Sosyal Medya

Tiktok Keşfet Saatleri

Tiktok Keşfete Düşme Saatleri

Tiktok Keşfet Saatleri; Son günlerde tüm dünyayı adeta etkisi altına alan sosyal medya uygulamalarından Tiktok, ülkemizde de pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Tiktok, birçok kişinin fenomen olmak için katıldığı platformdur.  Tiktok’da daha fazla gelir elde etmek ve belki de Tiktok fenomeni olmak için hepimizin aradığı taktiklerin başında Tiktok keşfete düşme saatleri geliyor. Bu saatler arasında yazı yüklemesi yaptığın zaman yüklediğin videoların keşfet sayfasında yer alması ile çok daha fazla izlenme sayısına ulaşabilirsin. Tiktok keşfet saatleri ile ilgili bütün detayları yazımızın devamında bulacaksın.

İnstagram Akış Yenilenemedi Sorunu ve Çözümü

TikTok Keşfete Düşme Saatleri

TikTok keşfete düşme saatleri, herkesin en çok merak ederek araştırdığı konuların başında yer alıyor. Son dönemin en popüler uygulaması olan TikTok’da keşfete düşmek, herkes için ekstra izlenme, ekstra izlenme ve dolayısıyla ekstra para demek oluyor. Tiktok’da gelir elde etmek kişiler tarafından gelirini artırmak için oldukça dikkat edilen Tiktok keşfet saatlerini sen de takip ederek bu fırsatı değerlendirebilirsin.

Aşağıda paylaşacağımız Tiktok keşfet saatleri aralığında yapacağın paylaşımların keşfet sayfasında yer alması diğer saatlere göre oldukça kolay oluyor. Sadece gelirini artırmak için de değil, keşfet sayfasında yer alarak daha fazla izlenme ve daha fazla abone bulma şansın da doğru orantıda artıyor.

tiktok keşfet saatleri nelerdir? nasıl belirlenir? - chip online

Tiktok da Keşfet Nasıl Açılır?

 

Tiktok keşfete düşme saatleri her hesap için genel saatler olmakla birlikte her hesaba özel olarak değişebilir. Kendi hesabına ait Tiktok keşfet saatlerini görmek istiyorsan şu adımları takip edebilirsin:

Tiktok “İstatistikler” sayfasına girin. Seçenekler arasında yer alan “Görüntülenme istatistikleri” seçeneğini seçin. “24 saatlik” grafik aralığını seçerek grafiği açın. Burada öne çıkan saat aralıkları, senin hesabının kişisel Tiktok keşfet saatleridir. Bu saatlerde paylaşımlarını artırabilirsin. Şimdi de genel olarak keşfete düşme saatleri hangi saatlermiş ona bakalım.

Tiktok Keşfete Düşme Taktikleri

Tiktok, bizlerin canlı yayınlar açarak ve bu yayınlarda da diğer insanlardan çeşitli hediyeler toplayarak para kazanmamıza olanak sağlayan bir sosyal medya platformudur. Tiktok’ta belirli saatlerde yapacağımız paylaşımlar da Tiktok keşfete düşerek daha çok sayıda insan tarafından izlenir. Sen de Tiktok keşfet saatlerini araştırıyorsan bu saatleri takip etmeni ve paylaşımlarını tam bu saatlerde yaparak izleyici sayını artırabilirsin.

Ayrıca, eğer takip ettiğin fenomenlere hediye göndermek istediğin zaman jetona para vermek istemiyorsan Tiktok Jeton Hilesi kullanabilir ya da istediğin Bedava Tiktok Hesapları alarak Tiktok’da kolay yoldan takipçili hesaplar ile çok daha hızlı fenomen olabilirsin.

Tiktok Keşfet Saatleri 2023

Tiktok keşfet saatleri 2023 tarihinde aşağıda paylaştığımız gibidir. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi senin hesabın için belirlenen ayrı Tiktok keşfet saatleri de olabilir. Bu yöntemi de daha önce yukarıda paylaştık. Bu yıl için belirlenen ve keşfete düşme ihtimalinizin daha yüksek olduğu saatler aşağıdaki gibi belirlendi. Ancak anlık olarak keşfet saatlerini takip etmek ve özellikle de kendi hesabının en çok izlenen saatlerini bilerek, paylaşımlarını bu saatler üzerinde de yoğunlaştırman faydana olabilir.

Bedava Origin Hesapları

Tiktok’a Saat Kaçta Video Atmalıyım?

Tiktok’a saat kaçta video atmalıyım sorusu, Tiktok platformuna yeni giriş yapan kullanıcıların en çok merak ettiği ve araştırdığı konuların başında geliyor. Aslında Tiktok’a istediğin zaman video atabilirsin ancak belirli saatlerde atacağın videoların Tiktok keşfete düşerek izlenme sayısı daha da yüksek olabilir.

Tiktok Keşfet Hilesi

Tiktok keşfet hilesi olarak internet üzerinde fazlaca araştırılma yapılsa da aslında böyle bir yöntemin olmadığını, anlatılan yöntemlerin de geçersiz olduğunu söyleyebiliriz. Tiktok keşfet hilesi araştırmak yerine Tiktok keşfet saatlerini takip edebilir ve buna göre paylaşımlarını yapabilir veya istersen de ücretli bir şekilde sosyal medya destek hizmeti veren firmalara başvuru yaparak profesyonel yardım alabilirsin.

İnternet üzerinde de bulabileceğin pek çok sosyal medya hizmeti veren firma bulabilirsin. Profesyonel destek aldığın zaman, kendi kendine geliştirmeye çalıştığın hesabın, oldukça hızlı bir şekilde gelişim gösterdiğine de şahit olarak çok kısa bir süre içerisinde binlerce veya on binlerce takipçiye ulaşabilirsin.

Tiktok Keşfete Ayarları ve Tiktok Keşfet Etiketleri

Tiktok’ta keşfete düşmek sadece keşfet saatlerini takip ederek bu saatlerde paylaşım yapmamız yetmiyor. Keşfette daha fazla yer alabilmek için seni takip eden kişilerin ve paylaşımlarına gelen beğeni sayısının da yüksek olması keşfette yer alma şansını artırıyor. Eğer takipçi sayını yükseltmekte zorlanıyorsan çevrendeki kişilerden seni takip etmelerini isteyebilir ve onların da paylaşımlarını beğenerek bu sayıları artırma konusunda ilk başta destek alabilirsin.

Tiktok keşfete düştükten sonra ise herşey çok daha kolay ve çok daha güzel ilerliyor. Peki Tiktok keşfete düşme saatleri dışında keşfete düşmek neler yapabiliriz?

Öncelikle çektiğiniz videoların, kaliteli bir içerik olmasına ve kendinize özgü olarak kendi tarzını yansıtmasına özen gösterin. Bunun dışında sürekli olarak düzenli aralıklarla video çekerek bunları paylaşın ve hesabının aktif bir hesap olduğunu göstermelisin. Diğer kullanıcıların dikkatini çekmek açısında en çok dinlenen şarkıları ve dublajları videolarında kullanarak ön plana çıkabilirsin.

Paylaşacağın videoların altına o an popüler olan Hastag’leri yazarak daha fazla görüntülenme elde edebilirsin. Çekeceğin videoların süresini de herkesin sıkılmadan izleyeceği şekilde kısa tutmaya özen gösterin. Aşağıda paylaştığımız Tiktok keşfete düşme saatlerini ve kendi hesabının keşfet saatlerini takip etmeli ve paylaşımlarını bu saatlerde yapmaya ekstra özen göstermelisin. Son olarak da takipçi sayını olabildiğince yüksek tutarak popüler hesaplar arasındaki rekabete katılabilirsin.

Canlı TV İzle Kim Instagram Pro Açılmıyor ( Çözüldü )

Tiktok Keşfet Saatleri Tablosu

TikTok keşfet saatleri tablosunda, Tiktok keşfet saatleri ile ilgili belirlenen ve keşfete düşme ihtimalinin çok daha yüksek olduğu saatleri görebilirsin. Bu sayede de izlenme, beğeni, takipçi sayısı çok daha hızlı bir şekilde artırma şansına sahip olabilir ve Tiktok fenomen olma yolunda hızlı bir şekilde ilerleyebilirsin.

Tiktok keşfet saatleri her güne göre de farklı saatlerde oluyor. İşte Tiktok tarafından gene kabul gören Tiktok keşfete düşme saatleri:

Pazartesi günü saat 20:30,

Salı günü saat 21:00,

Çarşamba günü saat 19:45,

Perşembe günü saat 22:00,

Cuma günü saat 21:00,

Cumartesi günü saat 18:30,

Pazar günü saat 15:00 saatleri, Tiktok keşfet saatleridir.

 

Tiktok Hesabımın Mavi Tik Alması İçin Kaç Takipçisi Olması Gerekiyor?

Tiktok hesabının en az 1000 takipçisi olması gerekiyor.

Tiktok Mavi Tik Almak İçin Nereye Başvurabilirim?

Tiktok’a mail atarak mavi tik için başvuruda bulunabilirsiniz.

Tiktok da Canlı Yayın Açabilme Yaş Sınırı Nedir?

Sınır; en az 18 yaştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu