Ek 250 Dakika Paketi Ek 500 Dakika Paketi   Ek 1000 Dakika Paketi
Ne Alırım? Yurt içi her yöne 250 dakika Yurt içi her yöne 500 dakika Yurt içi her yöne 1000 dakika
Ne Öderim? 4 TL/Hafta 7 TL/Hafta   12 TL/Hafta
Nasıl Alırım? EK250DK yaz 5555’e
ücretsiz SMS gönder
EK500DK yaz 5555’e
ücretsiz SMS gönder
EK1000DK yaz 5555’e
ücretsiz SMS gönder

Türk Telekom Aylık 500 Dakika Paketi

Türk Telekom aylık 500 dakika konuşma paketi aylık er yöne aramalar için geçerlidir. 500 dakika tarifenize ek olarak alabilirsiniz paketi satın almak için HY 500 yazıp 5555’ e gönderin. Paket ayda 1 defa satın alınabilir.

Türk Telekom Aylık Konuşma Paketi

Türk Telekom aylık faturasız konuşma paketleri 100 dk., 250 dk. ve 500 dakika olmak üzeri 3 farklı paketi bulunmaktadır.

Satın almak için;

AYLIK 100DK yazıp 5555e gönderin.

AYLIK 250DK yazıp 5555e gönderin.

AYLIK 500DK yazıp 5555e gönderin.

Türk Telekom’da Mis Paketler

Türk Telekom’da şimdi mis paketler zamanı. Eğer hem internet, hem de çok dakika ile kullandığını bir hattınız olsun diyorsanız mis tarifeler tam size göre. Faturasız hat kullanıcıları için Mis 2 GB paketi oldukça avantajlı görünüyor. Her yöne 750 dakika konuşma veren bu paket ile 1000 SMS hakkınızı da dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Eğer bu paket bana yetmez diyorsanız o halde Mis 4 GB paketi tam size göreBolca internet kullanımı olan bu pakette 750 dakika konuşma hakkınız ve yine 1000 SMS hakkınız ile hem konuşmalarınızın hem de internet kullanımlarınızın tadını çıkarın.

Türk Telekom mis paketleri Mis 2 GB, Mis 4 GB, Mis 6 GB ve Mis 10 GB paketleri arasında seçin yaparak geçebilirsiniz. Hangi pakete geçmek istiyorsanız MIS 2 GB yazıp 5555’e gönderin.

Türk Telekom Faturasız Ev Hanımlarına Özel Tarifeler

Ev hanımlarına yönelik paketlerden biri hediyeli 150 paketi her yöne 150 dakika ve  Gündüz 10:00-15:00 Arası şebeke içi 2000 Dakika vermektedir. Türk Telekom faturasız eb hanımlarına özel hediyeli 150 paketini almak için 2000 yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir. Her ay otomatik olarak yenilenen bu tarifeyi iptal etmek için IPTAL 2000  yazarak 5555 mesaj göndermeniz yeterlidir.

Haftalık Konuşma Paketleri Tam Size Göre

Faturalı telefon kullanmayı istemiyorsanız Türk Telekom sizin için en uygun kampanya fiyatları ile sizlere ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Faturasız hatlarınıza ek haftalık konuşma paketleri ile dilediğinizce konuşabilirsiniz. Ev hanımlarına özel olan her yöne 150 dakika özel hediyeli paket bunlardan sadece biri. Yine emeklilere özel hazırlanmış olan diğer ek paket ise emekli 250 paketi. Her yöne 250 dakika alarak artık kısıtlama olmadan rahatça konuşabileceksiniz. Emekliyim ama daha fazla konuşma paketim olsun diyorsanız, o halde emekli 500 paketi oldukça uygun bir bütçe ile hattınıza tanımlanabiliyor ve siz sevdikleriniz ile konuşmanın tadını çıkarıyorsunuz.

Türk Telekom Saat Bazlı 10 GB İnternet Paketi

Her Bütçeye Uygun Paket Seçimleri İle Daha Az Ödeyin

Türk Telekom hemen hemen her bütçeye göre paketler hazırlayarak kolaylık sağlamaya devam ediyor. Bunlar üçlü paketler, doyasıya portföy ve selfy gibi oldukça uygun olan kampanyalar arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra ikili konuşma paketleri de tam bütçenize göre olan kampanyalar arasında bulunmaktadır. Eğer daha fazla kampanyalı tarifelerden yararlanmak istiyorsanız hattınızı Türk Telekom’a taşıyarak daha fazla konuşma dakikası ve internet tarifesi alabilmektesiniz. Yine hat taşıma yaparak kral tarife paketlerinden dilediğince faydalanabilirsiniz.

 

Türk Telekom Hesaplı 300 Paketi Nasıl Yapılır?

Mesaj kısmına HESAPLI300 yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Hat Ücreti Ne Kadar?

Faturasız hat ücreti 90-150 TL arasında değişmektedir.

Türk Telekom Paket İptali Nasıl Yapılır?

IPTAL yazıp 5555’e mesaj atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu