Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası ve Paketleri; GSM şirketleri sunduğu kampanyalarla abone sayılarını arttırmayı amaçlamaktadır. Bedava internet kampanyaları ile diğer operatörlerle yarışan Türk Telekom da hizmette sınır tanımıyor. Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2023 yılında abonelerine bedava internet vermektedir. Faturalı ve faturasız bireysel müşterilerine en ucuz hizmeti sunmasının yanında en çok bedava internet veren operatörlerden biridir.

Diğer operatörlere nazaran daha ucun internet hizmeti sunan Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile abonelerini sevindirmek için ücretsiz internet dağıtmaktadır. Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet kazanma yolları ve yöntemleri hakkında sizlere en güncel bilgileri vermeye çalışacağım.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Türk Telekom’un abonelerine sunmuş olduğu bedava internet kampanyaları ile 30 GB kadar ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Rakiplerine kıyasla daha fazla hediye internet veren Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilir.

Sizlere için Türk Telekom bedava internet kampanyaları ayrıntılı olarak derlemeye çalıştım. 2023 güncel bedava internet kazanma yolları yazımızın devamında.

Numara Taşıma Sonrası Türk Telekom Hattı Ne Zaman Açılır?

Türk Telekom 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom ücretsiz internet kampanyalarından biri olan hafta 2 gün hediye internet kazanmak için telefonunuzun mesaj kısmından GIGA yazarak 5555 mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza 10 gb bedava internet tanımlanarak haftanın 2 günü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy 1 GB Ücretsiz İnternet kazanmak için selfy’li olduktan sonra mor paketlerinden her hangi birini kullanmaya başladıktan sonra hattınız her 30 TL yüklemeye 1 GB ücretsiz internet verilmektedir.

1 GB ücretsiz interneti almak için telefonunuzun mesaj kısmına “MOR HEDIYE”  yazıp 4545’e mesaj atmanız yeterlidir. Kampanyaya katıldığınıza dair mesaj geldikten sonra hediye internet hemen hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekomun resmi sitesi üzerinden kredi kartı ile 15 TL üstü yükleme yapan herkese 1 GB internet hediye vermektedir. Faturasız bütün hat sahiplerine sunulan bu kampanyadan yararlanmak için 15 TL yükleme yapılması yeterlidir.

Türk Telekom 2 Katı Ücretsiz İnternet

Türk Telekom 2 katı internet paketi ile şu an kullanmakta olduğunuz paketiniz 2’ye katlanmasını sağlayabilirsiniz. 2 katı internet paketi kullanmakta olduğunuz paketin hemen 2 katı olması sağlar. Örneğin şu an 3 GB olan internet paketiniz hemen 6 GB olmasını sağlar.

Sadece 4.5 uyumlu sim kar sahiplerinin yararlanabileceği Tür Telekom 2 katı kampanyasından yararlanma için 2KAT YAZIP 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom 500 MB Bedava İnternet Kampanyası

Hattını Türk Telekoma taşıyanlara Türk Telekom kalitesi ile tanışmaları için ücretsiz 500 MB internet verilmektedir. Numara taşıma sonrası 500 MB hattınıza otomatik olarak tanışma hediye olarak yüklenecektir.

Türk Telekom Online İşlemlere Şifre Alma ve Giriş

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk telekom arayanı bil servine abone olanlar 1 GB hediye internet vermektedir. Arayanı bil servisine aylık abone olanlara haftalık 1 GB internet, 6 aylık abonelik alanlara ise aylık 1 gb hediye internet.

Türk Telekom arayanı bil plus servisine aylık abonelik için PLUS yazıp 7065’e gönderebilir yada 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’e mesaj göndererek aboneliğini başlatıp 1 GB Hediye interneti alabilirsiniz.

Türk Telekom Gel Kazan 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom tarifelerinden birine gelen herkese 12 ay boyunca her ay 5 GB internet hediye vermektedir. Özellikle yeni katılan abonelere yönelik cazip kampanyalar yapan Türk Telekom gel kazan ile her ay düzenli olarak bedava internet sunmaktadır.

Diğer ücretsiz internet veren kampanyalardan biri ise Faturasız hat alan herkese ücretsiz olarak 40 TL yükleme yapan Türk Telekom ayrıca bu hat üzerinden ‘’BALLI 4 GB’’ yazıp SMS ile 2070 mesaj gönderen herkese 4 GB internet olarak 1 ay vermektedir.

Türk Telekom Faturasız 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk telekom faturasız hat kullananlar Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonuna indirdikten sonra bu uygulama üzerinden tl yükleme işlemlerinde anında 1 GB bedava internet kazanabilirler.

Mobil uygulama üzerinden banka yada kredi kartı ile yükleme yaptıktan sonra ‘’1 GB KAZAN’’ yazıp 5555 mesaj göndermeleri yeterlidir. Bedava 1 GB internet hattınıza otomatik olarak hemen yüklenecektir.

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1 GB Bedava İnternet Kazan

Türk telekom faturalı hat sahiplerine sunduğu bu kampanyada e-faturaya geçen herkese 1 ay boyunca geçerli 1 GB ücretsiz internet vermektedir.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk telekom 30 GB bedava internet kazanmak için en yakın Türk Telekom ofislerinden ücretsiz olarak sim kartınızı 4.5G ile değiştirmeniz gereklidir. 4.5G uyumlu sim karta geçen bütün abonelere 1 ay boyunca kullanabilecekleri 30 GB verilecektir.

Eski hattınızı 4.5G uyumlu sim kar ile değişim yaptıktan sonra 4.5G 30GB yazıp 5555’e mesaj gönderdikten sonra hattınızı ücretsiz GB hemen yüklenecektir.

Türk Telekom Bedava Kazanma Yolları

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası

Yeni abonelere özel kampanyalar yapan Türk Telekom eski abonelerini elinde tutmak için bazı özel kampanyalar yapmaktadır. Türk Telekom ailesine katıldığınız yıla bağlı olarak her yıl için 3 GB hediye internet hakkınız bulunmaktadır. Sizde bu kampanyadan yararlanmak ve hediye internetinizi almak için ‘’YILLAR’’ yazıp 5555’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kaç yıldır Türk Telekom abonesi iseniz 3 katı kadar bedava internet hediye internet 3 fatura dönemi hattınıza yüklenecektir. Örnek verecek olursak 5 yıldır Türk Telekom abonesi olan biri toplam 3 katı yani 15 GB ücretsiz internet kazanacak ve bunu 3 ay boyunca 5 GB olacak şekilde kullanabilecek.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır

Türk Telekom Sosyal Paket Bedava internet Kampanyası

30 TL ve üzerime yükleme yapan herkese sosyal medyada kullanabileceğiniz 2 GB bedava internet veren Türk Telekom verdiği hediye internetin 1 GB whatsapp kalan 1 GB ise sosyal medya hesaplarında kullanmanıza olanak tanımaktadır.

Türk Telekom Sosyal Paket kampanyasından yararlanmak ve hediye 2 GB internet almak için telefonunuzun mesaj kısmına “SOSYAL PAKET” yazıp 5555′ e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Bedava internet Kampanyası

Faturasız hat sahipleri 50 TL üstü yükleme yaptıklarında anında hediye 1 GB bedava internet kazanabilirler. Hattınıza 50 tl üzeri yükleme yaptıktan sonra “HEDIYE INTERNET” yazarak 5555’e mesaj gönderdiğinizde 1 GB ücretsiz internet hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet

Türk Telekom cepten bedava internet kazanmak için sil süpür yaparak hediye internet kazanabilirsiniz. Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden Sil Süpür oyununa girerek hafta bir defa sil süpür yaptıktan sonra hediye internet almanız mümkün.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2023 yılında yaptığı hediye internet paketleri hakkında güncel şekilde bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz bedava internet kazanmak için hangi yöntemi kullanıyorsunuz yorum kısmına yazarak diğer kullanıcılara bilgi verebilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Servisine Üye Olursam Ne Kadar İnternet Kazanabilirim?

Türk Telekom arayanı bil servisine abone olanlar haftalık 1GB bedava internet kazanmaktadır.

Türk Telekom Yıllık Bedava İnternetin Avantajı Nedir?

Türk Telekom aboneliğiniz kaç yılsa yıl başına 3GB hediye internet veren bu kampanya oldukça talep görmektedir.

TTNET Müşteri Temsilcisi Numarası Kaç?

444 1 444 dür.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu