Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar; Türk Telekom kullanıcıları internet veren uygulamaların olup olmadığını merak etmektedir. Türk Telekom şirketi, hem mobil hem de fiber internet alt yapısının yaygın ağı ile birlikte en fazla internet kullanıcısı olan servis sağlayıcısı ve operatörleri arasında zirveyi uzun bir zamandır korumaktadır. Aynı zaman da Türk Telekom müşteri memnuniyetini sıralamasında da üst sıralarda kalmayı uzun bir süredir başaran operatör şirketidir.

Başarılı bir şekilde giderken müşterilerini diğer şirketlere kaptırmamak amacı ile Türk Telekom kullanıcılarına çeşitli tarifeler ya da kampanyalar sunmaktadır. Türk Telekom’un yaptığı hediye internet paketleri ya da kampanyaları birçok kullanıcısı tarafından bilinmemekte ya da gözden kaçmış olabileceği için sırası ile geçerliliğini hala sürdüren Türk telekomun 2023 hediye internet kampanyalarını sizler için sıraladık. 

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet

Türk Telekom Hediye İnternet Veren Uygulamalar

 1. Bedava Sosyal Medya Kampanyası 2 GB İnternet
 2. 4.5G X 2 bedava İnternet Kampanyası
 3. Arayanı Bil Plus bedava 1 GB İnternet
 4. Sil Süpür bedava İnternet Kampanyası
 5. Türk Telekom bedava İnternet Kampanyası
 6. Selfy Mor Hediye 1 GB İnternet Kampanyası4

Türk Telekom hediye internet paketleri ve bedava internet kazanma yolları hakkında detaylı bilgi veren Türk Telekom Bedava İnternet 2023 güncel kampanyalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Sosyal Medya Kampanyası 2 GB İnternet

 •  Türk Telekom’un kadın kullanıcılarına sunduğu dikkat çeken hediye internet paketlerinden birisi olan 2 GB bedava internet Sosyal Medya kampanyası birçok paket ya da tarifede bulunan müşterileri tarafından yararlanabildiği en çok kullanılan hediye internet kampanyalarından bir tanesidir.
 • 2 GB bedava internet sosyal medya Kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom hattınıza tek seferde 30 TL ya da üstü TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki ön ödemeli bireysel tarifelerden herhangi birinde bulunmanız gereklidir.
 • 2 GB bedava internet sosyal medya Kampanyasından yararlanabilmek için “ SOSYAL PAKET ” yazıp 5555‘e mesaj olarak göndererek bu kampanyaya kolay bir şekilde başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanyaya Başvuru SMS’ini ücretsiz bir şekilde atabilirsiniz.
 • 1 Ay içerisinde bu kampanyadan yalnızca 1 kere hediye internet alma hakkına sahipsiniz.
 •  Mesajı gönderdikten sonra Türk Telekom Hattınıza yüklenen hediye 2 GB internetin 1 GB’ı Whatsapp’ta kullanılmak üzere diğer 1 GB ise Facebook ve Twitter gibi sosyal medya uygulamalarında geçerlidir.

Türk Telekom 4.5G 2 Kat bedava İnternet Kampanyası

 •  Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, en yakın Türk Telekom bayisine gidip 4.5G uyumlu bir Türk Telekom sim kartı almak olmalıdır. Bayiye gittiğinizde de yönlendirileceksiniz ancak eğer hattınız önceden 4.5 G ye uyumluysa, işlemin öncesinde “ 2KAT “ yazıp 5555’e mesaj göndermeniz gerekecektir. Aynı zaman da Faturalı Türk Telekom kullanıcıları 4.5G teknolojisine ücretsiz bir şekilde geçmekle kalmıyor bunun üstüne birde mevcut tarifesindeki internet miktarının tam 2 katını ilk 3 ay boyunca hediye olarak alabiliyor.
 • 4.5G x 2 Kampanyasından 15.04.2017 tarihinden önce Türk Telekom Mobil müşterisi olan tüm bireysel faturalı kullanıcılar bu kampanyadan kolay bir şekilde yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB İnternet

 • Türk Telekom’un arayanı bil plus kampanyası sayesinde hem arayan kişinin kim olduğunu kaçırmıyorsunuz hem de aylık 1 GB Türk Telekom hediye İnternete sahip olma imkanını yakalıyorsunuz.
 • Arayanı bil plus Kampanyasına iki farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz. 1 Aylık ya da 6 Aylık süreçlerde olmak üzere başvurabileceğiniz bu kampanyanın hediye içeriği ve ücretlendirme detayları aşağıda belirttiğimiz gibidir:

Arayanı Bil Plus kampanyasına 1 aylık abone olmanız durumunda Haftalık 1 GB hediye internet paketine sahip olabilirsiniz. 

 • Arayanı bil plus kampanyasına 1 aylık abone olmak için “ PLUS ” yazıp 7065‘e mesaj olarak gönderin.
 • 6 Aylık bir süreç de Arayanı Bil Plus aboneliği karşılığında aylık 1 GB hediye internete sahip olabilirsiniz.
 • 6 aylık arayanı bil plus kampanyası aboneliği için “ PLUS ”yazıp 7066‘ya mesaj olarak gönderin.
 •  1 aylık arayanı bil plus kampanyası ücreti vergilerle birlikte: 3,49 TL dir. 
 • 6 Aylık arayanı bil plus kampanya ücreti ise toplamda vergilerle birlikte: 17, 49 TL dir.

NOT: 1 Aylık ya da 6 Aylık arayanı bil plus kampanya abonelikleri iptal edilmediği sürece dönem sonunda hattınızda yeterli ücret var ise arayanı bil plus kampanyası kendiliğinden yenilenir. Kampanyanın Bitiş süresi yaklaştığında ise bu konuda Türk Telekom tarafından kampanya hakkında bilgilendirme SMS’i alırsınız.

NOT: Arayanı bil plus kampanyasını İptal etmek için: “ IPTAL ” yazıp 7070 ‘e mesaj olarak gönderebilir ya da Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşarak kampanyayı iptal etmek istediğinizi söyleyebilirsiniz.

 

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması bulunan Türk Telekom kullanıcılarının yararlanabildiği bu sürpriz hediye internet kampanyasında birbirinden güzel hediyelerin yanı sıra tek seferde 10 GB’a kadar hediye sınırsız internete sahip olma şansına sahipsiniz.
 • Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması sayesinde mobil hediye internet, sınırsız konuşma paketi ve Muud Premium üyelik gibi daha birçok sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.
 • Sil süpür bedava internet Kampanyasına katılmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • Sil süpür kampanyasından yararlanabilmek için Türk Telekom Online işlemler uygulamasını Google play ya da app store’dan cep telefonunuza indirmelisiniz. Ardından Online İşlemler Uygulamasına girerek Sil Süpür oyununu oynayarak çeşitli hediyeler kazanma şansına sahip olabilirsiniz.
 • Sil süpür kampanyasında Hediyeler her hafta çarşamba ya da cuma günleri yenilenir. Online işlemler Uygulaması üzerinde yer alan Sil Süpür oyununun detaylar kısmından hem hediyelerin içeriği hakkında hem de kampanyanın içerikleri hakkında ki tüm detayları buradan öğrenebilirsiniz.

BENZER KONULAR >>>> Türk Telekom Bedava İnternet 2023

Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

 • Türk Telekom şirket olarak,  internetinizin bittiği an sevdiklerinizi ya da görüşmek istediklerinizi yanınızda görebileceğiniz bir başka dikkat çeken kampanyası sayesinde interneti biten dostlarınıza ya da sevdiklerinize hediye internet gönderme imkânı sağlıyor. Aynı zamanda interneti biten Türk Telekom kullanıcısı bir dostuna bu şekilde hediye internet talebinde bulunabilme şansına sahipsiniz.
 •  Hediye internet kampanyasından yararlanabilmek için “ HEDIYE ” yazıp, Hediye İnterneti göndermek istediğiniz Türk Telekom kullanıcısının telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433‘e mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Hediye internet kampanyasının Ücretlendirme tablosu şu şekilde

Paket ismi:   Paket ücreti:

100 MB          9 TL

250 MB          12 TL

 1 GB               19 TL

 4 GB               39 TL

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

Selfy Mor Hediye 1 GB İnternet Kampanyası

– Türk Telekom kullanıcılarının hediye internet kazanabileceği bir başka kampanya ise self mor paket kampanyasıdır. Faturasız hat kullanıcılarının sahip olabileceği self mor paketlerinden hediye internet kazanabilmek için; “ MOR HEDIYE ” yazıp 4545’e mesaj olarak gönderebilirsiniz.

– Bu kampanyadan her ay düzenli olarak yararlanabilmek için Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarının 30 TL ya da üzeri TL yüklemeleri durumunda 1 GB hediye internete kolayca sahip olabilirler.

 

Türk Telekomda Sosyal Medya Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Türk Telekomda sosyal medya kampanyasından SOSYAL PAKET yazarak 5555 e göndermeniz yeterlidir. Böylece kampanyanın hediyelerinden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Mor Hediye Nasıl Aktifleştirilir?

MOR HEDIYE yazarak 4545 e göndererek kampanyayı aktifleştirebilir ve hediye internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Mor Hediye Kampanyası Faturalı Hat İçin mi?

Faturasız hatlar için.

Bir Yorum

 1. Ben böyle hattın da herşeyin de bu ne böyle almış alalı 3 ay oldu 5 kez 20 GB yükledim sil süpür bir kez olsun inetrrnet vermedi size tavsiyem Turkcell i bırakmayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu