Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma; Uygun fiyatları ile kullanıcı sayısını günden güne artıran operatörlerin başında Türk Telekom gelmektedir. Türk Telekom hizmet vermeye başladığı günden bugüne hep yeniliklerle karşımıza çıkmaktadır. Türk Telekom bedava internet kazanma yolları ve Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2023 yılında da kullanıcılarına hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Abone sayısını her geçen artıran Türk Telekom hem sabit müşterilerini elinde tutmak hem de yeni aboneler kazanmak için bol bol hediye internet kampanyaları düzenlemektedir.

Türk Telekom eski adı ile Avea faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları ile sizde hediye internet kazanabilirsiniz. Özellikle Sil Süpür ve bedava internet veren uygulamaları ile sizlere 10 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Belli aralıklarla Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları yapmaktadır. Güncel paketlerden ve kampanyalardan haberdar olmak için sitemizi takip edebilirsiniz. Sizler için bu yazımızda Türk Telekom bedava internet kazanma yolları, Türk Telekom bedava internet kampanyaları, Güncel bedava internet paketleri hakkında ayrıntılı bilgiyi bulabilirsiniz.

İster faturalı olsun isterse faturasız Türk Telekom bedava internet güncel 2023 kampanyaları ise;

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom bedava internet kampanyalarından biri olan 10 GB internet kazanmak için mobil hattınızın mesaj kısmından GIGA yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli. Hattınıza Türk Telekom tarafından haftanın 2 günü bedava internet hakkı tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom sil süpür bedava internet kazanmak için hemen telefonunuza sil süpür uygulamasını indirerek 30 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom sil süpür ile hem hediye internet hem de bedava dakika kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet

Türk Telekom selfy bedava internet kazanmak için hemen Mor paketlerden birine geçerek yükleme yaptığınızda Türk Telekom bedava internet kazanırsınız. Hattınıza 30 TL ve üstü yüklem yaptıktan sonra telefonunuz mesaj kısmına MOR HEDİYE yazarak 4545’e mesaj göndermeniz yeterli. Gelen onay SMS ile bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası

Türk Telekom gençlik dünyası olan Selfy ile geceleri bedava internete girmeniz mümkün. Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyasına katılmak için GECENET yazıp 4545 e göndermeniz yeterlidir. Eğer Selfy abonesi iseniz her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA hakkı hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom bedava internet kazanma yollarından biride Arayanı Bil Plus servisine abone olarak 1 GB bedava internet kazanmaktır. Arayanı Bil Plus servisine aylık yada 6 aylık abonelik yaptığınızda haftalık yada aylık 1 GB bedava internet hattınıza yüklenir.

​​​​​​​​​​ArayanıBil Plus servisine aylık abone olmak için PLUS yazıp 7065’e SMS göndererek haftalık 1 GB kazanırsınız.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olmak için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderdiğiniz aylık 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet

Krem kartınızı ile Türk Telekom Online İşlemler üzerinde hattınıza TL yükleyerek anında bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kredi kartınıza 30 TL ve üstü yüklemelerde 1 aylık 1 GB bedava internet yükleme hattınıza hemen yüklenecektir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom abonesi olarak 4 GB hoş geldin hediye olarak bedava internet kazanabilirsiniz. Yeni hat alarak yada hattınızı Türk Telekom a taşıdığınızda 4 GB internet kazanmak için telefonundan mesaj olarak BALLI 4GB yazdıktan sonra 2070 SMS göndermeniz yeterli. Ayrıca hoş geldiniz hediyesinin yanında hattınıza ücretsiz 40 tl bakiye yüklemesi yapılacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturasız 2023

Türk Telekom sadece faturalı hat sahiplerine değil faturasız hat sahiplerine yönelik bedava internet kampanyaları ve bedava internet paketleri vermektedir. Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra 1 GB internet kazanmak için kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra hattınıza tl yükledikten sonra  1 GB KAZAN yazarak 5555 mesaj gönderdiğiniz hattınıza 1 GB bedava internet yüklenecektir.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet

Halen Türk Telekom 4.5 G uyumlu sim kart kullanıyorsanız yada hattınız 4.5G uyumlu değilse hemen 4.5G geçerek 1 ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sim kartınızı ücretsiz olarak 4.5G uyumlu sim kart ile değiştirdikten sonra 4.5G 30GB yazdıktan sonra 5555 kısa mesaj göndermeniz yeterli bedava internet paketinizi hattınıza hemen yüklenecektir.

TTNET Türk Telekom Modem Şifresi Değiştirme

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet

Türk Telekom sadık müşterilerini unutmayarak onlar içinde bedava internet paketleri hazırlamıştır. Abone olduğunuz yıla göre 3 GB, 6 GB, 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Abonelik yılınıza bağlı olarak bedava internet kazanmak için YILLAR yazıp 5555 SMS göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Bedava İnternet Yapma

Türk Telekom 2 GB bedava internet kazandıran sosyal paket ile bedava sosyal medya hesaplarında kullanabilirsiniz. 2 GB bedava internetin 1 GB whatsapp kalan 1 GB hediye interneti ise sosyal medya hesaplarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sosyal paketi almak için hattınızdan almak hattınızdan SOSYAL PAKET yazıp 5555’e SMS atmanız yeterli.

Türk Telekom Hediye 1 GB İnternet

Türk Telekom bedava internet kazanmak için yapmanız gereken oldukça basit. Telefonunuzun mesaj kısmına “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e mesaj gönderdikten sonra 50 TL ve üstü yükleme yaptığınızda 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. 1 aylık bedava internet kullanımı bilgilendirme mesajı sonrası hattınıza yüklenecektir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet 2023 kampanya ve paketler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Konu hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

 

Türk Telekom Sosyal Paket İçin Ne Yapmalısınız?

Türk Telekom sosyal paketten yararlanmak için SOSYAL PAKET yazarak 5555 e göndermelisiniz.

Türk Telekom Selfy İçin Kaç Yaşında Olmak Gerek?

Türk Telekom Selfy için 25 yaş ve altında olmak gerekmektedir.

Selfy’e Üye Olmak Ücretli midir?

Hayır.

5 Yorum

  1. Türk telekom kampanyaları neden uzun tutmuyor bazı kampanyalar artık aktif değil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu