reklam
Türk Telekom

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bedava 5 GB İnternet Türk Telekom

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası; Günümüzde operatörlerin sunduğu kampanyalar arasında en çok bedava internet kampanyaları dikkat çekmektedir. Türk Telekom hem faturalı hat kullanıcıları için hem de faturasız hat kullanıcıları için bir çok kampanya ve paket imkanı sunmaktadır. Türk Telekom, başlattığı yeni kampanya ile Türk Telekom Enfes Tarifeler’e gelen abonelerine özel olarak hazırladığı Türk Telekom 5 GB bedava internet kampanyasını duyurdu!

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet 2023

Ülkemizde en çok kullanılan GSM operatörlerinden birisi olan Türk Telekom, paylaştığı mobil tarifeler arasından seçili faturalı tarifeleri kullanmak isteyenlere bedava 5 GB internet hediye ediyor. Sen de Türk Telekom Enfes Tarifeler arasından sana uygun olan bir tarifeyi seç ve bedava 5 GB interneti kullanmaya başla! Bunun için Türk Telekom’un yaz kampanyası kapsamında ek olarak online başvuruya sunduğu tarife tutarlarındaki indirimleri ile birlikte Türk Telekom Sil Süpür uygulamasından alabileceğin 5GB bedava interneti kullan!

Türk Telekom enfes tarifelere geçmek için ister Türk Telekom resim internet sitesi üzerinden istersen de Türk Telekom Online İşlemler üzerinden başvurunu gerçekleştirebilir ve seni bekleyen Türk Telekom 5 GB bedava internet hediyeni alabilirsin. Türk Telekom Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar) yararlanarak 5 GB internet kazanmak için online başvuru sürecinde formu doldur ve gönder; hem muhteşem yaz indirimlerinden yararlan hem de bedava interneti doya doya kullan!

Bedava 5 GB İnternet Türk Telekom

Türk Telekom Enfes Tarifeler’i kullanmak isteyen abonelere özel olarak hem bir senelik fatura dönemi boyunca yaz indirimlerine ek olarak Sil Süpür’den Türk Telekom 5 GB bedava internet kazanabilirsin. Üstelik kampanya başvurunu Türk Telekom online kanallar üzerinden gerçekleştirirsen de ilk 3 ay %16’ya varan indirimler de seni bekliyor olacak. Ayrıca kampanya içeriği bununla sınırlı kalmayarak, e-dergi uygulamasında kullanabileceğin sınırsız internet de seni bekliyor!

Türk Telekom Yaz Kampanya kapsamında Enfes Tarifeler’i kullanmak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan online indirim kampanyasına ek olarak Türk Telekom Bedava İnternet Kazanma fırsatı veriyor. 4.5G çekim noktasını 2 yılda 2 katına çıkaran ve ülkemizin en köklü telekomünikasyon kurumlarının başında gelen Türk Telekom’a ister numaranı taşı istersen de yeni hat alarak geçiş yapabilir ve Enfes Tarifelerden birisini kullanmaya karar verirsen de Türk Telekom 5 GB bedava internet kazanabilirsin!

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Türk Telekom tarafından başlatılan ve Enfes Tarifelere gelen kullanıcılara özel hazırlanan kampanya ile Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ve Bedava İnternet kazanma şansı seni bekliyor olacak. Eğer hali hazırda Türk Telekom mobil müşterisiysen, başvuru işlemlerini gerçekleştirmek için 444 1 444’ü arayarak detaylı bilgi de alabilirsin.

Türk Telekom Enfes Tarifeler’e ister yeni bir Türk Telekom hattı alarak, ister başka bir GSM operatöründen numara taşıma yoluyla istersen de Türk Telekom faturasız hatlardan geçiş yapacak ol; tam 1 sene boyunca tarifene tanımlanacak olan indirimlerden yararlanabilirsin. Yaz indirimleri otomatik olarak hattına tanımlanıyor ve 12 fatura dönemi boyunca kesintisiz olarak yararlanma hakkın bulunuyor.

türk telekom bedava i̇nternet 2022 - cepkolik

Türk Telekom Bedava İnternet 2023

Türk Telekom Enfes Tarifelerin aylık kullanım ücretleri, Türk Telekom’dan yeni hat alan, numarasını Türk Telekom’a taşıma ya da Türk Telekom faturasız hatlardan Enfes Tarifelere geçmek isteyen kullanıcılara özel olarak hazırlanmıştır. Sen de 1 sene boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü veriyorsan, seni bekleyen Yaz Kampanyası indirimlerinden yararlanabilir ve ek olarak Türk Telekom 5 GB bedava internet kazanabilirsin.

Tarifelere kısa mesaj ile başvuruda bulunmak için, SOZ yazıp 5555’e SMS göndererek 12 ay taahhüt ile kampanya başvurunu gerçekleştirebilirsin. 1 sene boyunca Türk Telekom Enfes Tarifelerde kalma sözü veren kullanıcılar, Yaz Kampanyası kapsamında indirimlerden yararlanabilir ve bununla birlikte Türk Telekom 5 GB bedava internet kazanma şansına da sahip oluyorlar.

Türk Telekom Online İşlemlere Şifre Alma ve Giriş

Bedava 5 GB İnternet Türk Telekom Hediye Dağıtıyor

Türk Telekom Enfes Tarifelere geçen kullanıcılar, Türk Telekom’un Sil Süpür uygulamasına da katılarak, uygulama içerisinde verilecek olan hediyeler arasından, bedava internet hediyelerini, toplamda 1 (ay) içerisinde 5 GB bedava internet olacak şekilde sahip olabilirler. Yani Sil Süpür uygulaması içerisinde bedava internet hediyeleri toplamaya başladıktan itibaren, eğer ayın son haftasında halen toplam 5 GB bedava internet toplayamadıysan 5 GB’a tamamlayabilirsin.

Türk Telekom Yaz Kampanyası ile sunulan bu hediye internete sahip olabilmen için Türk Telekom tarafından hazırlanan Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Enfes 20 Tarifeleri, her yöne 1000 dakika ve her yöne 250 SMS ile birlikte 3GB, 6GB, 10GB, 15GB ve 20GB cepten internet paketlerinden istediğine abone olabilir ve seni bekleyen Türk Telekom 5 GB bedava internet kazanabilirsin.

Türk Telekom Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom bedava internet kampanyası ile sana sağlanan faydaların bitmesi durumunda ise güncel aşım ücretleri üzerinden tarifene ek fatura çıkacaktır. Fazla internet kullanımına bağlı olarak Türk Telekom güncel aşım ücretleri hakkında bilgi almak için de Türk Telekom resmi internet sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek bilgi alabilirsin.

Türk Telekom Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Enfes 20 tarifelerine geçmek için ister yeni bir Türk Telekom hattı alabilir; ister numaranı Türk Telekom’a taşıyabilir; istersen de diğer Türk Telekom faturalı ya da faturasız tarifelerinin birisinden geçiş sağlayabilirsin. Başvuru işlemlerini de Türk Telekom mağazaları veya Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsin.

Türk Telekom 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15 veya Enfes 20 tarifelerine geçen kullanıcılar; kendilerini bekleyen Türk Telekom 5 GB bedava internet kampanyasına katılabilirler. İnternetiniz bol olsun!

 

Türk Telekom Taahhüt Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Taahhüt sorgulamasını telefonunuzdan *124# yi tuşlayarak yapabilirsiniz.

Türk Telekom Numara Taşıma Sonrası Hat Kaç Günde Açılır?

Numara taşıma işlemi sonrası hattınız ortalama 4 ya da 5 gün içerisinde aktifleşecektir.

Türk Telekom Modem Ücreti Var mı?

Modemlerin aylık kullanım ücreti bulunmaktadır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu