teknolojimobiloyunbedava hesap

Tiktok Logosuz Video İndir (sssTiktok) Tiktok Fligransız Video İndir

Tiktok Logosuz Video İndir (sssTiktok) Tiktok Fligransız Video İndir
A+
A-

Tiktok Logosuz Video İndir (sssTiktok) Tiktok Fligransız Video İndir konusu milyonlarca kullanıcısı olan uygulamanın merak edilen yönleri arasında bulunmaktadır. Bilindiği üzere Çin’den çıkan uygulama kısa sürede milyarlarca kullanıcıya ulaştı. Ancak birçok ülke hem siyasi hem de farklı nedenlerden dolayı uygulamanın girişine izin vermemektedir. Bu durum uygulamanın büyümesine ve daha geniş kitlelere ulaşmasına engel olmamaktadır.

Tiktok Logosuz Video İndir (sssTiktok) Tiktok Fligransız Video İndir

Uygulama son zamanlarda gelen güncellemeler ile birlikte kullanıcılarına para kazandırmaya da başlamış durumdadır. 1000 aboneye ulaşan kullanıcılar canlı yayın açabilirler. Bu yayınlarda izleyenler tarafından yapılan bağışlar ile kullanıcılar para kazanabilmektedir. Bu nedenle video paylaşımı yapan kişiler günden güne daha fazla olmaktadır. Ülkemizde de ciddi rakamlarda yayıncı bulunmaktadır. Her geçen gün bu sayı daha da artmaktadır.

Tiktok videolarının ana teması genellikle eğlence olmaktadır. Bunun yanında birçok dini mesaj ve benzeri konular için de kullanıcılar videolar hazırlamaktadır. Videoların bazıları ise kullanıcılar tarafından indirilmek istenmektedir. Tiktok video indirme konusu bu noktada araştırılan konulardan biridir. Bu nedenle indirme programları ve uygulamanın içinde bulunan paylaş butonu indirmek için çok fazla kullanılmaktadır.

Whatsapp’a Girmeden Mesaj Gelmiyor (ÇÖZÜLDÜ)

Tiktok Logosuz Video İndirme Nasıl Yapılır?

Tiktok video indirme logosuz seçeneği olan bir işlem değildir. Herhangi bir indirme sitesinde indirildiğinde mutlaka üzerinden Tiktok logosu bulunmaktadır. Her geçen gün daha fazla araştırılan konunun en merak edilen tarafı ise logosuz indirme seçeneğidir. Bunun sebebi ise farklı ortamlarda paylaşılmak istenen videoların logodan dolayı paylaşılamamasıdır. Bu durum kullanıcıların en çok şikayet ettikleri konulardan biridir. Tiktok kanalında yayınladığı videoyu tekrar düzenlemeden başka platformlarda yayınlamak isteyen kullanıcılar için yeni bir iş yükü daha ortaya çıkmaktadır.

Bu noktada sssTikTok.com sitesi devreye girmektedir. Bu site ile istediğiniz videoyu filigran olmasan ve logosuz şekilde indirmek mümkün olmaktadır. Bilindiği üzere Youtube üzerinden video indirmek isteyenler www.ssvideourl…. Şeklinde yaparak videonun inmesini sağlamaktadırlar. sssTikTok.com sitesi de benzer bir algoritma ve mantık ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Siteden video indirmek için ise yapılması gerekenler şu şekilde sıralanmaktadır.

Tiktok Fligransız Video İndir

 sssTikTok.com adresine giriş yapılır.

 Tekrar Tiktok uygulaması açılır.

Uygulama içerisinden indirilmek istenen video seçilir.

Seçilen videoya giriş yaptıktan sonra paylaş butonuna basılır.

Paylaş butonu altında bulunan bağlantıyı kopyala seçeneğine tıklanır.

Tekrar siteye giriş yapılır.

Kopyalanan link siteye yapıştırılır.

İndir butonuna basıldıktan sonra “your video is converting” yazısı karşımıza çıkar.

İnternet hızınıza göre 5 ile 10 saniye içinde indirme başlar.

İndirme seçenekleri arasında video dışında mp3 de bulunmaktadır. İsteyen kullanıcılar video dışında müzik şeklinde de indirme sağlayabilirler. Bu şekilde Tiktok videoları nasıl indirilir sorusunun cevabı verilmiş olmaktadır. Bunun dışında da indirme seçenekleri bulunmaktadır.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok Uygulama ile Video İndirme

Tiktok video indirme için uygulama kendi başına da yeterli olabilmektedir. Bunun için telefonun Android olması gerekmektedir. Bilindiği üzere iOS işletim sistemi için indirme işlemleri oldukça zordur. Bu nedenle Android telefonlarda bu işlemler daha kolay olmaktadır. Android Tiktok video indirme için yapılacak işlemler şunlardır.

Uygulamaya giriş yapılır.

İndirilmek istenen videoya tıklanır.

Paylaş simgesine tıklanır.

Çıkan ekranda videoyu kaydet butonuna tıklanır.

Bu işlemlerin yapılabilmesi için indirilmek istenen videonun sahibi olan hesabın herkese açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde video indirme sitelerinden yadım alınması gerekecektir.

iOS Tiktok video indirme konusu biraz daha karışık ve zordur. Ancak birkaç işlem ile bunu gerçekleştirmek de mümkün olmaktadır. İndirmek için Document uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Bu sayede Tiktok videoları indirme konusu cevap bulacaktır. iOS işletim sistemlerinde indirme işlemleri şu şekilde gerçekleşmektedir.

Tiktok Video İndir

Document uygulaması indirilir.

Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra sol altta bulunan buton ile uygulamanın kendi tarayıcısı açılır.

Açılan sayfada adres çubuğuna savefrom.net adresi yazılır.

Tiktok video indir sayfası açılır.

İndirilmek istenen video linki eklenir.

Açılan sayfada video ve indir butonu gelecektir. Indir butonuna tıklayın.

Save File sayfası açılır.

Done yazan butona tıklandığında video inmeye başlayacaktır.

Document uygulaması üzerinden indirilen videolar izlenebilmektedir. Bunun için Downloads klasörüne istenilen zaman giriş yapılabilir ve indirilen videolar izlenebilir. Bunun yanında yukarıda geçen işlemler tüm iOS işletim sistemleri cihazlar için geçerlidir. Sadece telefon için değil, tablet ve diğer tüm cihazlar için bu seçenekler kullanılabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.