Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi; Türk Telekom, müşterilerine kimi zaman hediye internet vermektedir. Bedava internet hileleri ise son günlerde en çok araştırılan konulardan biridir. Sosyal medya, e-posta, bir kaç video, whatsapp’dan bir şeyler gönderme derken, aylık satın aldığınız internet paketlerinin bir anda bitiverdiği herkesin sıklıkla karşılaştığı bir durumdur. İnternet paketi bitince, operatörler tarafınca ayrıca bir paket satın alınması için sms bilgi mesajı gönderilmektedir ya da belirlenen sabit bir ücret ile MB başına ücret alınmaktadır.

Bu ücretler çok pahalı olup, ay sonunda ya çok kabarık bir fatura karşılaşılması ya da ay sonu gelmeden yüklenen TL’lerin çok çabuk bitmesi durumuyla karşı karşıya kalınır. Bu durumlarla karşılaşılmaması için, bedava internet kazanma hilelerini takip etmek ve bilmek gerekmektedir. Her an sürekli yenileri eklenen, daha önce belirtilenler geçersiz kılınan bu hilelerinden en güncel olanlarından bazılarından bahsedeceğiz.

Türk Telekom Fatura Ödeme Tarihi Geçerse Ne Olur? Kaç Günde Kapanır?

Türk Telekom Bedava İnternet Hileleri 2023

Türk Telekom’un abonelerine sunduğu, çok yararlı bir hizmet olan arayanı bil servisi herkese bedava 1 GB internet paketi kazandırıyor.  Arayanı bil servisi, telefonunuzun şarjı bitmişken, rahatsız etme moduna almışken ya da siz bilerek telefonunuzu tamamen kapatmışken veya çekmiyorken kimin sizi kaç kere aradığı, numarası ile birlikte telefonunuzu aktif hale getirdiğinizde SMS aldığınız servistir.

Eğer telefonunuzda sizi arayan numara, hem kendi rehberinizde, hem de e-devlet üzerinde kayıtlıysa, aldığınız SMS’te ad soyad olarak da görülmektedir. Eğer arayan kişi sizin rehberinizde kayıtlı değilse, sadece numara olarak SMS yollanmaktadır. Ayrıca arayanı bil plus üyesiyseniz kayıtlı isimleri görme şansınız olacaktır. Hem bu yararlı servise abone olayım hem de bedava internetim olsun diyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz.

Aylık olarak bu servise abone olmak için PLUS yazıp 7065’e göndererek, 1 haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Eğer servise 6 aylık üye olursanız aylık 1 GB bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. 6 aylık abonelik için PLUS yazıp 7066’ya SMS göndermelisiniz. Bilmenizde yarar olan diğer bir dipnot ise; eğer aboneliği ay sonunda ya da 6 ay bitince iptal etmeniz, servis otomatik olarak yenilenir. Ancak kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilirsiniz. Servise aboneliği iptal etmek için IPTAL yazıp 7070’E sms göndermelisiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom Ücretsiz İnternet Hilesi

Bireysel faturalı abonesi iseniz ve daha sim kartınızı 4,5G uyumlu hale getirmeydiyseniz, telefonunuz ne marka olursa olsun, abone merkezlerine gidip ücretsiz olarak sim kartınızı değiştirebilirsiniz. Sim kartınız aktif hale geldikten sonra telefonunuzdan 4.5G 30 GB yazıp 5555’e gönderirseniz, 1 ay geçerli olan hediye 30 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Ayrıca hediye internetim biter mi kaygınız varsa INTERNET yazıp 5555’e sms göndererek, kalan GB’larınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

İnternetsiz bir yaşam düşünemeyen gençler, günün hemen hemen her saati GB’a ihtiyaç duymaktadırlar. Çok hızlı internet paketlerini tüketen 25 altı, Türk Telekom’un gençlere hizmet verdiği Selfy topluluğu için, gece 00:00, sabah 06:00 arası 3 GB internet bedava… Birazda uykusuz bırakacak bu bedava internet hilesi için; GECENET yazıp 4545’e gönderebilirsiniz. Eğer 25 yaşın altında ve Selfy üyesi değilseniz GECENET boşluk TC kimlik numaranızı yazarak 4545’e göndermelisiniz. Böylelikle 6 fatura dönemi geceleri geçerli 3 GB internetiniz hattınıza tanımlanır.

Türk Telekom Hediye İnternet Hilesi

Hala faturanızı kağıt üstünde, posta yoluyla alıyorsanız, elektronik ortamda, çevreye duyarlı olarak yani kağıtsız faturanızı alabilirsiniz. Böylelikle çevreye yararınız olurken aynı zamanda cebinize de iyi gelecek 1 GB internet paketine kavuşabilirsiniz. Bu hediyeyi almak için, 1 GB boşluk e-mail adresinizi yazdıktan sonra 3008’e gönderebilirsiniz. Hattınıza tanımlanan 1 hafta boyunca geçerli olan 1 GB internetinizi kullanmaya başlayabileceğiniz SMS yolu ile belirtilecektir. SMS geldikten sonra 1 hafta boyunca kullanmayı bitiremediğiniz GB iptal edilir.

Faturasız hatların, çokça bedava internet kazabileceği bir başka hile ise; banka yükleme kampanyasıdır. Bu kampanyaya katılmak için öncelikle BANKA yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir. Daha sonra banka atmleri, internet şubesi, mobil şube veya telefon bankacılığı gibi yollarla hattınıza TL yüklemelisiniz. Tek seferde 40 TL yükleme yaparsanız günlük 5 GB, 50 TL yükleme yaparsanız haftalık 5 GB, 100 TL ve üzeri yükleme yaparsanız aylık 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz.

Ayrıca telefonunuzda bakiyeniz her bittiğinde, belirtilen miktarlarda yükleme yaptığınızda, tekrar bedava GB kazanabilirsiniz. Ancak kampanyalar birleştirilememektedir. Yani aynı anda 50 TL yükleme yaparak haftalık GB kazandığınızda, tekrar 40 ya da 100 TL yükleme yaparsanız, o hafta içinde yine GB kazanamazsınız.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Türk Telekom’un her yöne  tarifelerinden birine abone iseniz, aylık size tanınan SMS’lerinizi kullanmıyorsanız, dönüşen kampanya ile bu SMS’leri GB’a çevirebilirsiniz. Her yöne aboneliklerinde 1000 dakika ve 1000 kısa mesajın yanında 2-4-6-8-10 GB olmak üzere satın alınabilinen internet paketleri değişkenlik göstermektedir. İnternet paketinizi ne kadar yüksek olursa o kadar fazla ücret ödersiniz.

Bu tarifeye ait SMS’lerinizi hiç kullanmazsanız hemen 1 GB internete dönüştürebilirsiniz. Bunun için DONUSTUR yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Her ay düzenli olarak kullanmadığınız SMS’leri bu şekilde dönüştürebilirsiniz. SMS’leriniz GB’a dönüştürebilmek için, ayda en fazla 100 SMS kullanmış olmanız gerekmektedir. Eğer fazla SMS kullanmışsanız, size geri bildirim yapılarak kampanyanın o ay için kaydınızın başarısız olduğu, GB kazanamayacağınız haber verilir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom bedava internet hilesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Bedava internet kazanmak içinde Türk Telekom Bedava İnternet yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Türk Telekom Kalan GB Nasıl Görebilirsiniz?

INTERNET yazıp 5555 e göndererek kalan kullanımınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom Arayanı Bil Servisi ile Kaç GB İnternet Kazanabilirsiniz?

Arayanı bil servisi sizlere 1gb internet kazandıracaktır.

Türk Telekom Fatura Detaylarını Nasıl Öğrenirim?

GUNCEL yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu