Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Yolları; GSM şirketlerinin sunduğu kampanyalar arasında en çok internet paketleri ilgi görmektedir. Türk Telekom da müşterileri için bedava internet kazanmanın farklı bir çok yolu bulunmaktadır. Türk Telekom kullanıcılarına hemen hemen her dönem fırsatlar, kampanyalar ve imkanlar sağlamıştır. Neredeyse tüm operatörler kullanıcılara özel faturalı ve faturasız olacak şekilde iki farklı bölümde pek çok fırsat sunmaktadır. Peki, Türk Telekom hediye internet paketleri nelerdir? Türk Telekom’un hangi uygulamaları bedava internet kazandırmaktadır? Bu soruların yanıtını yazımızda paylaşacağız. 

Türk Telekom kampanyalar her yıl olduğu gibi bu yıl da müşterilerini düşünerek, paketine ek sürekli olarak hediye internet fırsatı sunmakta ve kampanyalardan yararlanmalarını sağlamaktadır. Ancak herkes aynı kampanyalardan yararlanamayabiliyor, bu bilgiyi söylemekte de fayda var. Siz, size uygun olan kampanyayı öğrenerek kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Şimdi birkaç kampanyaya göz atalım.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Fırsatları

Türk Telekom abonelerine yönelik yaptığı bedava internet kampanyaları 2023 güncel şekilde sizinle paylaşmaya çalışacağım. Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyaları yazımızda.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet 2023

Türk Telekom bedava internet kampanyası 2023 yılında hediye internet gönder kazan ile sevdiklerinize internet gönderdiğinizde sizde bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya süresinde 1 GB yada 4 GB internet gönderen bütün abonelere anında 1 GB internet hediye.

Hediye İnternet Göndermek İçin;

HEDIYE yazıp, Hediye İnternet göndermek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve gönderim miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Hediye İnternet Talep Etmek İçin;

ISTE yazıp, Hediye İnternet talep etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını ve istenen internet miktarını aralarında boşluk bırakarak 9433’e göndermeniz yeterlidir.

Hediye internet gönderdikten sonra 1 GB bedava internet hattınıza 48 saat içinde tanımlanacaktır.

Türk Telekom Uygulamasıyla Sil Süpür Kampanyası 

Türk Telekomun sunmuş olduğu kampanyalardan en fazla kullanılanı sil süpür kampanyası hem faturalıları hem de faturasızları kapsamaktadır. Bedava internete sahip olmak isteyen Türk Telekom cep operatörü kullanıcıları bu fırsattan her hafta yararlanabiliyorlar. Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasıyla yalnızca internet değil aynı zaman da dakika, sms de kazandırıyor. Tek yapmanız gereken telefonunuza uygulamayı indirerek fırsatlardan yararlanmak olacaktır. Ardından gerekli bilgilerinizi girerek giriş yapıp, üye olun, sil süpür oyununu indirin ve oynamaya, oynarken de kazanmaya başlayın. 

Not:  Türk Telekom’dan hediye, dakika, sms ve internet kazandıran Sil Süpür Uygulaması her hafta Perşembe günü sabah saat 08:00’de güncellenip, yenilenmektedir.

Türk Telekom EBA 8 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Kullanıcılarına Özel Bedava İnternet

Türk Telekom’un bedava internet kampanyalarından yararlanabileceğiniz ve internetin yanı bir takım servis hizmetleri sunan ArayanıBil Plus 1GB bedava internet kampanyasından da faturalı ya da faturasız olmaksızın tüm Türk Telekom kullanıcıları faydalanabilmektedir. Ancak Arayanı Bil Servisi yalnızca internet hediye eden bir servis değildir ve ücretli bir servistir. Bu nedenle bu servisin sunduğu kampanyalarından da sadece bu ücretli servisi kullanıcıları yararlanabilmektedir.

Arayanı bil servisine aylık abone olanlar haftalık 1 GB, 6 aylık abone olanlar ise aylık 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar. Arayanı Bil servisine aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e SMS göndermeniz gereklidir. Arayanı Bil servisine 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS atmanız yeterlidir. Onay mesajı ile beraber hediye internet hattınıza hemen tanımlanacaktır.

Türk Telekom 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom mobil hat kullanıcıları gün içerisinde attıkları 3 adet MMS karşılığında günlük 500 MB bedava internet kazanmaktadırlar. Gün içerisinde attığınız 3. MMS’den sonra hattınıza 500 MB hediye internet tanımlanacaktır. MMS ücreti ise her MMS için 1.25 krş bakiyeniz den düşecektir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet

Türk Telekomun kullanıcılarına sunduğu hediye internet kampanyalarından bir diğeri de 4,5G hat sahibi olmuş olmaktır. Adınızı tanımlı olan mevcut sim kartınız eğer 4.5 G uyumlu değilse, ücretsiz bir şekilde Türk Telekom Cep Merkezine giderek değiştirin bir ay boyunca geçerli 30 GB bedava internet kazanın.

Yapmanız Gereken İşlemler: 

Türk Telekomun size en yakın bayisine ne gidip (hattınız 4.5 G uyumlu değilse) 4,5G uyumlu olan bir kartla ücretsiz bir şekilde değiştirme işlemini gerçekleştirin, ardından telefonunuzdan SMS bölümüne “4,5G SIM” yazıp 5555’e göndermeniz gerekmektedir. Bu adımları yaptıktan sonra bir ay boyunca geçerli ücretsiz 30 GB hediye interneti kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy gençlere yönelik sunduğu bol bol internet kampanyası içeren paketlerden biridir. 7 ile 25 yaşın aralığında gençlerin katılımına açık olan Selfy ile hediye internet kazanmanız mümkün. Selfy’den Hediye 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA internet kazanabilirsiniz. Hattınıza 30 TL üstü yükleme yaptıktan sonra DOPDOLU HEDİYE yazıp 4545 mesaj atmanız yeterli. Ayrıca SELFY faturalı hatta geçenler her ay 2 GB bedava internet hatlarına 12 ay boyunca tanımlanacaktır.

Bir diğer Selfy bedava internet kampanyalarından biri ise  Selfy’nin Mor Paketlerinden birine abone olmak ve 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Selfy mor paketlerinden birine geçtikten sonra MOR HEDIYE yaz 4545’e mesaj atmanız yeterlidir. Faturasız hatlara yönelik bu kampanyada 30 tl üstü yüklemeye ek 1 GB internet kazanmaya devam edeceksiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası Bedava İnternet

Türk telekom hoş geldin kampanyasında yeni hat alan yada hattınız Türk Telekoma taşıyan faturasız hat aboneleri İlk ay 750 DK 750 SMS 15 GB Hediye kazanmaktadırlar. Ayrıca 3 ay boyunca 30 TL üstü bakiye yüklemelerine karşılık herkese ek 15 GB internet hediye verilecektir. Yani faturasız hat aldıktan sonra BOLBOL yazıp 5555 kısa mesaj atmanız yeterlidir.

Türk Telekom Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

Türk telekomun bedava internet kampanyalarının içerisinde en çok satan paketlerinden biri olan 10 gb bedava internet kazanmak için 4.5G müşterisi olmanız ve 12 ay Türk Telekom da kalma sözü vermeniz yeterlidir.

Kampanyadan yararlanmak için HEDİYE 10GB yazıp 5555 gönderdiğinizde 12 ay boyunca her ay hattınıza 10 gb bedava internet yüklenecektir. Kampanyadan faydalanmak için 4.5 G uyumlu telefonunuz ve sim kartı olması gerekmektedir.

  • 10GB’a tamamla kampanyasına; 4.5G’ye uyumlu cihazı ve simkartı olan, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 3GB ve üstü internet içeren tarifelerde* bulunan tüm müşterilerimiz kaydolabilir.
  • Kampanya kapsamında müşterilerimizin tarifelerindeki internet kotası, tarifelerine ek olarak tanımlanacak taahhütlü internet paketi ile toplam 10GB’a tamamlanacaktır.
  • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 25TL’dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dâhildir.
  • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen müşterilerimiz kampanyadan yararlanılamaz.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk telekom bedava internet kazanmak için yapabileceğiniz yöntemlerden biride otomatik ödeme talimatı vermek. Hemen otomatik talimat vererek E-fatura abonesi olursanız anında haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bedava internet kazanmak için hemen telefonunuzdan 1GB e-mail adresiniz yazıp 3008 göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Faturasız hat sahibi kadınlara yönelik sosyal medya paketi ile sosyal medyada geçerli 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Sadece kadınlara özelik bu kampanyada hatlarına en az 30 TL yükleme yapan herkes sosyal medyada geçerli 2 GB kazanıyor.1 GB’ı WhatsApp için, 1 GB ise Facebook ve Twitter kullanabileceğiniz bu paketten yararlanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 kısa mesaj atmanız yeterlidir.

 

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi İle İnternet Kazanmak Mümkün mü?

Türk Telekom Arayanı Bil için PLUS yazıp 7065 e göndererek aylık olarak aboneliğinizi aktifleştirebilirsiniz. 6 aylık üyelik için ise 7066 a ya göndermeniz yeterlidir. Böylece bedava internet de hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Ne Zaman Yenilenir?

Türk Telekom Sil Süpür kampanyası her Perşembe günü güncellenmektedir.

Türk Telekom Hat Ücreti Ne Kadar Oldu?

350-400 TL arasında

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu