Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri; Tiktok Keşfet Hilesi Nasıl Yapılır? konusu bu mecrada yayın yapanların ilgilendikleri konulardan biridir. Keşfet bölümünde çıkarak daha fazla para kazanmaya yardımcı olmaktadır. Keşfet bölümünde yer alan kullanıcıların daha fazla takipçi kazandıkları ve bu sayede daha fazla gelir elde ettikleri de bilinmektedir.

Tiktok keşfete düşme saatleri bu sebeplerden dolayı takip edilmektedir. Belirlenen saatlerde yapılan paylaşımlar ile keşfet sayfasına girmek daha hızlı ve daha kolay olmaktadır. Bilindiği üzere kullanıcıların hemen hepsi keşfet alanında çok fazla zaman geçirmektedir. Bu nedenle keşfette çıkan hesaplar daha sık takip edilmekte ve takipçi kazanmaktadır. Bununla beraber beğeni sayıları da hızlı bir şekilde yükselmektedir.

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Keşfete düşme saatleri ise her hesap için farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle istatistiklerin takip edilmesi gereklidir. Uygulama üzerinden yapılacak araştırma ile istatistiklere ulaşılabilir. Bu sayede hangi saatlerde yapılan paylaşımların keşfete daha hızlı düştüğünü görmek mümkün olacaktır. Çıkan sonuca göre paylaşımlarda bulunmak ve ona göre içerikler hazırlamak en iyi sonucu verecektir.

Tiktok keşfet saatleri nelerdir konusu için yapılacak araştırmalar yeterli olmaktadır. Bilindiği üzere Tiktok algoritması diğer video paylaşım sitelerine göre daha basittir. Bu nedenle her kullanıcı rahat bir şekilde diğer kullanıcıların keşfet sayfalarına düşebilmektedir. Diğer video paylaşım siteleri için bir anlamda SEO kuralları gibi kurallar bulunmaktadır. Ancak Tiktok daha basit bir algoritma ile her kullanıcının diğer kullanıcılara görünmesini sağlamaktadır.

Tiktok Keşfete Nasıl Düşülür?

Daha fazla beğeni ve daha fazla takipçi için bu saatlere dikkat etmek gereklidir. Tiktok keşfet saatleri tablosu ise genelde şu şekilde olmaktadır.

Pazartesi 20:30 sıralarında,

Salı 21 sıralarında

Çarşamba 19:45 sıralarında

Perşembe 22:10 sıralarında

Cuma 20:50 sıralarında

Cumartesi18:30 – 19:00 aralığında

Pazar 15:00’ten sonra

Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme

2022 Tiktok Keşfet Saatleri

2022 Tiktok keşfet saatleri için veriler her an güncellenmelidir. Her kullanıcı kendine göre bir tablo çıkarabilir. Bu sayede daha fazla içerik ön plana çıkacaktır. Bu sayede gelir elde etme şansı artarken takipçi sayısı da her geçen gün üst sıralara tırmanacaktır.

Merak edilen diğer bir konu Tiktok video atma saati hususudur. Bu konu genel olarak yeni başlayan üyeler tarafından merak edilmektedir. Hangi saatlerde keşfet alanına giriliyor ise o saatlerde içerik atak daha yararlı olacaktır. Aksi takdirde keşfet sayfasına düşme sıklığı daha az olabilir.

Merak edilen diğer bir kon ise Tiktok keşfet hilesi konusudur. Esas olarak böyle bir hile bulunmamaktadır. Bunun yerine özel paket satan siteler bulunmaktadır. Bu sitelerden alınan paketler ile birlikte hesapların daha yukarılara çıkmaları sağlanabilmektedir. Özellikle gelir elde etmek isteyenler için bu konu önem taşıyan konulardan biridir.

tiktok kesfete düsme saatleriPin
tiktok keşfete düşme saatleri

 

Tiktok Keşfet Hilesi Nasıl Yapılır?

Tiktok keşfete düşmek için yapılması gerekenler konusu saat kadar önem taşıyan bir konudur. Ancak bunun için takipçi ve beğeni sayısının bir miktar yüksek olması gerekmektedir. Elbette yeni kullanıcılar için keşfet alanı takipçi ve beğeni demektir. Ancak keşfet sayfasına düşmek için ise takipçi ve beğeni gereklidir.

Bu nedenle bu kısır döngüden çıkmak için öncelikle sık ve istikrarlı şekilde içerik atılması gereklidir. Bu durum Tiktok algoritması tarafından görülecek ve içeriklerin ön plana çıkması sağlanacaktır.

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Ancak bunu beklemek yerine daha çabuk ilerleme kaydetmek isteyenler takipçi ve beğeni paketleri satın alabilirler. Bunu dışında ise yapılması gerekenlerin listesi şöyledir.

Kaliteli içerikler paylaşılmalıdır.

Düzenli olarak paylaşım yapılmalıdır.

Dikkat çeken ve sevilen müzikler ile dublaj yapılmalıdır.

Kısa videolar atılmalıdır.

Popüler ve dikkat çeken etiketler eklenmelidir.

Keşfet saatlerine dikkat edilmelidir.

Her kullanıcı bu hususların dışında kendi önceliklerine göre konuları da ön plana alabilir. Bu sayede daha fazla takipçi ve beğeni kazanılabilmektedir.

Tiktok Videolar Keşfete Neden Düşmez?

Tiktok videolar keşfete neden düşmez konusu da merak edilenler arasında yer almaktadır. Burada iki hususa dikkat edilmesi gerekir. Hesabın şikayet edilmesi ya da engellenmesi keşfete düşmeyi engellemektedir. Bunun yanında düşük beğeni ve takipçi de keşfete düşmeyi engelleyebilmektedir.

Ülkelerin yasalarına aykırı paylaşımlarda bulunmak da hesabın engellenmesine neden olmaktadır. Bu nedenle paylaşımların içeriğinin dikkatli seçilmesi en iyisi olacaktır. Bu durumların dışında ise çok nadir olarak keşfete düşme sorunu yaşanmaktadır.

Tiktok keşfete düşme konusunda sorun yaşıyorsanız yorum alanından paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular❓

YouTube video
Yorum yapın