reklam
Türk Telekom

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB bedava internet; Sevilen ve sıkça tercih edilen operatörlerin başında Türk Telekom gelmektedir. Yenilikleri ile her zaman ön planda olan Türk Telekom bu sene de öğrencilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Türk Telekom uzaktan eğitimi desteklemek adına EBA uygulaması için internet imkanı sunmaktadır. Bu kampanya Türk Telekom ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan anlaşma ile bütün abonelere ücretsiz 8 GB internet tanımlaması yapacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayına alınan eba.gov.tr sitesine ve EBA uygulamasına girişte kullanabilecekleri 8 GB bedava internet bütün Türk Telekom aboneleri ücretsiz olarak verilecektir.

Türk Telekom uzaktan eğitim sistemin devre alınmasında sonra bedava 3 gb internet kampanyasını güncelleyerek 5 gb hediye vererek 8 gb yapmıştır. Güncel olarak Türk Telekom EBA kullananlar artık 3 GB değil aylık 8 GB bedava internet vermektedir.

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet Nedir

EBA, Milli Eğitim Bakanlığının yürürlüğe koyduğu eğitim sisteminden biridir. EBA sitesine ve uygulamasına giriş yapmak için Milli Eğitim Bakanlığı ve Türk Telekom iş birliği ile bütün Türk Telekom hat kullananlara 8 GB bedava internet vermektedir.

Uzaktan eğitim ile beraber derslerin evden devam ettiğini söyleyen Milli Eğitim Bakanlığı öğrencilerin derslerini daha rahat yapabilmeleri için Türk Telekom ile beraber ortak çalışma yaparak bütün faturalı ve faturasız Türk Telekom abonelerinin hatlarına eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden kullanmaları için 8 GB bedava internet tanımlamıştır.

Türk Telekom EBA 8 GB İnternet Nasıl Alınır

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından biri olan Türk Telekom eba 8 gb bedava internet kampanyasına katılmak ve 8 gb bedava interneti almak için  EBA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kalan internet için ise KALAN EBA yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

8 GB hediye internet ile bütün aboneler eba üzerinden ücretsiz erişim sağlayacaktır. Türk Telekom 8 gb bedava internet aylık olarak hatlara tanımlanmıştır. Yıl sonuna kadar geçerli eba 8 gb badava internet için mesaj gönderdikten sonra gelen onay mesajı ile beraber kullanmaya başlayabilirsiniz.

KAMPANYA KAYIT EBA -> 5555
KAMPANYA İPTALİ IPTAL EBA -> 5555
FATURALI KALAN SORGULAMA KALAN -> 5555
FATURASIZ KALAN SORGULAMA KALAN EBA -> 5555

Türk Telekom EBA Ücretsiz İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

EBA 8 gb bedava internet Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerinin hatlarına gelen onay mesajı sonrası kullanılmaya başlanacaktır. Aylık olarak tanımlanan 8 GB 1 ay boyunca geçerlidir. Türk Telekom EBA yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. 1 yıl boyunca ücretsiz olan EBA 1 yılın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.

Türk Telekom eba 8 gb kampanyasından Bimcell, Pttcell, Teknosacell aboneleri yararlanmaz.

Türk Telekom EBA Bedava İnternet Nasıl İptal Edilir?

Türk Telekom faturalı ve faturasız bütün bireysel abonelerine ücretsiz olarak sunulan eba kampanyasını katıldıktan sonra dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Türk Telekom eba paketini iptal etmek için ücretsiz olarak Kampanyayı iptal etmek için IPTAL EBA yazarak 5555‘e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

EBA 8 GB İnternet Alınır Türk Telekom

Bireysel faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom aboneleri, Milli Eğitim Bakanlığına ait olan eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinden hizmet sunan eğitim portalına her ay 8 GB’a kadar ücretsiz erişim sağlayabilecek.

EBA için geçerli 8 GB Türk Telekom bedava internet nasıl alınır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Eba mobil yada bilgisayardan giriş yapıldığında kotanızdan değil hediye internet paketinden düşülecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet

Türk Telekom EBA İnternetini Normal İnternet Çevirme

Türk Telekom tarafından EBA bedava internet normal internete çevirmek bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Ancak Türk Telekom tarafından verilen EBA internet sadece EBA üzerinden kullanabilirsiniz ve asla normal internete çevrilmez.

Eba ücretsiz internet Türk Telekom ve Türk Telekom eba 8 gb internet nasıl alınır sorularına cevap vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

Türk Telekom EBA Bedava İnterneti Kullanabilmeniz İçin Ne Yapmalısınız?

Türk Telekom EBA bedava internet için EBA yazarak 5555 e göndererek 8 GB internetinizi aktifleştirebilirsiniz.

Türk Telekom EBA Bedava İnterneti Kimler Kullanamaz?

8 GB bedava interneti Bimcell, PTTcell, Teknosacell aboneleri kullanamamaktadır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

Müşteri Hizmetleri Numarası 444 1 444.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

9 Yorum

  1. Biz EBA YAZIP 5555 e gönderdik hattınıza tanımlıdır diye mesaj geldi ama halen kullanamıyoruz

    1. Bunu cimere yazacam çünkü kaç aydir milli eğitimin verdin 8gb eba dan yararlanamiyotum

  2. Hattım Türk Telekom eba 8 GB iptal edemiyorum IPTAL EBA 5555 gönderiyorum hatalı diyor

  3. Eba internetini baska yerlerde de kullanabilir miyim youtube vs. Gibi yerlede

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu