Türk Telekom

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Selfy Paketleri

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Selfy Paketleri; Türk Telekom tarife ve paketleri bu yıl da hem faturalı hem faturasız hat kullanıcıları için güncellenmiştir. Türk Telekom her cebe uygun paket ve kampanyalarıyla abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor diyebiliriz. Türk Telekom’un gençlere özel olarak yarattığı avantajlı markası Selfy, gençlerin kullanımına sunulduğundan bu yana, Türk Telekom’a kayıtlı 25 yaş altı gençlerden büyük ilgi görmeye devam ediyor. “Kuralları Sen Koy!” diyerek yola çıkan Selfy’de, gençler için iletişim olanakları çok daha genişliyor ve daha ekonomik bir hale geliyor.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom Selfy Nedir

Türk Telekom Selfy ile işbirliği olan markalarla çok çeşitli fırsat olanakları ve daha fazlası için, 25 yaş altındaysanız siz de SELFY yazıp 4545’e SMS göndererek Selfy’e ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Gençlerin, kurallarını kendilerinin koyduğu Selfy dünyasında, faturalı ve faturasız hat sahipleri için çok çeşitli paket ve tarife seçenekleri de mevcut. Bu yazıda, Türk Telekom faturalı, faturasız Selfy paketlerine birlikte göz atacağız…

Türk Telekom Selfy Paketler Faturasız

Türk Telekom faturasız hat kullanıcısıysanız, Selfy’nin faturasız paketlerine üye olarak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Selfy’nin faturasız paketleri ise şöyle;

Selfy’nin Mobilist 7 GB Paketi

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelen Selfy’lilere özel 7 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 39 TL!

Bu özel pakete sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsin.

Mobilist 12 GB Paketi

Aylık 12 GB internet, her yöne 250 SMS ve her yöne 250 DK konuşma hakkını kapsayan Mobilist 12 GB paketine abonelik ücreti aylık ortalama 49 TL’dir. Türk Telekom Mobil uygulaması online işlemlerden abone olabilirsiniz.

Mobilist 17 GB Paketi

“Ben interneti çok kullanırım” diyen gençler için aylık 17 GB internet, her yöne 250 SMS ve her yöne 250 dakika konuşma hakkını kapsayan Mobilist 17 GB paketi, aylık yalnızca 59 TL. Türk Telekom’un Mobil Online İşlemler Merkezi’ne giriş yaparak bu pakete abone olabilirsiniz.

Selfy’nin Mobilist 22 GB Paketi

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelen faturasız Selfy’lilere özel 22 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 69 TL!

Bu özel pakete sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsin.

Selfy’nin Mobilist 27 GB Paketi

Türk Telekom Mobil Online İşlemler Merkezi’ne gelen faturasız Selfy’lilere özel 27 GB cepten internet, yurt içi her yöne 250 DK ve her yöne 250 SMS sadece 79 TL!

Bu özel pakete sadece Türk Telekom Mobil Online İşlemler Uygulaması üzerinden kayıt olabilirsin.

Türk Telekom Online İşlemlere Şifre Alma ve Giriş

Selfy’nin Fırsat 25 Paketi

Selfy’nin Fırsat 25 Paketi’nde 57 TL’ye 25 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 10 GB hediye internet hattı yeni hat alan yada hattını taşıyan müşterilere özel.

Selfy’nin Fırsat 15 Paketi

Selfy’nin Fırsat 15 Paketi’nde 47 TL’ye 15 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5 GB hediye internet hattı yeni hat alan yada hattını taşıyan müşterilere özel.

Selfy’nin Fırsat 10 Paketi

Selfy’nin Fırsat 10 Paketi’nde 37 TL’ye 10 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5 GB hediye internet hattı yeni hat alan yada hattını taşıyan müşterilere özel.

Selfy’nin Fırsat 5 Paketi

Selfy’nin Fırsat 5 Paketi’nde 32 TL’ye 5 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5 GB hediye interne hattı yeni hat alan yada hattını taşıyan müşterilere özel.

  • Dijital Small Paketi

Türk Telekom’un 25 yaş altı gençlere özel olarak sunduğu avantajlı paketlerden biri de Dijital Small Paketi. Aylık 5 GB internet veren bu paket, tüm yurt içi konuşma ve mesajlarda da kullanılabilir. DIJITAL SMALL yazıp 4545’e SMS göndererek abone olabileceğiniz bu paketin ücreti, aylık ortalama 23 TL’dir.

  • Dijital Medium Paketi

İnternetsiz yapamayan gençler için Türk Telekom’un sunduğu avantajlı Selfy paketlerinden biri de Dijital Medium Paketi. Yurt içinde kullanabileceğiniz 10 GB internet hakkı tanıyan bu paketi, konuşma ve mesajlaşmalarda da kullanabilirsiniz. DIJITAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS göndererek abone olabileceğiniz bu paketin ücreti aylık ortalama 33 TL’dir.

  • Dijital Large Paketi

“5, 10 GB bana yetmez” diyen gençler için Selfy’nin sunduğu Dijital Large paketinde, bu paketin kullanıcılarına 15 GB internet veriliyor. Yurt içinde kullanabileceğiniz 15 GB internet hakkı ile Dijital Large paketine üye olmak isterseniz, 4545’e DIJITAL LARGE yazıp SMS gönderebilirsiniz. Bu paketin ücreti aylık ortalama 39 TL’dir.

  • Sosyal Small Paketi

Türk Telekom’da gençlere özel Selfy dünyasında sunulan faturasız paketlerden biri de Sosyal Small paketi. 2 GB cepten internet+ 1 GB cepten internet, her yöne 5000 SMS ve her yöne 750 DK konuşma hakkı tanıyan bu pakette; sosyal medya hesapları ve Youtube’da geçerli 1 GB internet de yer alıyor. Aboneliği 6. ayı geçen Türk Telekom kullanıcıları için bu paketin ücreti aylık 25 TL’dir. Abone olmak için Sosyal Small yazıp 4545’e SMS göndermeniz yeterlidir.

  • Sosyal Medium Paketi

Türk Telekom Selfy dünyasında gençlere özel olarak sunulan Sosyal Medium paketinde; aylık 3 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve her yöne 5000 SMS tanımlanmaktadır. Ek olarak, sosyal medya ve Youtube’da kullanabileceğiniz 1 GB internet hakkı da tanımlanmaktadır. Paket ücreti aylık ortalama 25 TL olan bu pakete; SOSYAL MEDIUM yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

  • Sosyal Large Paketi

Aylık 28 TL ödeyerek abone olabileceğiniz Selfy’nin Sosyal Large paketinde; 5 GB cepten internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 5000 SMS hakkı tanımlanmaktadır. İnternet paketine ek olarak, sosyal medya ve Youtube’da geçerli ek 2 GB internet hakkı da yer almaktadır. Aylık 28 TL ödeyerek abone olabileceğiniz bu pakete üyelik için SOSYAL LARGE yazıp 4545’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

  • Sosyal XLarge Paketi

“5 GB internet bana yetmez” diyen gençler için, aylık 10 GB internet, her yöne 5000 SMS ve her yöne 750 dakika konuşma hakkı tanıyan bu pakette, internet paketine ek olarak, sosyal medya ve Youtube’da geçerli 5GB internet hakkı da tanımlanmaktadır. Aylık 44 TL ödeyerek abone olabileceğiniz bu pakete, SOSYAL XLARGE yazıp 4545’e SMS göndererek üye olabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

  • Selfy Yaz Fırsatı Paketi

Ayda yalnızca 27 TL ödeyerek her yöne 8 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma hakkı ve her yöne 5000 SMS hakkı tanıyan yaz fırsatı paketine YAZ FIRSATI yazıp 4545’e SMS göndererek üye olabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Paketler Faturalı

Türk Telekom’un 25 yaş altı gençlere özel olarak sunduğu Selfy dünyasında, faturalı hat sahiplerine özel paketler de var. İşte onlar;

Selfy Yeni 5 Tarifesi

Selfy’nin Yeni 5 Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 59,38 TL’ye 5 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 5GB hediye internet hediye.

Selfy Yeni 10 Tarifesi

Selfy’nin Yeni 10 Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 69,38 TL’ye 10 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 10GB hediye internet hediye

Selfy Yeni 20 Tarifesi

Selfy’nin Yeni 20 Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 79,38 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet hediye.

Selfy Sosyal Kampanyası

Selfy’nin Yeni Sosyal Tarifesinde ilk 12 ay boyunca 94,39 TL’ye 20 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS, Sınırsız Sosyal Medya ve Sil Süpür’den 20GB hediye internet hediye

Selfy Mor Kampanyalar

Selfy mor kampanyalar 4 farklı paket ile satışa sunulmuştur. Mor kampanyalar S, M, L ve XL paketlerinden oakete tanımlı olan internet kadar internet hediye olarak verilecektir. Mor kampanyalar S paketinde 1 GB internetin yanında 1 GB internet hediyesi verilmektedir. M paketinde 2 GB internetin yanında 2 GB hediye internet verilmektedir.

Tüm paketleri pakette bulunan internet kadar hediye internet veren Mor kampanyalar paketlerinden her yöne 750 dakika ve 5000 SMS bulunmaktadır. Almak istediğiniz pakete MOR S, MOR M, MOR L yazarak 4545 sms göndermeniz yeterlidir.

Sizi Engelleyen Numarayı Nasıl Arayabilirsiniz?

Selfy Anlık Mesajlaşma Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için önce Selfy’e üye olmalısın.

“Ben çoktan Selfy’liyim!” diyorsan, faturalı veya faturasız hattından ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS gönder. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.

Faturasız hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 30 günde bir, tek seferde en az 25 TL yükleme yapman gerekiyor.

Faturalı hat sahibiysen, kampanyadan faydalanmak için 1GB ve üzeri internet içeren her şey dahil (ses, SMS, data faydası içeren) faturalı bir tarifeye kayıtlı olman gerekiyor

Türk Telekom Selfy Müşteri Hizmetleri

Türk telekom selfy dünyası katılmayı düşünenler için oldukça fazla kampanya düzenlemektedir. Sizde Türk telekom selfy hakkında aklınıza takılan soruları müşteri hizmetlerine bağlanarak sorabilirsiniz. Türk Telekom selfy müşteri hizmetleri numarası 444 1 444 arayarak hizmetler hakkında aklınıza soruları sorabilir ve destek alabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Paketi Yaş Sınırı Nedir?

Türk Telekom selfy paketi 25 yaş ve altında olanlar için geçerlidir.

Türk Telekom Yeni Hat Kaç Günde Açılmaktadır?

Türk Telekom yeni hat alanların 2 ile 4 gün içerisinde hatları aktifleşmektedir.

Türk Telekom Yeni Hat Ücreti Ne Kadar?

350-400 TL arasındadır.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu