Türk Telekom

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası

Türk Telekom 2 GB Hediye

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası; Türk Telekom her sene olduğu gibi bu sene de kampanyalarına devam etmektedir. Uygun fiyatları ile sıkça tercih edilen operatörlerden biri de Türk Telekomdur. Garanti Bankası ile yapılan anlaşma ile Türk Telekom bedava 2 GB internet kazanma şansını yakalayın. Detayları içeriğimizde anlatıyoruz. En çok kullanılan ve tercih edilen GSM operatörü denince hepimizin aklına Türk Telekom geliyor tabii ki.

Türk Telekom 2 GB Hediye Ediyor

Son zamanlarda artan marka işbirlikleri ve bedava GB kampanyaları ile öne çıkan Türk Telekom, kendi hattını kullanan abonelerine özel olarak hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Son dönemde ise Garanti Bankası ile yaptığı ikili anlaşma sayesinde, bireysel müşteriler için Türk Telekom bedava 2 GB kampanyası başlatıldı. Türk Telekom ile Garanti Bankası arasında yapılan bu anlaşma çerçevesinde Garanti BBVA Mobil uygulamasına girerek, Türk Telekom hattı için ilk kez otomatik fatura ödeme talimatı verecek olan bireysel kullanıcılara, Türk Telekom 2 GB hediye internet veriliyor. Kampanya detaylarına gelin beraber bakalım.

türk telekom bedava 2 gb kampanyası - yeni teknoloji

Türk Telekom Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) 

Türk Telekom Bedava 2 GB Kampanyası

Türk Telekom bedava 2 GB kampanyası sayesinde, Garanti Bankası mobil uygulamasına girerek, Türk Telekom faturalı hattınız için vereceğiniz ilk otomatik ödeme talimatına özel ve 30 gün boyunca kullanabileceğiniz Türk Telekom 2 GB hediyesini alma fırsatını kaçırmayın. Türk Telekom ile Garanti Bankası arasında yapılan bu kampanyadan yararlanmak için aranan şartlar şunlar:

  • Türk Telekom bireysel faturalı hat sahibi olmanız
  • Garanti Bankası mobil uygulamasını kullanmanız
  • Türk Telekom hattınız için ilk defa otomatik ödeme talimatı veriyor olmanız
  • Otomatik ödeme talimatını, Garanti Mobil uygulaması üzerinden vermeniz

Eğer yukarıdaki şartları taşıyor ve Garanti Mobil uygulaması üzerinden ilk defa Türk Telekom bireysel faturalı hattınız için otomatik ödeme talimatı veriyorsanız, 30 gün boyunca kullanabileceğiniz, Türk Telekom 2 GB hediye interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekrar hatırlatmak isteriz ki bu kampanyadan, sadece Türk Telekom Mobil bireysel faturalı hat sahibi kişiler yararlanabilir; kurumsal ve evde internet vb. diğer Türk Telekom kullanıcıları yararlanamıyor.

App Store üzerinden Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için, Google Play Store üzerinden Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirmek için bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası 

Windows 10 Wifi Şifresi Öğrenme

Türk Telekom 2 GB Hediye Detayları

BIMcell, PTTcell, POcell, Teknosacell, Vestelcell gibi özel GPO tarifeleri kullanan kişiler, data tarifelerinde bulunan aboneler ve kurumsal faturalı aboneler dışında kalan bütün bireysel Türk Telekom faturalı mobil tarife kullanıcıları bu kampanyadan yararlanabilirler.

Eğer yukarıda anlattığımız kampanya koşullarına uyuyorsanız ve faturalı hattınıza dair başarılı bir otomatik fatura ödeme talimatı verdiyseniz, kampanya dahilinde size verilecek olan ve 30 gün boyunca kullanabileceğiniz Türk Telekom bedava 2 GB cepten internet hattınıza tanımlanıyor.

Kampanya dahilinde size verilen hediye internetten kalan kullanımlarınızı öğrenmek için, telefonunuzun kısa mesaj uygulaması üzerinden, Türk Telekom’a “KALAN” yazarak “5555”e kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Ancak unutmayın ki burada gelen kullanım bilgileri, 2 saat öncesine dair kullanım bilgilerini içeriyor.

Başarılı bir şekilde otomatik ödeme talimatı verdikten bir sonraki gün, ödeme talimatı verdiğiniz hatta, ilgili kampanya özelinde bir kısa mesaj bildirimi geliyor. Gelen bu mesajdan sonra ise kampanya kapsamında hediye edilen 2 GB interneti, bir ay boyunca kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom ile Garanti Bankası arasında başlatılan kampanya dahilinde hediye edilen 2 GB mobil internetin kullanımı için geçerlilik süresi 30 gün olarak sınırlandırılmıştır. Bu süre içerisinde kullanmadığınız internet hakkınız, kullanım süresi sonunda bir sonraki döneme devretmez ve silinir.

Bu kampanya dahilinde size hediye edilen internet hakkınızın kullanım süresi dolduktan veya internte kullanım hakkınız bittikten sonra ise hattınıza tanımlı başka bir internet paketi ya da kampanya mevcut değilse, var olan tarifeniz üzerinden ücret ödemeye başlarsınız.

Türk Telekom ve Garanti bankası arasında yapılan anlaşma ile başlatılan bu kampanyadan, her bireysel faturalı Türk Telekom hat, sadece bir kez yararlanabilir. Tekrarlanan katılım talepleri dikkate alınmıyor. Eğer bu kampanyanın geçerli olduğu tarihler arasında, verdiğiniz otomatik ödeme talimatını iptal ederek tekrar otomatik ödeme talimatı verdiyseniz, yine bu kampanyadan yararlanamazsınız.

Sadece Garanti BBVA Mobil uygulaması üzerinden, Türk Telekom bireysel faturalı hatları için otomatik fatura ödeme talimatı veren kişiler yararlanarak Türk Telekom bedava 2 GB cepten internete sahip olabilirler. Garanti Bankası üzerinden veya herhangi bir bankaya otomatik ödeme talimatı vermiş olan müşteriler, kampanya dönemi içerisinde aynı bankaya ait farklı bir karta veya başka bir bankaya otomatik ödeme talimatı verse dahi bu kampanya dışında kalırlar.

Türk Telekom bedava 2 GB cepten internet hediye kampanyasından, Türk Telekom bireysel faturalı hatları için ilk kez otomatik ödeme talimatı veren müşteriler yararlanabilir.

Türk Telekom tarafından veya çeşitli diğer sebeplerden ötürü hat kullanımları kısıtlanan ve / veya kendisi hat dondurma talimatı vermiş olan kişiler, Türk Telekom’un sunduğu bu kampanyadan yararlanamaz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki Türk Telekom bedava 2 GB internet kampanyası, sadece yurt içi veri kullanım hakları için geçerli olup, KKTC ve yurt dışı kullanımları bu kampanya dahilinde verilen internet paketiniz kapsamında yer almaz.

Garanti Bankası ve Türk Telekom ortaklığı ile başlatılan bu kampanya dahilinde hediye edilen 2 GB internet hizmeti, üçüncü kişilere devredilemez ve bir başka kişiye transfer edilemez.

Kampanyadan yararlanabileceği süre içerisinde Türk Telekom hattını iptal eden, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, Türk Telekom numarasını başka bir GSM operatörüne taşıyan, kampanya kapsamı dışında kalan bir Türk Telekom tarifesine geçen ve faturalı hattını faturasız hatta taşıyan müşteriler, burada bir ay boyunca kullanım hakkını elde ettikleri 2 GB hediye internet kullanım hakları son bulur.

Ayrıca unutmayın ki Türkiye Garanti Bankası A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

Ayrıca bakınız:

Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar 

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

 

Türk Telekom Haftalık 1 GB Nasıl Yapabilirim?

HAFTA1 yazıp 5555’e gönderebilirsiniz.

Sil Süpür Uygulaması Hangi Operatöre Ait?

Türk Telekoma aittir.

Türk Telekom Haftalık 1 GB Paketi Kaç TL?

30 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu