Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası; Türk Telekom’un kampanyalarından biri de internettir. Türk Telekom kullanıcıları için fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Türk Telekom yaptığı kampanyalarla ve yeniliklerle pek çok müşteriyi kendine çekmeyi başarmış bir firmadır. Tüm kullanıcılarına özel pek çok kampanya ve fırsat sunan Türk Telekom sürekli müşterilerin yüzünü güldürmektedir. Bu kampanyalardan ilk olarak haberdar olmak ve bilgi alabilmek için sayfamızı belli aralıklarla ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Sizlere Türk Telekom bedava internet kazanmak için en çok tercih edilen bazı yöntemlerden bahsetmek istiyorum. Eğer bunlar içerisinde uygun paketi bulamadığınızı düşünüyorsanız Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet

Tüm Türk Telekom mağazalarından yapmış olacağınız 40 TL ve üzeri TL yüklemelerinize karşılık günlük 10 GB bedava internet, 50 ve üzeri TL yüklemelerinize ise haftalık 10 GB bedava internet veren Türk Telekom, yapacağınız her 100 TL ve üstü yüklemelerinize ise aylık 10 GB mobil hattınızda kolayca kullanabileceğiniz bedava interneti tanımlayacak ve hediye edecektir. ,

Türk Telekom Selfy 1 GB Hediye İnternet

Tüm Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası

Sil süpür kampanyası Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu bol kazançlı kampanyalarından yalnızca bir tanesidir. Aynı zaman da sil süpür kampanyasından her hafta faydalanabilirsiniz.  

İlk olarak yapmanız gereken şey, telefonunuza Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmek ve ardından sisteme giriş yapmak olacaktır. Üye olduktan sonra ise Sil Süpür oyununu oynayarak hediye kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Sil süpür tarafından dağıtılan hediyeler her Çarşamba ya da her hafta Cuma günü saat 06:00’a kadar güncellenip yenilenecektir. Aynı zaman da bu kampanyadan hem faturalı hem de faturasız tüm kullanıcılar faydalanabilir. 

>>>>> Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom 4,5 G Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un tüm kullanıcılarına özel sunmuş olduğu 4,5G hizmeti yalnızca 4,5G hizmeti değil aynı zaman da Bedava İnternet Kampanyası’nı da sunmaktadır. 

Aynı anda iki güzel hizmeti almak ve bu kampanyaya katılmak için,  müşterilerin yapması gereken şey, kullanmış oldukları mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu herhangi bir kartla değiştirdikten sonra yapacağınız işlem yalnızca 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeniz gerekmektedir. Bahsettiğimiz basamakları yapan ve uyan herkes 30 gün geçerli 30 GB bedava internete sahip olacaktır.

E- Faturaya Geç Bedava İnternet Kazan

Bedava internet kazanmak için yapabileceğini yöntemlerden biride e-faturaya geçmektir. Hem israfı önlemek hem de bedava internet kazanmak için 1 GB boşluk e-mail adresini yazıp 3008 göndermeniz yeterlidir. 1 ay boyunca kullanabileceğiniz internetiniz hattınıza yüklenecek.

  • Hediye Sosyal Medya İnternet Paketi Kampanyası

Sadece kadın müşterilerine özel olarak yapılan bu kampanyada 30 tl olmak üzere yükleme yaptığınızda 1 ay boyunca sosyal medya için 1 GB olmak üzere toplamda 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e göndermeniz yeterli.

Türk Telekom  Arayanı Bil Bedava İnternet Kazan

Türk telekomun ücretli servislerinden biri olan ArayanıBil Plus servisine üye olduğunuzda haftalık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Eğer 6 aylık üye olursanız aylık 1 GB internet kazanırsınız.

Aylık üyelik için PLUS yazıp 7065 SMS atmanız yeterlidir. 6 Aylık üyelik için PLUS yazıp 7066 SMS göndermeniz gerekmektedir.

Peki ya siz bedava internet kazanmak için hangi yöntemleri kullanıyorsunuz yorum kısmına yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olmak ister misiniz?

Hediye İnternet Gönder 1 GB Bedava İnternet Kazan

Türk Telekom hediye internet gönder kampanyası ile 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya süresinde 1 GB ve 4 GB internet gönderen kullanıcılar anında 1 GB bedava internet kazanmaktadırlar.

1 GB hediye internet gönderdiğinizde haftalık 1 GB internet kazanırken 4 GB internet gönderen kişiler ise aylık 1 GB internet kazanmaktadırlar.

Türk Telekom Kalan Kullanım Öğrenme ve Sorgulama

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Türk Telekom bedava internet 2023 kampanyalarından biride Türk Telekom Eba bedava internet kampanyasıdır. Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim sistemine geçiş ile beraber belli bir süre eğitimler evden yapılacaktır. Türk telekom ise yaptığı kampanya ile 8 GB aylık bedava internet vermektedir.

EBA kullanımında geçerli 8 GB internet her ay otomatik olarak yenilenecektir ve her hangi bir ücret talep edilmeyecektir. Faturalı ve faturasız bütün abonelerin hatlarına 8 GB otomatik olarak tanımlanacaktır.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Türk Telekom Sil Süpür Hediyeleri Ne Zaman Güncellenir?

Türk Telekom sil süpür hediyeleri her hafta çarşamba ya da cuma günleri güncellenerek yenilenmektedir.

Türk Telekom 10GB İnterneti Haftalık mı Aylık mı Kullanabilirim?

Türk Telekom 10GB interneti eğer 50 TL ve üzeri yüklerseniz haftalık, 100 TL ve üzeri yüklerseniz de aylık olarak kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Nerede?

Online işlemlerden bulabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu