reklam
Türk Telekom

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Duran Tarifeler

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler Duran Tarifeler; Tarifeleri ile adından sıkça bahsettiren ve her kesime yönelik uygun paketler sunan Türk Telekom bu sene de kullanıcılarına sürprizler vermektedir. Türk Telekom faturasız yeni kampanyalarla olduğu kadar faturalılar için düzenlediği duran tarifeler ile de adından söz ettirmektedir. Günümüzde hemen hepimiz faturalı hat kullanmayı tercih ediyoruz. Farklı operatörlerden birine abone oluyoruz, bize uygun paketlerden birini seçiyoruz ve aylık ortalama bir fatura tutarı ödüyoruz. Ancak bazen, farkında olmadan konuşma, mesajlaşma ya da internet paketinizi aşıyor olabilirsiniz.

Böyle bir durumun önüne geçmek için, öncelikle operatörünüzün mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmenizi ve düzenli aralıklarla kalan haklarınızı kontrol etmenizi öneririz. Genellikle, cep telefonu operatörleri paketi aşmak üzere olduğunuzda size SMS ile de bilgi vermektedir.

Ancak, bazen bütün bunlar gözden kaçabilir ve siz 500 dk’lık konuşma hakkınızı ya da 4 GB’lık internet hakkınızı aşabilirsiniz. Bu da, ay sonunda, hiç beklemediğiniz bir fatura tutarı ile karşılaşmanıza neden olabilir. Fatura sürprizi ile karşılaşmak istemeyen Türk Telekom aboneleri için faturayı aşmayan ve duran tarifeleri sizler için araştırdık. Bakalım, size özel neler var?

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler

Türk Telekom aşmayan tarifeler genelde sürpriz fatura ile karşılaşmak istemeyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Türk Telekom duran tarifler ile hem ödeyeceğiniz ücreti bilir hem de kullanacağınız paketi bilirsiniz.

Türk Telekom aşmayan paketler hem sizin yüksek fatura ödemenizi önler hem de paketiniz bittiğinde size ücretsiz olarak bilgi verilir.

Türk Telekom Online İşlemlere Giriş ve Kullanım Detayları

  Aşmayan 2GB Aşmayan 4GB Aşmayan 8GB Aşmayan 10GB Aşmayan 15GB
İlk 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret 23TL 29 TL 35 TL 39 TL 49 TL
İkinci 12 Ay Taahhütlü Aylık Ücret 31 TL 37 TL 43 TL 47 TL 57 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret 43 TL 49 TL 60 TL 64 TL​ 74 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 2 GB 4 GB 8 GB 10 GB 15 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi Her yöne 500 dakika
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS Her Yöne 500 SMS

Türk Telekom Aşmayan 4GB Tarifesi

Türk Telekom’da iki adet fatura aşmayan tarife var ve bunlardan biri Aşmayan 4GB Tarifesi. 4GB internet, Her yöne 1000 dk konuşma ve her yöne 1000 SMS hakkını kapsayan bu tarife, internet aşım sorunu yaşayan Türk Telekom abonelerine büyük bir kolaylık sağlıyor. Aylık ortalama 33 TL ödeyerek abone olabileceğiniz Aşmayan 4GB Tarifesi’nde, internet kullanımınız 4GB’a ulaştığında internetiniz otomatik olarak duracağından, herhangi bir aşım ücreti ödemezsiniz. Ekstra internet satın almak isterseniz, tarifeye ek internet paketleri satın almanız da mümkündür.

Türk Telekom Aşmayan 6GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan tarifeler arasında yer alan bir diğer tarife de Aşmayan 6GB Tarifesi. 6GB internet, her yöne 1000 dk konuşma ve her yöne 1000 SMS veren bu tarife de internet aşım derdine son veriyor. İnterneti fazla kullandığı için ay sonunda fatura sürprizi ile karşılaşan Türk Telekom aboneleri için bu tarifenin ücreti aylık ortalama 38 TL. Toplam GB’ınız bittiğinde internetinizi otomatik olarak durduran bu tarifede, herhangi bir aşım ücreti ödemeniz de mümkün olmuyor. Tarife yenilenme gününden önce internetinizin bitmesi durumunda, dilerseniz tarifeye ek internet paketlerinden satın alabilirsiniz.

Türk Telekom Aşmayan 8 GB Tarifesi

Türk Telekom aşmayan 8 GB internet paketi 750 dakika konuşma ve 750 tane SMS ile sizlere bol bol konuşma ve internet sunmaktadır. Konuşma ve internetiniz bittiğinde otomatik olarak durur ve asla paket aşımı oluşmaz. Türk telekom duran 8gb internet paketi internet paketi bittiğinde otomatik olarak durur.

Türk Telekom Duran Tarife 10 GB

Türk Telekom duran tarifi ile bol bol internet, konuşma ve SMS hakkınız olur. 10 GB internetin yanında 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS hattınıza tanımlanır. İnternetiniz bittiğinde aşım derdi olmaz ve internetiniz otomatik olarak durur.

Türk Telekom Operatör İsmi Değiştirme

Türk Telekom Duran Tarife 15 GB

Türk Telekom duran tarifw 15 GB internet paketini faturalı hat sahiplerinin ilk tercih ettiği paketlerden biridir. Paket aşım derdi olmayan duran tariflerden biri olan bu paketter 15 gb internetin yanında 1000 dakika konuşma ve 1000 SMS hakkı hattınıza tanımlanır. İnterneti bol ve fiyatı uygun bu tarife ile limit aşım derdine son verebilirsiniz.

Türk Telekom aşmayan tarifeler sayesinde, ay sonunda gelen sürpriz fatura derdi de artık ortadan kalkıyor. Eğer siz de, faturasını kontrol edemeyen telefon kullanıcılarındaysanız, çok uygun fiyatlara abone olabileceğiniz Aşmayan 4GB ve Aşmayan 6GB tarifelerini tercih edebilirsiniz.

​​Türk Telekom İnterneti Aşmayan Tarifeler

İnterneti Aşamayan Tarifeler Ücretlendirme Bilgisi
  İnterneti
Aşmayan 1GB
İnterneti
Aşmayan 3GB
İnterneti
Aşmayan 5GB
İnterneti
Aşmayan 8GB
İnterneti
Aşmayan 10GB
İnterneti
Aşmayan 15GB
Taahhütlü Aylık Ücret 19 TL* 25 TL* 30 TL* 35 TL* 39 TL* 49 TL*
Taahhütsüz Aylık Ücret 34 TL 40 TL 45 TL 50 TL 54 TL 64 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 1 GB 3 GB 5 GB 8 GB 10 GB 15 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 750 DK 750 DK 750 DK 750 DK 750 DK 750 DK
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS 750 SMS 750 SMS 750 SMS 750 SMS 750 SMS 750 SMS
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi İnternet erişimi durur ve ek ücretlendirme yapılmaz.

Türk Telekom aşmayan tarifeleri her bütçeye uygun paketleri bulunmaktadır. Paketiniz bittiğinde sizi bilgilendirme mesajı gönderilir ve asla paketinize ek ücret yansıtılmaz.

 

Türk Telekom İnterneti Aşmayan Tarifeler Nelerdir?

1GB, 3GB, 5GB, 8GB, 10GB, 15GB interneti aşmayan Türk Telekom tarifeleri bulunmaktadır.

Kalan Haklarınızı Aşmamak İçin Ne Yapmalısınız?

Kullandığınız operatörün mobil uygulamasını indirerek kalan kullanım haklarınızı kontrol edebilirsiniz. Bazen operatörler paket aşımı olmadan size bilgilendirme mesajı gönderebilmektedir.

Türk Telekom Kalan Haklarımı Nasıl Öğrenebilirim?

9333 arayabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu