Türk Telekom

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız bedava internet; Türk Telekom kullanıcıları için en çok ihtiyaç duydukları paketleri piyasaya sunmaya devam ediyor… Faturalı ve faturasız kampanyaları takip eden aboneler en uygun tarifeleri araştırmaktadır. Günümüzde telefon kullanımı giderek artıyor. Bu çerçevede müşterilerine çeşitli kampanyalar sunan Türk Telekom bu alanda önde yer alan markalardan bir tanesidir. Siz de Türk Telekom müşterisi olun ya da olmayın bu kampanyalara göz atarak farklı fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bu çerçevede internet kullanımın arttığı bu dönemde siz de ücretsiz bedava fırsatlardan yararlanarak cepte internet kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Rehber Yedekleme Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Kazanma

İnternet kullanımı ile birlikte sosyal medya kullanımından tutunda gündemi takip etmeye kadar birçok avantajı bulunuyor. Siz de bu avantaj ve fırsatlardan yararlanmak istediğinizde Türk Telekom faturasız bedava internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Günümüzde giderek kullanımı artan Türk Telekom ülkemizde en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir. Bu çerçevede siz de bedava internet kazanmak için şu fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  • Eğer faturasız hat kullanıyorsanız, ArayanıBil Plus’a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Hediye kampanyasından yararlanabilirsiniz. Abone olan her kullanıcıya 1 GB internet hediye olarak veriliyor.
  • Sınırlı süre ile yararlanabileceğiniz bir diğer kampanya ise internet hediye gönder ve 1 GB internet kazan kampanyasıdır. Bu kampanya sınırlı süre ile kısıtlı şekilde sunulduğundan acele etmekte yarar vardır.
  • Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sunulan kampanyalardan biri olan EBA çevrimiçi sosyal eğitim platformu olarak kullanıcılara tam olarak 3 GB internet hediye ediyor.
  • Siri kullanarak lira paylaşmak isteyenler içinde 500 MB internet hediyesi mevcut olup siz de bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından kullanıcılara belirli dönemlerde sunulan bu tür kampanyaları siz de kaçırmadan bunlardan yararlanabilirsiniz. Günümüzde internet kullanımın artması ile birlikte siz de çeşitli kampanyalardan yararlanarak internet kullanımını bedavaya getirebilirsiniz. Ayrıca Sil Süpür kampanyası ile dakikalar ve internet hediyesi kazanarak internette farklı hediye seçeneklerinden yararlanma fırsatını kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Paketleri 2023

Türk Telekom faturasız hat kullananların bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler ise;

Türk Telekom Arayanı Bil 1 GB Bedava İnternet

ArayanıBil Plus servisine abone olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet paketi kazanıyor.

ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız 4.5G Kampanyası 30 GB Hediye İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullananlar hatlarını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdiklerinde 1 aylık bedava 30 GB internet kazanmaktadırlar.

Şimdi siz de 4.5G’ye geçin, 30 gün geçerli 30GB hediye internet kazanın! Hemen Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu sim kartınızı ücretsiz alarak kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. ​Kampanyadan yararlanmak için 4.5G 30GB yazıp 5555‘e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Bedava İnternet 1 GB

Türk Telekom Faturasız Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları her hafta sil süpür yaparak 10 GB kadar bedava internet kazanabilirler. Cepten bedava internet kazanmak için Online uygulamaya giriş yaparak sil süpür yaparak hemen ücretsiz internet kazanabilirler.

Türk Telekom Faturasız Yeni Yıl Bedava İnternet

Türk Telekom 2023 kampanyalarından biri olan Yeni yıl bol bol GB kampanyası ile Aylık 5GB mobil internet 35TL yerine sadece 15 TL! Üstelik ek 15GB da hediye internet.

  • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15 TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.
  • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.

Türk Telekom İnternet Gönder 1 GB Kazan Kampanyası

Size güzel bir haberimiz var: Sevdiklerinize internet hediye edin, siz de kazanın.

Kampanya süresince 1 GB ve 4 GB Hediye İnternet gönderimi yapan kullanıcılar anında 1 GB cepten internet paketi kazanıyor.

Aylık 1 GB hediye eden kullanıcılar haftalık 1 GB cepten internet kazanıyor.

Aylık 4 GB hediye eden kullanıcılar aylık 1 GB cepten internet kazanıyor.

Türk Telekom Bedava İnternet 2023

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyaları

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet Kampanyaları

Farklı dönemlerde birçok kampanya ile müşterilerinin yüzünü güldüren firma son dönemlerde en çok dikkat çeken hediye kampanyaları sunan adreslerden biri olarak öne çıkıyor. Siz de faturasız hat kullanıyorsanız, bu kampanyaları internetten takip edebilirsiniz. Takip edeceğiniz bu kampanyalar milyonlarca kullanıcıya çeşitli fırsatlar sunuyor. Bu kampanyaları takip etmek istediğinizde günün her saati interneti kullanarak firmanın web sitesine bakarak bu fırsatları anlık olarak takip edebilirsiniz.

Faturalı ve faturasız hat kullananlar için çeşitli kampanyalar bulunuyor. Eğer siz de faturasız hat kullanıcısı iseniz, bu kampanyaları internetten takip etmeniz yeterli olacaktır. Çeşitli fırsat ve kampanyaları siz de internet üzerinden takip ettiğinizde ücretsiz olarak bu internet GB hediyelerini her daim kullanabilir ve yararlanabilirsiniz. Fırsat ve hediyelerden yararlanmak için bazı şartlar bulunmakta olup, tüm bu şartlara ve detaylara siz de resmi web site üzerinden kampanya detaylarına girerek inceleyebilir ve bu kampanyalardan yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz.

 

ArayanıBil Plus Servisine Nasıl Üye Olabilirsiniz?

ArayanıBil Plus servisine bir ay abone olarak haftalık 1GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için PLUS yazarak 7065 e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür ile Ne Kadar İnternet Kazanabilirsiniz?

Türk Telekom Sil Süpür ile 10GB a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Hat Kaç TL?

350-400 TL

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu