Türk Telekom

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom bedava SMS hileleri; Türk Telekom un yaptığı kampanyalarla ilgili güncel bilgileri sizinle paylaşmaya devam ediyoruz… Mesaj atmak eskisi kadar olmasa da kullandığımız iletişim aracı olarak hala güncelliğini korumaktadır. Adıyla özdeşleşen kısa mesaj servisi, sevdiklerimizle birbirimizi yazılı olarak, kısa notlar aracılığıyla bağlamaya yaramaktadır. Alfabe, rakam ve noktalama işaretleri kullanılarak 160 karakter kullanım sınırı vardır. Kısa bir şekilde derdinizi ya da isteğinizi anlatmanız gerekmektedir.

Kısa mesajların, bir telefondan diğer telefona ulaşmaması normal şartlar altında söz konusu değildir. Ancak telefonunuzdaki SMS hakkı dolduysa ya da karşı tarafın telefonunun çekmemesi gibi durumlarda SMS yerine gitmez. Karşı taraftaki telefon çektiğinde hemen SMS yerine ulaşır.

Türk Telekom çoğunlukla SMS’i kullanan abonelerine, küçük hilelerle, bedava SMS kazanma şansı veriyor. Genelde bu durumu sizin haberiniz olmadan, sürpriz yapıyor. Siz bile hattınıza gelen, bedava SMS trafiğine şaşırabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom bedava sms hilesi ve tük Telekom bedava mesaj hilesi ile sizlerde bedava sms kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava SMS 

Türk Telekom’un 25 yaşın altındaki abone grubundakiler Selfy olarak tanımlanmaktadır. Bu gruba abone olup, son 3 ayda herhangi bir tarife seçmemiş, 20 dakikanın altında her yöne konuşma yapmış  ya da herhangi bir SMS göndermemiş olması durumunda, bir fatura dönemi boyunca  geçerli hattına her yöne bedava 250 SMS tanımlanacaktır.

Sayılan durumlar dışında herhangi bir ilave işlem yapmak gerekmez. Sistem otomatik olarak, “Hattınıza her yöne bedava 250 SMS’inizi  kullanabilirsiniz” şeklinde bir kısa mesaj bildirimi yollayacaktır. Bu mesajı aldıktan sonra bedava her yöne SMS’lerinizi kullanabilirsiniz.

Yine Selfy’lileri ilgilendiren bir diğer bedava SMS hilesi ise; 12 ay boyunca herhangi bir tarifeye taahhüt verdiğinizde, her yöne 12 ay geçerli 1000 SMS kazanılacaktır. Bu kampanyanın da herhangi bir özel kayıt işlemi yoktur. Sadece seçeceğiniz tarifeye abone merkezleri ya da müşteri hizmetleri aracılığı ile taahhüt vermeniz yeterlidir. Tarife bilgileri ile birlikte hattınıza tanımlanacak olan bedava her yöne 1000 SMS’lerin bildirimi sizde SMS yoluyla gönderilecektir. Eğer taahhüt ettiğiniz kampanyadan ayrılırsanız, hattınıza tanımlı SMS’ler hattınızdan silinecektir. Hediye SMS’ler hattınız için satın aldığınız aylık sınırlı sayıda olan SMS hakkınız bitince devreye girmektedir.

Türk Telekom Fatura Ödenmezse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır?

Türk Telekom Hediye SMS Kazanma

Türk Telekom’un son günlerde devreye soktuğu yeni bir bedava SMS kampanyası, yüksek fatura ödeyen ya da hattına çok TL yükleyenleri ilgilendiriyor. Son 3 ay boyunca, aylık 100 TL ve üzeri fatura ödeyen ya da hattına TL yükleyenler 30 gün boyunca her yöne bedava 100-250-500 ya da 1000 SMS kazanabiliyor. Bedava SMS adedi tamamen harcamamızın azlığına ve fazlalığına bağlı olarak değişmektedir. Aylık 500 TL’lik harcamamız var ise; hattınıza 500 ila 1000 arası bedava SMS gelebilir.  Herhangi bir kayıt yapmanıza gerek yoktur.

Sistem size bu  bedava SMS’leri her 3 ayda bir harcamanızı kontrol ederek, size hediye göndermeye devam edecektir. Ayrıca harcanmayan SMS’ler hattınızdan silinmeyecektir. Senede 4 kez bedava her yöne SMS kazanma hakkınız olacaktır. Genelde SMS hediyesi gelse de, bazen her yöne bedava dakika ya da MB olarak internette ek olarak tanımlanabilir. Bir küçük dipnottan daha sizleri haberdar etmek gerekirse; bu kampanyadan 5 yıl ve daha üstü zamandır Türk Telekom ya da Avea abonesi olanlar faydalanabilecektir.

Türk Telekom Taahhüt Yenile Bedava SMS Kazan

2 yıldan daha fazladır S.E.Ç, yıkılan veya bal paketlerinden birine üyesiniz ve üyeliğinizi devam ettirmek istiyorsanız, aynı zamanda da aylık 800 ve üzeri SMS gönderiyorsanız, taahhütünüzü yenilemenin tam zamanı… Yeni taahhüt verdikten yaklaşık 48 saat sonra, 1 yıl boyunca kullanabileceğiniz her yöne bedava 4000 SMS hattınıza tanımlanacaktır. S.E.Ç denilen tarifeye yeni abonelik yapılabilinirken, diğer tarifeler yeni abonelik almamaktadır.

Türk Telekom Lira Paylaş SMS Hakkı Kazan

Son 6 ay içinde hattınızdan 3 kere lira paylaş servisini kullanmış, herhangi bir SMS aboneliği olmayan, aynı zamanda toplamda hattına 300 TL yüklemiş olan aboneler, her yöne  kullanılabilen bedava 100 SMS kazanacaktır. SMS’ler operatör servisince otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hatlara Bedava SMS

Türk Telekom’un bireysel faturalı veya faturasız abonelerinden biri iseniz ve aynı zamanda evinizde Türk Telekom alt yapılı fiber veya adsl internet kullanıyorsanız, cep telefonunuzdan HY250SMS yazıp 5555’ e göndermelisiniz. Bu sayede her ay bedava her yöne 250 adet SMS cep telefonunuza doğrudan tanımlanacaktır.

Bedava SMS’leri kazanmak için cep telefonunuzun her ay yeni döneme geçmiş olmasını takip etmeniz gerekecektir. Ayrıca hem cep telefonunuzun hem de internet aboneliğinizin aynı isme tanımlı olması durumu aranmaktadır. Kazanılan SMS’ler aylık olup, bir sonraki ay kazanılan bedava SMS’ler silinecektir. Bunun yanında önce kazandığınız SMS’ler harcandıktan sonra, tarifeniz doğrultusunda, daha önceden satın aldığınız SMS’lerin kullanımına geçilecektir.

Vodafone Redbox Fiyatları – Vodafone Vınn Fiyatları

Türk Telekom İletişi İzni Ver Bedava SMS Kazan

İnternet ortamında verilerinizin paylaşıp, paylaşılmayacağı artık kanunlar ile koruma kapsamındadır. Her kurumsal şirkete, size ait verilerin paylaşılmasına izin verip, vermemek ise sizin elinizdedir. Cep telefonlarınızdaki uygulama ya da web sitesi üzerinden online işlemler merkezine kendi abone numaranız ve şifrenizi girerek, önünüze çıkan verilerin paylaşıma izin verip vermeyeceğiniz hakkındaki yazıyı onaylandıktan sonra sadece 2 günlüğe özel her yöne bedava 2000 SMS ve operatör içi sınırsız konuşma hediye edilecektir.

Ayrıca internet kullanmıyorsanız, bu tek seferlik geçerli olan paketi, müşteri hizmetlerini arayarak da kazanabilirsiniz. 444 1 500 olan müşteri hizmetleri numarasını, bu uygulama yürürlüğe girdikten sonra ilk defa tuşluyorsanız, kimlik bilgilerinizi doğrulayan sesli yanıt sistemi, yapacağınız işleme geçmeden önce kişisel verilerinizin korunması hakkındaki metni okuyup, size kabul edip, etmeyeceğinizi sorar. Kabul ediyorsanız 1 , kabul etmiyorsanız 2’ yi tuşlayabilirsiniz. Kabul işlemini gerçekleştirdikten sonra, hattınıza tanınan mini bedava paketin bildirimi SMS olarak yollanacaktır. 2 gün boyunca bedava SMS ve operatör içi konuşmayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom mobile yeni abone olacaklara sunulan tarifelerin içinde belki de en ucuzu ve en fazla bedava SMS’i olan kampanyasının adı el ele mesajlaşmadır. Bu tarife dahilinde her yöne 120 dakika konuşma ve her yöne 400 SMS 15 TL’dir. Ayrıca Türk Telekom’lular arası mesajlaşma sınırsız olarak bedavadır.

Faturasızdan Faturalıya Geçene Bedava SMS

Eğer faturasız Türk Telekom’luysanız ve faturalı olmak istiyorsanız, aynı zamanda yıl boyu bedava her yöne 10.000 SMS’ iniz cepte dursun diyorsanız, bu geçiş sizin için çok avantajlı olacaktır. Ancak faturalı S.E.Ç tarifelerinden birini tercih etmelisiniz. Web sitesinde kampanyanın geçerli olduğu tarih aralıklarında geçiş yapmanız hakkında olan dipnotu okumanız çok önemlidir.

Abone merkezlerinin birine başvurarak, telefonla müşteri hizmetlerine bağlayarak ya da online işlemler menüsünden yeni tarifenizi seçip, tıklayarak kolaylıkla değiştirebilirsiniz. SMS aracılığı ile yaptığınız değişiklik bildirildikten sonra, SECSMS yazıp 5555’e gönderip, bedava 10000 adet SMS’lerinizi 1 yıl boyunca hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca S.E.Ç tarifelerinin birbiri arasında yıl içinde geçiş yaparsanız bedava SMS’lerinizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Taraftar Paketine Geç SMS Kazan

Daha önce özel taraftar paketlerinden birine ya da Fenercell, Gsmobile ya da Konyasporcell gibi futbol takımların servislerine üye olup, daha sonra normal tarifelerden birine geçiş yaptıysanız, şimdi hem takımınıza destek vermek , hem de bedava SMS kazanmak istiyorsanız, geri kazanım kampanyasında katılmanın tam sırası… Taraftar paketlerinden birine geri döndüğünüzde 6 ay geçerli her yöne 5000 SMS ve buna ek olarak her yöne 500 dakika hediyeniz olacaktır.

Bedava dakika ve SMS’lerin aktif hale gelmesi için; abonelik paketinizi değiştirdiğinize dair, SMS bilgisi telefonunuza geldikten sonra, GERİTARAFTAR yazıp 5555’e SMS göndermelisiniz. Daha sonra bedava konuşma ve SMS’lerinizi kullanmaya başlayabileceğinizi bildiren SMS size gelecektir. Bu kampanyanın en güzel tarafı, eğer paketinize tanımlı dakika ve SMS’leri ay içinde bitirdiğinizde devreye girmesidir. Yeni aya geçtiğinizde de tekrar kendi ücretini ödediğiniz hattınıza ait pakete dönmenizdir. Yani size verilen bedava SMS ve konuşma dakikaları zor zamanda imdadınıza yetişecektir.

 

Türk Telekom Selfy Bedava SMS Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom Selfy paketinden 25 yaş ve altındakiler yararlanmaktadır.

Türk Telekom Taahhüt Yenile Bedava SMS Kazan Kampanyası Nedir?

Yeni taahhüt işleminden 48 saat sonra hattınıza 4000 sms tanımlanmaktadır. S.E.Ç tarifesine üye olanlar için bu durum böyledir. SMS hakkınızı 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom 2023 Yılı Hat Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama 350-400 TL arasındadır.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu