Sosyal Medya

Tiktok Takipçi Hilesi – Bedava Takipçi Kasma (10K Takipçi)

Tiktok Takipçi Hilesi 2023; Sevilen popüler uygulamaların başında Tiktok gelmektedir. Reels videoların paylaşıldığı sosyal ağ olan tiktok oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Son yıllarda oldukça popüler olan, ünlü isimlerin bile canlı yayınlarına ev sahipliği yapan Tiktok; özellikle fenomen olmanın hayalini kuran gençler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Tiktok platformuna üye olan kişiler, hazırladıkları ilgi çekici kısa videolar, diğer üyeler tarafından izlendiğinde ünlü olabilme yolunda hızlıca ilerliyorlar.

Üstelik, videoları fazla sayıda kişi tarafından izlendiğinde Tiktok platformu sayesinde para kazanmaya da başlayabiliyorlar.

Tiktok üyeleri, diğer üyelerin gönderdikleri hediyeleri de kullanıp, nakit paraya çevirebiliyorlar.

Kısacası Tiktok, dünyanın dört bir yanından üyeleri bir araya getiren bir sosyal medya platformu olmanın ötesinde ek gelir kapısı olarak da adından söz ettiriyor.

Tiktok platformuna üye olan kişiler, bir an önce ünlü olmak ve hediyeler kazanmak içinse çok sayıda takipçiye yani hayran kitlesine ihtiyaç duyuyorlar.

Bu yazımızda Tiktok takipçi sayısı düşük olan üyeler için Tiktok takipçi hilesi önerilerimizi paylaşmaya, takipçi sayınızı nasıl yükseltebileceğinize değinmeye çalışacağız.

Instagram Şifresiz Takipçi Hilesi, Şifresiz Takipçi Kasma Hilesi

Tiktok Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

IOS ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarınızın yanı sıra bilgisayarlarınıza da kolaylıkla yükleyebileceğiniz bu platformda size ait kısa videolar, görseller paylaşabiliyor hatta canlı yayın bile açabiliyorsunuz.

Yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz platformda yeni arkadaşlar edinebiliyor, tanıştığınız kişilerde keyifli bir sohbete koyulabiliyorsunuz.

Fenomen olmayı başardığınız ve belirli bir takipçi sayısına ulaştığınızda ise hediyeler alabiliyor, bu hediyeleri paraya çevirip, kullanabiliyorsunuz.

Tiktok takipçi hilesi ile takipçi sayınızı yüksek göstererek daha hızlı takipçi kazanabilirsiniz. İnsanlar sizin fazla takipçiniz olduğunuzu düşün sizi takip etmeye başlayacaktır.

Tiktok Takipçi Kasma Hilesi

Tiktok’ta video paylaştığınızda paylaştığınız video, diğer üyeler tarafından izlenmeye yani erişime açık hale geliyor.

Keşfet’e düştüğünüzde ise videolarınız, daha çok sayıda kişiye ulaşıyor.

Bu yüzden de fenomen olmak isteyen kişiler, bir an önce Keşfet’e düşmenin yollarını araştırıyorlar.

Tiktok’ta fazla sayıda takipçiye ve beğeniye sahip olmak ise üyelerin Keşfet’e düşmesini daha kolay bir hale getiriyor.

Aynı zamanda takipçi sayısı yüksek olan hesaplar, diğer hesaplar tarafından sıklıkla takip ediliyor.

Sizler de diğer Tiktok kullanıcılarını kendi sayfanıza yönlendirmek, sayfanızı daha dikkat çekici ve ilgi uyandırıcı bir hale getirmek için öncelikle Tiktok takipçi sayınızı yükseltmeye odaklanmalısınız.

Bu noktada kendiniz yeni kullanıcıları takip edebilir, arkadaş sayınızı arttırdıkça doğal bir şekilde takipçi sayınızı da yükseltebilirsiniz.

Tiktok’a sık sık video yükleyerek de Keşfet’e düşme ve yeni takipçiler kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

Günümüzde internette Tiktok takipçi satışı gerçekleştiren pek çok adres bulunuyor. Bu adreslerle ve yetkili kişilerle iletişime geçerek, 1000, 10000,500000 vb. dilediğiniz sayıda takipçi satın alabilirsiniz.

Üstelik, takipçilerinizi sadece organik takipçiler yani gerçek üyeler arasından da seçebilirsiniz.

Alternatif olarak hesabınıza tamamen ücretsiz takipçiler gönderen site yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Bu tarz siteler, genellikle sizden birtakım görevler yapmanızı bekliyor. Yani bazı sitelere ya da uygulamalara üye olduğunuzda hesabınıza ücretsiz olarak takipçi gönderiyorlar.

Böylelikle hem onlar kendi ihtiyaç duydukları insanlara ulaşmış hem de siz herhangi bir ücret ödemeden yeni takipçiler kazanmış oluyorsunuz.

Ancak bazı adresler ise sizden kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi de isteyebiliyor. Hesabınızın güvenliği açısından sizden şifre isteyen bu sitelerden uzak durmanızı öneriyoruz.

Tiktok’ta tek seferde çok sayıda takipçi almanız yani takipçi hilesi yapmanız; hesabınızın askıya alınmasına da neden olabileceğinden tek seferde çok uçuk rakamlarda takipçi almaktan da kaçınmalısınız.

Aksi halde hesabınızı kaybetme riski ile karşılaşabilirsiniz.

Bedava Tiktok Hesapları (Güncel Liste)

Tiktok Beğeni Hilesi 2023

Tek başına Tiktok takipçi hilesinden yararlanmak, çoğu zaman Keşfet’e düşmek için yeterli olmuyor.

Takipçisi yüksek ancak beğenisi düşük kullanıcı hesapları, diğer kişiler tarafından kolaylıkla fark ediliyor. Yani diğer kişiler, takipçi satın aldığınızı düşünerek, hesabınızı takip etmekten vazgeçebiliyorlar.

Bu noktada ise Tiktok beğeni hilesi yardımınıza koşuyor.

Takipçi hilesi satın alabileceğiniz adreslerden aynı zamanda beğeni hilesi de satın alabiliyorsunuz.

Örneğin; 20 bin takipçi satın aldıysanız, yaklaşık 5000 beğeni de satın almanızı öneriyoruz. Böylelikle diğer kullanıcılarının sizden şüphelenmesinin önüne geçebilirsiniz.

tiktok "sizin i̇çin" akışı nasıl çalışıyor? - webrazzi

Tiktok İzlenme Hilesi

Takipçi ve beğeni hilesi satın alan ya da ücretsiz yöntemlerden yararlanan kullanıcıların aynı zamanda Tiktok izlenme hilesi de almaları gerekiyor.

Video izlenme sayısının yüksek olmasını sağlayan bu hile, hesabınızda hile olduğunun diğer kullanıcılar tarafından anlaşılmasını imkansız hale getiriyor.

Yani güvenilir bir imaj yaratmanıza yardımcı oluyor.

Tiktok’ta Keşfet’e düşmek istiyorsanız, hem takipçi hem beğeni hem de izlenme hilelerinin hepsinden yararlanmanızı öneriyoruz.

Tiktok İzlenme Arttırma Hilesi Ücretsiz

Tiktok’ta izlenme sayısı yüksek olan videoları, diğer kullanıcılar, sadece videonun neden bu kadar çok izlendiğini anlamak için bile izleyebiliyorlar.

Yani yüksek izlenme sayısı, Tiktok kullanıcılarında video içeriğine dair merak uyandırıyor.

 

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Tiktok Yorum Hilesi

Tiktok yorum hilesi; Tiktok videolarınızın ve paylaşımlarınızın Keşfet’e düşmesine yardımcı olmanın yanı sıra diğer Tiktok kullanıcılarının da videolarınıza ne kadar çok yorum yapıldığını düşünmelerini sağlıyor.

Yani Tiktok hesabınızı daha popüler ve takip edilesi bir boyuta taşıyor.

Hem Keşfet’e düşmek hem de yeni takipçiler kazanmak istiyorsanız; beğeni, takipçi ve izlenme hilelerinize bir de yorum hilesini ekleyebilir, hesabınızı güçlendirebilirsiniz.

Tiktok takipçi ve beğeni hilesi satan pek çok site; aynı zamanda yorum hilesi de sattığından bu sitelerden de yorum satın alabilirsiniz.

Yorumları ücretli olarak satın alabileceğiniz gibi ücretsiz yorumlardan da yararlanabilirsiniz.

Tiktok’ta Takipçi Kasma Yöntemleri

Tiktok hesabınızın takipçi sayısını yükseltmek için aşağıdaki önerilerimize kulak verebilirsiniz:

 • Sıra dışı bir kullanıcı adı tercih edin

Kullanıcı adınızın sıra dışı olmasına özen göstererek, diğer kullanıcılarda merak uyandırabilirsiniz.

 • Eğlenceli videolar paylaşın

Günümüzde Tiktok başta olmak üzere pek çok sosyal medya platformunda eğlenceli videolar yoğun bir şekilde tıklanıyor.

Sizler de eğlenceli ve güldürücü videolar hazırlayarak, insanları yoğun iş stresinden uzaklaştırabilir ve sadık takipçiler kazanabilirsiniz.

 • Dublaj kullanın

Tiktok’ta fenomen olmayı dileyen gençler, genellikle ünlü isimlerin seslerini kullanarak, dublaj yapmayı tercih ediyorlar.

Özgün, kimseler tarafından tercih edilmemiş, yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz dublajlar kullanarak da hızlıca takipçi kazanabilirsiniz.

 • Diğer sosyal medya hesaplarınızda da videolarınızı paylaşın

Instagram, Facebook ve Youtube gibi üye olduğunuz diğer sosyal medya hesaplarında da videolarınızı yayınlayarak, arkadaşlarınızı ve çevrenizi Tiktok hesabınıza yönlendirebilir, takipçinizi arttırabilirsiniz.

 • Popüler hashtagler kullanın

Instagram’da olduğu gibi popüler ve güncel hashtag kullanımı da Keşfet’e daha kolay düşmenizi sağladığından videolarınıza trend hashtagleri eklemenizi öneriyoruz.

 • Arkadaşlarınızla düet yapın

En az sizin kadar eğlenceli ve ilgi çekici arkadaşlarınızla düet yaparak hazırladığınız videoları hesabınıza yükleyerek de takipçi sayınızın arttığına tanık olabilirsiniz.

 • Profilinizi güncel tutmayı ihmal etmeyin

Tiktok’ta kısa sürede başarılı bir Tiktoker olmak istiyorsanız; hesabınızı düzenli olarak kullanmalı, sık sık video paylaşmalı, diğer takipçilerin sizden uzun süre haber alamamasına engel olmalısınız.

Profilinizi ve hesabınızı güncel tutarak, hayran kitlesi kazanabilirsiniz.

 • Tiktok efektlerini kullanın

Videolarınızda ilgi gören ve güncel efektleri kullanarak da bu platforma ne kadar hakim olduğunuzu gösterebilirsiniz.

 • Yeni bir akım başlatmayı deneyin

Hayal gücünüze güveniyorsanız, Tiktok’ta milyonlarca kişiye bir anda sıçramayı başaracak bir akım başlatmayı deneyebilir, diğer kullanıcılara öncülük edebilirsiniz.

 • Tiktok akımlarını yakından takip edin

Popüler ve Tiktok takipçileri tarafından sevilen akımlara katılarak ve yeni akımlara kendinizden de bir şeyler ekleyerek takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

 • Samimi ve güleryüzlü olun

Tiktok’ta meşhur olmak istiyorsanız, öncelikle diğer kullanıcılara kendinizi sevdirmeniz gerekiyor.

Mümkün olduğunca doğal, samimi ve güler yüzlü bir tavır takınarak, insanların kendilerini size yakın hissetmesini ve sizi takip etmeye karar vermelerini sağlayabilirsiniz.

 • Challengelara katılmayı unutmayın

Neredeyse her ay Tiktok’ta yeni bir challenge başlıyor. Tiktoker’lerin yanı sıra ünlüler de diğer ünlülere meydan okuyarak, kendi yeteneklerini sergiliyorlar.

Kendinize güveniyorsanız ve galip geleceğinize inanıyorsanız; Tiktok’taki popüler challengelere katılabileceğiniz gibi kendiniz de arkadaşlarınıza ve diğer kullanıcılara dilediğiniz konuda meydan okuyabilir ve yeni bir challenge başlatabilirsiniz.

 • Videolarınızı mutlaka doğru saatlerde paylaşın

Binbir zahmetle hazırladığınız videolarınızın daha çok sayıda kişiye ulaşmasını istiyorsanız; video paylaşım saatlerinize de dikkat etmelisiniz.

Videolarınızı kullanıcıların bu platforma daha çok girmeyi tercih ettiği akşam 18.00-22.00 ve sabah 06.00-10.00 saatleri arasında paylaşmalısınız.

Aynı şekilde canlı yayınlarınızı da bu platformun en çok kullanıldığı saatlerde açmalısınız.

Paylaşım saatlerinize dikkat ederek, videolarınızda daha çok etkileşim elde edebilmeniz mümkün.

 • Profesyonel videolar hazırlayın

Hangimiz, daha profesyonel ve daha kaliteli video ve yayınları izlemeyi tercih etmiyoruz ki?

Video hazırlama konusunda profesyonelleşerek, gerekirse bilgisayarınızda video hazırlama programlarından yardım alarak, daha kaliteli video içerikleri hazırlayabilir ve izlenme sayınızı yükseltebilirsiniz.

 • Kendi tarzınızı videolarınızda yansıtın

Başkalarını taklit ederek, bir yerlere gelmeye çalışan kişiler; her alanda olduğu gibi bu platformda da başarısız oluyor.

Bu tarz kişiler, takipçi kazanmak bir yana kısa sürede mevcut takipçilerini de kaybetmeye başlıyor.

Kendi stilinizi oluşturup, tarzınızı videolarınızda yansıtarak ve ne kadar özgün ve benzersiz bir kişi olduğunuzu göstermeyi başararak, insanların takdirini toplayabilir ve size imrenmelerini sağlayabilirsiniz.

Parasız Tiktok Takipçi Hilesi

İnternette ücretsiz olarak Tiktok takipçi hilesi alabileceğinizi iddia eden pek çok sayıda site bulunuyor.

Ancak bu sitelerin büyük bir çoğunluğu, dolandırıcı olduğundan şifre ve kullanıcı adı bilgilerinizi asla 3. kişilerle ve sitelerle paylaşmamalısınız.

Bazı siteler ise sizden birtakım yerlere üye olmanızı istiyor. Yani takipçi kazanmak için biraz çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Arama motoruna ücretsiz, parasız Tiktok takipçi hilesi yazarak, kolaylıkla bu sitelere ulaşabilir ve yetkili kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Tiktok Takipçi Satın Alma Siteleri

Takipçi satın almak istediğinizde bu hizmeti alabileceğiniz birden çok adres bulunuyor.

Fiyatlar ise siteden siteye değişiklik gösterebiliyor. Bu noktada öncelikle kapsamlı bir araştırma yapmanızı, acilen karar vermemenizi öneriyoruz.

Tiktok organik takipçi satın almak istediğinizde standart yani robot takipçilere nazaran daha yüksek bir rakam ödemeniz gerekiyor. Ancak organik takipçiler, kısa bir sürede takipçi satın aldığınızı fark edip, sizi takip etmeyi bırakabiliyorlar.

Robot takipçi sayıları ise belirli bir süre sonra kendiliğinden düşmeye başlıyor.

Yani Tiktok’ta tek seferli takipçi satın almak, yeterli olmuyor. Periyodik olarak takipçi almanız ve hesabınızı güçlendirmeniz gerekiyor.

Yukarıdaki adresler; yalnızca Tiktok takipçi, beğeni ya da izlenme hilesi satmıyorlar.

Bu adreslerden aynı zamanda Instagram takipçi de satın alabiliyorsunuz.

Fiyatlar, siteden siteye değişse de genellikle benzer rakamlarda seyrediyor.

Tiktok Takipçi Paketi Fiyatları

Fiyatlar, paket içeriğinde kaç adet takipçi bulunduğuna göre farklılık gösteriyor.

Bazen aynı pakette hem takipçi hem de beğeni yer alabiliyor.

Tiktok 1000 takipçiyi ortalama 100 TL gibi bir rakama satın alabiliyorsunuz.

Söz konusu organik takipçiler olduğunda ise bu fiyat, iki katına kadar çıkabiliyor.

Bazı siteler ise takipçi düşmememe yani ilerde takipçi sayısında azalmamama garantisi vererek, sizden 1000 takipçi karşılığında daha yüksek rakamlar talep edebiliyor.

tiktok takipçi kasma hilesi

Tiktok Takipçi Arttırma Hilesi Uygulaması

Tiktok kullanıcıları, birtakım takipçi arttırma hilesi uygulamalarını akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirip, bu uygulamaları kullanarak da takipçi kasabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olan bu programlar sayesinde takipçi sayınızı yükseltebiliyorsunuz.

Tikfans, Tikfame, Tikfamous gibi akıllı telefonlarınıza indirebileceğiniz bu ücretsiz uygulamalar ile hem takipçi hem de beğeni alabiliyorsunuz.

Bu uygulamaları telefonunuza indirdiğinizde kullanmaya başlamadan önce sizden passwords yani şifre isteyip istemediklerini de mutlaka kontrol etmelisiniz. Sizden Tiktok şifrenizi talep eden uygulamaları kullanmaktan da mutlaka kaçınmalısınız.

Tiktok Takipçi Hilesi APK

Tiktok’ta takipçi kasmak ve fazla sayıda takipçiye ulaşmak için Tiktok takipçi hilesi APK’leri de cihazlarınıza indirmeyi deneyebilirsiniz.

Andorid ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınıza yönelik APK’leri bulmak için tarayıcınızın arama motoruna Tiktok takipçi hilesi APK yazabilir ve birden çok siteye ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefonunuza indirdiğiniz APK’leri kullanmadan önce de tıpkı uygulamalarda olduğu gibi sizden şifre talep edip etmediklerini öğrenmeli, şifre isteyen APK’leri hesabınızın ve kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından asla kullanmamalısınız.

Instagram Hesabım Çalındı (Hacklendi) Nasıl Geri Alırım?

Tiktok Beğeni Hilesi Ücretsiz 2023

Hiçbir ücret ödemeden, bedava Tiktok beğeni ve takipçi hilesi alabileceğiniz, hesabınıza beğeni ve takipçiler gönderebileceğiniz sitelere aşağıdaki siteleri örnek olarak gösterebiliriz:

Yukarıdaki sitelerden ücretsiz beğeni ve takipçi temin edebileceğiniz gibi bu sitelerden ücretli olarak da takipçi ve beğeni satın alabilirsiniz.

Tiktok’ta Para Kazanmak için Ne Kadar Takipçi Gerekir?

Tiktok kullanıcılarının para kazanmaya başlayabilmeleri için canlı yayın açabilme hakkına sahip olmaları gerekiyor.

Canlı yayın açmak isteyen kullanıcıların da en az 1000 takipçilerinin bulunması, zorunluluk arz ediyor.

Yani henüz 1000 takipçiye erişmemiş olan aboneler, canlı yayın da açamadıklarından para kazanamıyorlar.

Sponsorları aracılığıyla reklam yaparak para kazanmayı düşünen kişilerin ise en az 30 BİN, 50 BİN takipçilerinin bulunması gerekiyor.

Bu noktada sponsorlar; adaylardan farklı sayıda takipçiye sahip olmalarını bekleyebiliyor.

Yani bir marka için 50 BİN takipçi yeterli olurken, başka bir marka en az 100 BİN takipçisi bulunan kullanıcıları tercih edebiliyor.

Tiktok hesabını gelir elde etmek adına kullanmayı planlayan adaylar, farklı yollarla da para kazanabiliyorlar.

Bu yöntemleri kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

 • Canlı yayın açarak para kazanmak
 • Sponsorlardan reklam alarak para kazanmak
 • Tiktok hediyeleri ile para kazanmak
 • İş ortaklıkları kurarak, para kazanmak
 • Bağış toplamak suretiyle para kazanmak
 • E-ticaret yaparak ve mevcut e-ticaret sitesine takipçileri yönlendirerek para kazanmak
 • Takipçileri diğer sosyal medya hesaplarına yönlendirerek para kazanmak
 • Tiktok jetonları ile para kazanmak

Tiktok kullanıcıları yani Tiktoker’ler; yukarıdaki yöntemleri deneyerek, ciddi rakamlarda gelir sahibi olabiliyorlar.

Kural olarak, takipçilerin canlı yayın açmak için 1000 takipçiye sahip olmaları gerekse de 1000 takipçi, çoğu zaman yeterli olmuyor.

Sizler de Tiktok hesabınızı para kazanabileceğiniz bir platform olarak değerlendirmek istiyorsanız, en az 50 BİN gerçek takipçiye sahip olmalısınız.

Gerçek takipçilere sahip olabilme noktasında ise öncelikle Tiktok takipçi hilesi ve beğeni hilesi gibi hilelerden yararlanabilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Tiktok Hediyeleri ile Para Kazanma

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Tiktok’ta canlı yayın açtığınızda size hediyeler gönderen kişiler sayesinde para kazanabiliyorsunuz.

Yüklü miktarlar kazanabilmeniz içinse çok sayıda hediye almanız gerekiyor.

Hediyeler, bir araya geldiğinde yani gerekli limite ulaştığında artık hediyeleri Tiktok hesabınızdan para olarak çekebiliyorsunuz.

Örneğin, bir takipçiniz size hediye olarak canlı yayınınız esnasında öpücük gönderdiğinde 6 TL sizin hesabınıza geçiyor.

Spor araba gibi pahalı bir hediye aldığınızda ise hesabınıza 1152 TL geçiyor.

Her ay size 3 kişi spor araba hediye yolladığında ciddi para kazanmış oluyorsunuz.

En Popüler Tiktok Akımları

Tiktok’ta başlayan bir akım, kısa sürede ülke geneline yayılmayı başarıyor ve bu akımlara dair çekilen videolar; milyonlarca kişi tarafından izleniyor.

Kendiniz henüz yeni bir akım yaratmak için hazır değilseniz; mevcut akımlara katılabilirsiniz.

2023 yılında da popüler olan, size takipçi kazandıracak, en kısa sürede katılmanızı önerdiğimiz Tiktok akımlarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

 • Dans challengeleri:

Dans etmeyi seviyor ve yetenekli olduğunuza inanıyorsanız, dans challengelerine katılabilirsiniz.

 • Şarkı sözü ve replik canlandırma:

İçinizde keşfedilmeyi bekleyen bir oyuncu ya da sanatçı varsa ve mimiklerinize güveniyorsanız; replik canlandırma videoları hazırlayabilirsiniz.

 • Yemek tarifi videoları:

Tiktok, kadınlar tarafından sıklıkla takip edildiğinden tarifi size özel olan, lezzetli ve yöresel yemek tarifi videoları hazırlayarak da takipçi kasabilirsiniz.

 • Makyaj videoları:

Instagram’da olduğu gibi Tiktok’ta da kadınlar, makyaj videolarını izlemekten asla vazgeçmiyorlar.

Öyle ki makyaj sanatçılarının videoları, neredeyse tüm kadın kullanıcılar tarafından izleniyor.

Makyajla aranız iyiyse hem yeteneğinizi sergilemek hem de makyaj dünyasına yeni adım atan gençlere rehberlik etmek ve örnek olmak için profesyonel makyaj videoları hazırlayabilirsiniz.

 • Tasarım ve hobi videoları:

Takı tasarım, kıyafet tasarım, kıyafet boyama vb. alanlarda yetenekliyseniz; hem kadınların dikkatini çekebilir hem de hazırladığınız tasarım ve hobi ürünlerini Tiktok üzerinden satışa çıkarabilirsiniz.

 • Evcil hayvan videoları:

Instagram’da ve Tiktok’ta takipçisi milyonlarca kişiye ulaşmayı başarmış olan kedi ve köpekler de bulunuyor.

Üstelik bu hesaplarda genellikle yalnızca sevimli dostlarımıza ait videolar bulunuyor.

Yani kendinizi bile göstermeden, dostlarınız sayesinde milyonlarca takipçiye erişebiliyorsunuz.

Şayet Tiktok’ta canlı yayın yapamayacağınızı, takipçi kazanamayacağınızı düşünüyorsanız yani bu platformda kendinizi göstermeye çekiniyorsanız; evcil hayvanınıza yönelik videolar hazırlayabilirsiniz.

Belirli bir takipçi sayısına ulaştıktan sonra artık kendinizle ilgili canlı yayınlar açmaya ve videolar hazırlamaya da başlayabilirsiniz.

Tiktok Fenomenleri Ne Kadar Para Kazanıyor?

Fenomen olmayı başaran Tiktokerler, gerçekten de bu platformda ciddi paralar kazanıyor hatta kısa sürede zengin bile olabiliyorlar.

Bu yüzden de bu platform, zengin ve ünlü olmanın hayaliyle yanıp tutuşan gençlere adete umut kapısı oluyor.

Fenomenlerin kazandıkları miktar ise takipçi sayılarına göre değişiyor.

Örneğin, 100 BİN gerçek takipçiye sahip bir tiktoker, ayda en az 400-500 dolar kazanıyor.

Reklam ve işbirlikleri için aldıkları rakamlarla birlikte bu rakam, 2000-3000 dolara kadar çıkabiliyor.

Tabii ki bu paraları kazanabilmek için yalnızca çok sayıda takipçiye sahip olmak da yeterli olmuyor.

Takipçileri ürün satın almaya yönlendiren ve ürün satışı gerçekleştiren hesaplar, para kazanma konusunda daha şanslı oluyor.

Sponsorlu içerikler, satış ortaklıkları, popüler markalarla yapılan anlaşmalar derken bir milyon üstü takipçi sayısına sahip fenomenler, yalnızca bir ayda bile milyon dolarlar kazanabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Tiktok takipçi hilesine dair merak edilenleri yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Tiktok Silme İşlemi Kaç Gün Sürmektedir?

Tiktok hesabınızı sildikten sonra 30 gün içinde hesaba bir daha giriş yapmazsanız tamamen kapanır.

Tiktokta Videomu Nasıl Silebilirim?

Videonuzun üzerine tıklamalı ve görüntüleme seçeneğini açmalısınız. Sonrasında ise sağ tarafta yer alan üç noktadan silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Tiktok Hesabı Dondurulur mu?

Hayır.

18 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu