Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom bedava konuşma kampanyası; Türk Telekom kampanyalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Uygun fiyatlı tarifeleri ile sıkça tercih edilen Türk Telekom bedava konuşma kampanyası başlatmıştır. Türk Telekom, eski adıyla Avea; sektördeki rekabeti arttırmak, daha çok abone çekebilmek için, çok fazla kampanyalar düzenlemektedir. Sıklıkla kampanya içeriklerini ve sunduğu hizmetleri değiştirerek, bazen abonelerini ikilemde de bırakabilmektedir.  Ancak ne zaman kampanyalar bölümünde araştırma yaparsanız, ister faturalı olsun, ister faturasız; her zaman bedava konuşma dakikaları dağıtan, kolay kampanyalar bulabilirsiniz.

Sitemizde her zaman bu kampanyaları takip ederek, size doğru ve kısa bilgilerle nasıl üye olmanız gereken tüyolar vermektedir. Böylelikle Türk Telekom web sitesine ya da uygulamasına girip saatlerce arama yapmanıza gerek kalmadan ya da küçük yazıları okumadan hemen bedava konuşma dakikalarına sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom bedava konuşma paketi, Türk Telekom bedava konuşma kampanyaları ve ücret konuşma paketi kazanmak için yapmanız gerekenler yazımızda…

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyaları

Türk Telekom güncel bedava konuşma kampanyaları ve Türk telekom bedava konuşma paketlerini güncel şekilde sizlere yazmaya çalıştım.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi

Prime 10 GB, 15 GB ve 20 GB tarifelerinde 12 ay boyunca kalmayı taahhüt ederseniz şebeke içi ve sabit hatlara doğru yapılan tüm aramalar bedava olarak yapılmaktadır. Ayrıca yurt dışına çıktığınızda, size doğru yapılan 60 dakika arama da ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu durum her ay yenilenmektedir.

Ultra 10 GB tarifesine taahhüt vererek, aynı prime tarifelerinde olduğu gibi şebeke içi ve sabit hatları aramaları bedava yapabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom web sitesi ya da mobil uygulamasına girerek, faturasız hatlara 30 TL ve üzeri yüklemelerde ve aynı zamanda otomatik olarak Turk Telekom bayileri ya da anlaşmalı bankalara verilen talimatlarla hattınıza aylık TL yüklemelerinde, hiçbir kampanya ya da tarifeye bağlı kalmadan aylık her yöne bedava 120 dakika konuşma kazanırsın. Bu 120 dakika hattınıza tanımlandıktan 7 gün sonraya kadar kullanılabilinir. Ayrıca sistemde bu şekilde kaldığınız her ay, bedava her yöne 120 dakikaya kazanılmaya devam edilebilir.

Türk Telekom Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Faturalı Türk Telekom müşterisi iseniz ve hala faturanız size kağıt üzerinde, normal posta yoluyla ulaşıyorsa, hem çevre hem de cebiniz için şimdi e-faturaya geçmenizin tam zamanı… Sistemdeki kayıtlı e-postanızı, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yazdıktan sonra bedava her yöne 100 dakikalık konuşma kazanmak için, boşluk verip SES yazdıktan sonra 3008 e göndermelisiniz. Böylelikle bedava dakikalarınız hattınıza, hemen tanımlanacaktır.

Kampanyaya katıldığınıza dair gelen SMS ile dakikalarınızı kullanmaya başlayabileceğiniz belirtilir. Bu kampanya sadece 1 kereye mahsustur. Yani tekrar normal posta yoluna geçip, tekrar e-postaya geçerseniz bedava dakikalar hattınıza tanımlanmaz.

Türk Telekom Selfy Bedava Dakika 2023

Hem Türk Telekom’lu hem de Selfy’liseniz ve en yakın arkadaşlarınız için de aynı durum geçerliyse, uykusuz gecelere hazırlıklı olun. Turk telekomun 7-25 yaş arasındaki aboneleri Selfy’li olmanın avantajlarını sıklıkla yaşamaktadırlar. Selfy’li geceler kampanyasına üye olanlar her gün akşam 21.00 ile sabah 09.00 arası ücretsiz konuşabiliyor.

Kampanyaya katılım için Selfy’li Türk Telekom’lular GECE  yazıp 4545 ‘ e SMS göndermelidirler. Bu kampanyanın devamının tek şartı ise; aylık olarak faturasız hattınıza 30 Tl yüklemenizdir. Kampanyaya katılım için her ay mesaj göndermeniz gerekmez. Her 30 TL yükleme yaptığınız ay, otomatik yenilenme devam ederken, bedava konuşmaya dakikaları gelir.

Hattınız Türk Telekom’a Taşı Bedava Konuşma Paketi Kazan

Hattınızı diğer operatörden Türk Telekom’a taşırsanız ya da yeni faturasız bir hat satın alırsanız 12 ay boyunca her yöne, her ay bedava 50 dakika kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için hattınızı taşıdıktan ya da satın aldıktan 1 ay içinde KAYIT yazıp 5660’ a göndermeniz yeterlidir. Bedava 50 dakikaların gelmesinin devam etmesi için hattınıza her ay tek seferde 20 TL yüklemeye ve faturanızı düzenli ödemeye devam etmelisiniz. Yıllık her yöne 600 dakikayı güle güle kullanmanız dileğiyle…

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Konuşma Kampanyası

Hafta sonu faturasız hatlı Türk telekom’lular birbiriyle bedava konuşabiliyor.  Bu kampanyadan yararlanmak için HAFTASONU yazıp 4242’ ye SMS gönderdikten sonra, hattınıza 30 TL yüklemelisiniz. Böylelikle cumartesi gecesi 00:00 itibariyle başlayan bedava 2000 dakika konuşma pazar 23:59 da sona erecektir.

Verilen 2000 dakika hafta sonu konuşmalar 1 ay boyunca geçerli olacaktır. O ay içinde tekrar 30 TL yüklemeniz durumunda yeni 2000 dakika bedava konuşma dakikası hattınıza gelmemektedir.. Aynı zamanda 1 ay boyunca bitiremediğiniz Türk Telekom’lular arası konuşmalarda kullanabileceğiniz bedava 2000 dakikalar diğer aya devretmez. Bir sonraki tekrar SMS atıp kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi 2023

Türk Telekom ücretsiz konuşma paketi ile sizlerde anında bedava dakika kazanarak ücretsiz konuşmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom 50 ve 100 Dakika Bedava

Türk Telekom bedava konuşma hakkın kazanmak için MILYON ile 50 yada 100 dakika kazanabilirsiniz. Bu paketlerden birini yani 50 dakika yada 100 dakika kazanmak için PAKET yazıp 9090’a mesaj atmanız yeterli anında ücretsiz konuşma paketi hattınıza yüklenecektir.

Ayrıca bir diğer kampanyada ise toplam da 2000 dakika dağıtan Türk Telekom bedava dakika kazanmak için Telefonunuzdan MILYON yazarak 3527 mesaj atmanız yeterli. Bu kampanyadan kazandığınız ücretsiz dakikalar sadece Türk Telekom  hatlarını aramak için geçerlidir.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Konuşma Paketi

Belirli saatler sevdiklerinizi aramayı seviyorsanız bu kampanya tam size göre her yöne ücretsiz olarak belirli saatler aramak için HERYONE DK yazıp 5555 Mesaj göndermeniz yeterlidir. Günün belirli saatlerde sevdikleriniz ile ücretsiz olarak konuşabilirsiniz.

Türk Telekom PUK Kodu Öğrenme Bloke Kaldırma (ÇÖZÜLDÜ)

Türk Telekom Ücretsiz Konuşma Kazanma

Türk Telekom’un  her ramazan ayında yaptığı , bereketli konuşma kampanyalarını mutlaka takip etmelisiniz. Çünkü kazanılan dakikalar 3 fatura dönemi geçerli olmaktadır. Ramazan ayında girer girmez, RAMAZAN 500DK yazıp 5555’ e SMS gönderdiğinizde, her yöne geçerli olan 500 dakika kazanabilirsiniz. Eğer şebeke içi çok konuşuyorsanız ve paketinize tanımlı şebeke içi sınırsız konuşma hakkınız yok ise; RAMAZAN SINIRSIZ yazıp 5555’e göndermelisiniz. Tamamen seçim size aittir.

Kalan dakikalarınızı öğrenmek için KALANSES yazıp 5555’e gönderebilirsiniz. Ayrıca dakikalarınız bitirse SMS aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır. Hattınızda öncelikle size tanımlanan hediyeler harcanacaktır. Ayrıca faturasız Türk Telekom’lular her ramazanda iftar vaktinde birbirleriyle 2 saat boyunca bedava konuşabilmektedir. Bu kampanyaya katılmak için ramazan ayı başında hattınıza 30 TL ve üzerinde TL yüklemeniz gerekmektedir.

Peki ya siz bu kampanyalardan ve paketlerden hangilerini denediniz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Türk Telekom Hafta Sonu Bedava Kaç Dakika Vermektedir?

Hafta sonu Türk Telekomlularla konuşmak için 2000 dakika verilmektedir.

Türk Telekomlularla Hafta Sonu Bedava Nasıl Konuşulur?

HAFTASONU yazıp 4242’ ye SMS gönderdikten sonra 30 TL yükleyerek bedava 2000 dk kazanabilirsiniz.

Türk Telekom da TL Transfer Edilebilir mi?

Evet.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu