reklam
Teknoloji Haberleri

Tiktok Beğeni Hilesi Ücretsiz (Şifresiz ve Bedava)

Tiktok Beğeni Hilesi 2023; Sosyal medya uygulamaları güncellenme ile yetinmeyip yeni uygulamalarla da çeşitlenmiştir. Tiktok da bunlardan biridir… Tiktok hızla ünlenen bir sosyal medya platformu olarak sizlere video paylaşım imkanı tanımaktadır. Son yıllarda popülaritesi artan, 7’den 70’e milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen bir sosyal medya platformu olan Tiktok; kullanıcılarına ek gelir elde etme ve ünlü olma şansı sunuyor.

Öyle ki Tiktok uygulamasına abone olan ve 1000 takipçi sayısına erişen kişiler; canlı yayın açabiliyor ve açtıkları canlı yayın sayesinde izlendikçe para kazanabiliyorlar.

Tiktok kullanıcıları yani Tiktoker’ler; canlı yayınlarda kendilerine gönderilen hediyeler sayesinde ciddi anlamda gelir sahibi olabiliyorlar.

Milyonlarca kişinin yeteneklerini sergilemek, ünlü ve zengin olmak için abone oldukları bu uygulamada kullanıcılar; daha çok sayıda takipçi edinmenin yollarını araştırıyorlar.

Tiktok kullanıcıları; daha çok sayıda takipçiye ve beğeni sayısına eriştiklerinde daha çok para kazanabiliyor, zengin olma hayallerini gerçeğe dönüştürebiliyorlar.

Bu yazımızda merak edenler için Tiktok beğeni hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya, konuya dair merak edilenleri aydınlatmaya çalışacağız.

Stalklıyorum com İnstagram Hesapları

Tiktok Beğeni Hilesi Nedir?

En genel tanımıyla Tiktok beğeni hilesi; birtakım programlar ve uygulamalar aracılığıyla Tiktok canlı videolarınıza beğeni gönderebilmenizi ifade ediyor.

Beğeni hilesi; internette yer alan birçok ajans ve site tarafından satışa sunuluyor.

Beğeni hilesi satın aldığınızda canlı videolarınıza program ya da uygulamalar tarafından beğeniler, otomatik bir şekilde gönderiliyor.

Tiktok beğeni sayınızın düşük olduğunu düşünüyor ve bu yüzden üzülüyorsanız beğeni hilesi satın alabilirsiniz.

Tiktok beğeni hilesini bu platformda fenomen olmak amacıyla da alabilirsiniz.

Bedava Tiktok Hesapları (Güncel Liste)

 Tiktok Beğeni Hilesi Ne İşe Yarıyor?

Tiktok kullanıcıları, bu platformda kısa videolar hazırlayıp, diğer kişilerle paylaşabilecekleri gibi canlı yayın açarak da para kazanabiliyorlar.

Tiktok kullanıcıları, canlı yayın açmaya başlayabilme noktasında genellikle beğeni ve takipçi satın almayı tercih ediyorlar.

Takipçi satın alan ve böylelikle takipçi sayısını yükselten kişilerin takipçi hilesinden yararlandıklarının fark edilmemesi için takipçinin yanı sıra beğeni hilesi de satın almaları, oldukça önem arz ediyor.

Takipçi sayısı yüksek olmasına rağmen beğeni ve etkileşim sayısı düşük olan hesapların ne yazık ki hile ile takipçi kastıkları yani takipçi satın aldıkları diğer kullanıcılar tarafından kolaylıkla fark edilebiliyor.

Yani takipçi hilesi satın aldığının anlaşılmamasını isteyen Tiktok yayıncılarının mutlaka beğeni, yorum ve görüntüleme hilelerinden de faydalanmaları gerekiyor.

Tiktok beğeni hilesi, takipçi sayısının fake olduğunun anlaşılmasının ötesinde yayıncıların popülaritelerinin yükselmesini de sağlıyor.

Daha çok sayıda beğeniye sahip olmak, yayıncıların Keşfet’e düşmelerini yani diğer Tiktok kullanıcıları tarafından fark edilmelerini kolaylaştırıyor.

Keşfet’e düşen yayıncıların hesapları da daha çok kişi tarafından ziyaret ediliyor.

Ziyaretçilerin bir kısmı da ziyaret ettikleri hesapları beğendikleri taktirde bu hesapları takip etmeye başlıyorlar.

Yani Tiktok beğeni hilesi satın almak; yayıncıların takipçi sayılarının yükselmesine de dolaylı bir şekilde yardımcı olmuş oluyor.

Günümüzde milyonlarca Tiktoker; beğeni hilesi, takipçi hilesi, yorum hilesi gibi hileleri satın alarak; Keşfet’e düşmenin ve yeni takipçiler kazanmanın düşünü kuruyorlar.

Beğeni hilesinin fazla rağbet görmesi de her geçen gün Tiktok beğeni, takipçi, yorum hilesi satışı gerçekleştiren hesapların sayılarının artmasına öncülük ediyor.

Tiktok Beğeni Hilesi Ücretsiz 2023

Takipçi, beğeni, izlenme hileleri; birçok sitede ücretli bir şekilde satışa sunulsa da bazı siteler; ücretsiz bir şekilde Tiktok üyelerinin kendi hesaplarına beğeni ve takipçi gönderebilmelerini mümkün bir hale getiriyor.

Bu tarz siteler; kullanıcılara birtakım üyelikler gerçekleştirme suretiyle ücretsiz bir şekilde takipçi ve beğeni hilesi hizmetlerinden yararlanma şansı tanıyor.

Yani bedava Tiktok beğeni hilesi, takipçi hilesi yapmak isteyen adayların birtakım sitelere üye olmaları, bu hilelerden yararlanma noktasında site yetkilileri tarafından kendilerine atanan bazı görevleri gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Site sahipleri; böylelikle sitelerine daha çok takipçi ve üye kazandırmış oluyorlar.

Yani her iki taraf da kazanmış ve hedeflerine ulaşmış oluyor.

Ücretsiz Tiktok beğeni hilesi kazandıran programlara kendiniz üye olabiliyor, hesabınıza beğeni, takipçi gönderebiliyorsunuz.

Ancak bazı kötü niyetli kişiler ve dolandırıcılar, sizlerden Tiktok kullanıcı adınızı ve şifrenizi talep edebiliyorlar.

Bu durumda bu tarz kişi ve kurumlardan mutlaka uzak durmanız gerekiyor.

Aksi halde kişisel bilgilerinizin ve Tiktok hesabınızın çalınması riski ile karşılaşabiliyorsunuz.

Üstelik Tiktok’ta bulunan banka ve kredi kartı hesabınızın da çalınması doğrultusunda mağdur olabiliyor ve ciddi anlamda para kaybedebiliyorsunuz.

Bu yüzden de daha çok para kazanmak isterken sizden para çıkmasını önlemek adına Tiktok kullanıcı adınızı ve şifrenizi sizden talep eden sitelerden, programlardan, firmalardan ve kişilerden uzak durmalısınız.

Ücretsiz Tiktok beğeni hilesi alırken tercih ettiğiniz site seçiminde son derece titiz olmalı, herkese güvenmemelisiniz.

tiktok çöktü mü? tik tok neden açılmıyor, ne zaman düzelecek, sorun ne? -

Tiktok Beğeni Hilesi APK

Birtakım uygulama, yazılım ve programlar; ücretsiz bir şekilde Tiktok hesabınıza beğeni, takipçi hatta görüntülenme sayısı göndermenizi sağlıyorlar.

Beğenileri ve takipçileri Google Play ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz bazı uygulamalar sayesinde hesabınıza gönderebiliyorsunuz.

Piyasada birçok Tiktok beğeni hilesi APK versiyonu da bulunuyor.

Bu versiyonları da telefonlarınıza indirebiliyor ve bu programlardan bile ücretsiz bir şekilde yararlanabiliyorsunuz.

Ancak APK versiyonlarının çoğunluğu, kötü yazılım ve virüs içerebiliyor.

Bu yüzden de önünüze gelen her APK’yi telefonunuza indirmekten kaçınmanız gerekiyor.

Web tarayıcınızın arama motoruna Tiktok beğeni hilesi APK yazarak; indirebileceğiniz APK versiyonlara hızlıca erişebilmeniz mümkün!

Ücretsiz bir şekilde Tiktok beğeni elde etmek istiyorsanız; APK’lerden yararlanabilirsiniz!

Tiktok Takipçi Hilesi – Bedava Takipçi Kasma (10K Takipçi)

Tiktok Beğeni Hilesi Nereden Satın Alınır?

Tiktok’ta paylaştığınız videolarınıza beğeni göndermek istiyorsanız; Tiktok takipçi ve beğeni satan sitelerle iletişime geçebilirsiniz.

Tiktok beğeni ve takipçi satın alabileceğiniz, en güvenilir ve en uygun fiyatlı sitelere aşağıdaki siteleri örnek olarak gösterebiliriz:

 • bayigram.com
 • igtok.com
 • sosyalmerlin.com
 • instatakipci.com
 • sifrelax.com
 • videoizle.club
 • anındabegeni.com
 • takipavm.com
 • sosyalmedyaofisi.com
 • sihirlimedya.net
 • munuya.com
 • sosyomedya.com
 • instaavm.com
 • takipkutusu.com
 • gramtakipci.com
 • businessmedya.com

Yukarıda bahsettiğimiz sitelerden oldukça uygun fiyatlara Tiktok beğeni hilesi satın alabilirsiniz.

Tiktok’ta daha kısa sürede fenomen olmak istiyorsanız; beğeni hilesinin yanı sıra takipçi hilesi, görüntülenme hilesi ve yorum hilesi de satın almanızı öneriyoruz!

Tiktok Beğeni Hilesi Fiyatları

Tiktok beğeni hilesi fiyatları, kaç beğeni satın almak istediğinize ve kaç fotoğrafınıza beğeni göndereceğinize göre değişebiliyor.

Bazı siteler; direk olarak beğeni ve takipçileri Tiktok paylaşımlarınıza yani videolarınıza gönderirken bazı sitelere ise sizin üye olmanız yani beğeni ve takipçileri kendi hesabınıza kendiniz göndermeniz gerekebiliyor.

Örneğin; 250 beğeni için ortalama 10 TL bir ödeme yapmanız yeterli oluyor.

2000 beğeni satın almak istediğinizde ise ödemeniz gereken miktar, 50 TL’ye hatta daha üstüne kadar çıkabiliyor.

4000-5000 beğeniyi ise ortalama 100 TL gibi fiyata satın alabiliyorsunuz.

Tiktok beğeni fiyatları üzerinde hangi siteden alışveriş yaptığınız da belirleyici olabiliyor.

Bu noktada Tiktok beğeni hilesi satın almadan önce piyasayı iyice araştırmanızı, bütçenize hitap eden siteleri tercih etmenizi öneriyoruz.

Tiktok Takipçi, Yorum ve Video İzlenme Hileleri

Daha önce de bahsettiğimiz gibi Tiktok takipçi aldığınızda video beğeni sayınızın düşük olması; insanlar tarafından takipçilerinizin gerçek takipçi olmadığının anlaşılması ile sonuçlanabiliyor.

Aynı şekilde yüksek beğeni sayısına sahip olmanıza rağmen takipçi sayınızın az olması da şüphe uyandırabiliyor.

Bu noktada hem Tiktok takipçi hem de beğeni hilesi satın almanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Tiktok hesabınız ve kısa videolarınız için yorum ve video görüntüleme hilesi de alarak, izleyicilerinizin kafasında doğabilecek tüm soru işaretlerini sonlandırabilmeniz mümkün!

Tiktok kısa videolarınıza gönderebileceğiniz yorumlar sayesinde videolarınızın Keşfet’e hızlıca düşmesini garantileyebilirsiniz.

Aynı zamanda izleyicilerinizin gözünde daha güvenilir bir imaj çizebilirsiniz.

Tiktok video izlenme hilesi ile de videolarınızın binlerce kişi tarafından izlendiğini takipçilerinize ve diğer Tiktok kullanıcılarına kanıtlayabilir ve ne denli popüler bir hesap olduğunuzu tüm dünyaya gösterebilirsiniz.

Kısacası Tiktok beğeni hilesinin yanı sıra takipçi, yorum ve video izlenme hilelerinden satın alarak, hesabınızı güçlendirebilir, şöhret olma basamaklarını hızlıca tırmanabilirsiniz.

Postergo Lili Apk Instagram Gizli Profilleri Görme

Tiktok Beğeni Arttırma Yöntemleri

Tiktok’ta kısa videolarınızın daha çok beğenilmesini diliyor, takipçi sayınızı doğal yöntemlerle nasıl arttırabileceğinizin yollarını araştırıyorsanız; aşağıdaki önerilerimize şans verebilirsiniz.

İşte, Tiktok’ta tamamen doğal bir şekilde yani hilesiz beğeni ve takipçi arttırma önerilerimiz;

 • Dikkat Çekici Bir Kullanıcı Adı Kullanın

Kullanıcı adınızı mümkün olduğunca dikkat çekici ve sıradışı seçerek, insanların sizi merak etmelerini ve sayfanızı ziyaret etmelerini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda kazandığınız yeni takipçilerinizin de sırf neler paylaşacağınızı merak ettikleri için sizi daha uzun bir süre için takip etmelerini garantileyebilirsiniz.

 • Kaliteli ve Eğlenceli Videolar Paylaşın

Milyonlarca kişinin kısa videolar paylaşarak, ünlü olmaya çalıştığı Tiktok platformunda daha çok kişi tarafından takip edilmek ve beğenilmek istiyorsanız; kaliteli ve eğlenceli videolar çekmelisiniz.

Mizah yeteneğiniz varsa videolarınızda da bu yeteneğinizi mutlaka konuşturmanızı öneriyoruz.

Sosyal medya platformlarında en çok izlenilen videoların komik yani mizah içerikli videolar olduğunu göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız!

 • Kısa Videolarınızı Diğer Sosyal Medya Platformlarınızda Paylaşmayı Unutmayın

Günümüzde fenomen olmayı başaran kişiler; bir anda bulundukları konuma yükselmiyorlar.

Bu kişilerin geçmişine baktığımızda birden çok sosyal medya hesabını aynı anda kullandıklarını görebiliyoruz.

Sizler de Tiktok hesabınızda paylaştığınız canlı videolarınızı ve canlı yayınlarınızı Instagram, Facebook, Twitter gibi diğer platformlarda paylaşıp hem daha kolay takipçi kazanabilir hem de videolarınızın beğeni sayısını yükseltebilirsiniz.

Youtube hesabı açarak, Tiktok videolarınızın daha çok sayıda kişi tarafından görüntülenmesine aracılık edebilirsiniz.

 • Videolarınıza Hashtag Ekleyin

Sosyal medya platformlarında Keşfet’e düşmenin en etkili ve en kolay yöntemlerinden biri de videolara, fotoğraflara ve diğer paylaşımlara Hashtag koymak!

En çok tercih edilen, güncel ve popüler hashtagleri kullanarak sizler de Keşfet’e daha hızlı bir şekilde düşebilirsiniz.

Bu noktada trend hashtagler konusunda ufak çaplı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz.

 • Tiktok Challengelerine Katılın

Yalnızca ünlülerin değil tüm kullanıcıların güç gösterisi yaptığı bu platformda yeteneklerinizi sergileyebilmeniz için mevcut challengelere katılabilir ya da kendiniz yeni challengeler başlatabilirsiniz.

Böylelikle kısa sürede Tiktok platformunda isminizden söz ettirebilirsiniz.

Yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi birlikte sergileyerek, rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

 • Her Daim Kendiniz Olun

Başkalarını ya da ünlüleri taklit eden kişilerin popülaritesi ne yazık ki tahmin edebileceğinizden daha kısa sürüyor.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz diye düşünüp, kendilerinden uzaklaşan kişilerin yıldızlarının kısa sürede söndüğüne tanık oluyoruz.

Her daim kendiniz olarak, samimiyetinizi ve güler yüzlülüğünüzü asla kaybetmeyerek, kendi düzgün karakterinizle fark yaratmayı başardığınız taktirde takipçilerinizin arttığına tanık olabilirsiniz.

Böylelikle kısa süreli değil de ömürlük takipçiler kazanabilir, takipçilerinizle bir aile gibi olmayı da başarabilirsiniz.

 • Dublaj Yapın

Sevdiğiniz Yeşil Çam karakterlerini ya da sevdiğiniz diğer kişilerin dublajını yaparak da Tiktok’taki videolarınızın beğeni sayısını yükseltebilmeniz mümkün!

Özellikle Türk halkı tarafından çok sevilen Yeşil Çam karakterlerine dair dublajlar yapan kişilerin daha çok takip edildiğini hatırlatmak istiyoruz.

 • Profesyonel Olun

Tiktok aracılığıyla ünlü olmak ve para kazanmak istiyorsanız; mümkün olduğunca profesyonel videolar hazırlamalı, işinize ve takipçilerinize ne kadar çok değer verdiğinizi ve işinize ne denli sıkı sarıldığınızı insanlara kanıtlamalısınız.

Amatör videolar çekmek yerine daha profesyonel videolar hazırlayarak, insanların takdirini kazanabilirsiniz.

Bu noktada Tiktok efektlerinden yararlanabilirsiniz.

Tiktok akımlarına katılarak beğeni ve takipçi elde edebileceğiniz gibi kendi akımınızı kendiniz başlatarak da insanlara liderlik edebilirsiniz.

Sizin gibi yetenekli olan arkadaşlarınızla düetler yaparak da beğenilerinizi arttırabilirsiniz.

 • Videolarınızı Doğru Saatlerde Paylaşın

Tiktok video beğeni sayınızın daha yüksek olmasını istiyorsanız; paylaşımlarınızı ve videolarınızı bu platformun yoğun bir şekilde kullanıldığı saatlerde paylaşmalısınız.

Aynı şekilde doğru saatlerde canlı yayınlar açmaya da özen göstermelisiniz.

Videolarınızı sabah 06.00-10.00, akşam ise 18.00-22.00 saatleri arasında paylaşarak, videolarınızın daha çok sayıda kişi tarafından izlenmesini, dolayısıyla daha çok beğeni elde etmesini de garantileyebilirsiniz.

 • Hedef Kitlenize Hitap Edin

Bu platformda kısa sürede daha çok takipçi kazanmak istiyorsanız; öncelikle kısa videolarınızla ve canlı yayınlarınızla kime hitap edeceğinizi belirlemelisiniz.

Hedef kitlenize yönelik yayınlar yapıp, Tiktok videoları hazırladığınızda hızlıca takipçi kazanabilirsiniz.

tiktok'ta nasıl para kazanılır? tiktok para kazanma yolları nedir? - tpk medya | ankara kurumsal web tasarım

Tiktok’ta Para Kazanmak İsteyenlere Öneriler

Tiktok platformunun milyonlarca kişi tarafından kullanılması, özellikle yeni üyelerin ünlü olma yolunda pek çok rakip ile karşılaşması anlamına da geliyor.

Yani bu platform aracılığıyla şöhret olmak isteyen kişilerin ciddi anlamda çaba göstermeleri gerekiyor.

Tiktok üzerinden para kazanmak isteyen üyelerin ise en az 50-100 BİN takipçi sayısına erişmeleri gerekiyor.

Sizler de Tiktok platformu sayesinde para kazanmak istiyorsanız; aşağıdaki önerilerimize mutlaka kulak vermenizi öneriyoruz.

 • Tiktok’ta Takipçi Kasmaya Bakın

Bu platformda canlı yayın açarak para kazanabilmeniz için en az 1000 takipçi sayısına bir an önce ulaşmalısınız.

Bu noktada yukarıda yazımızda da paylaştığımız gibi takipçi hilesinden yararlanabilir yani takipçi satın alabilirsiniz.

 • Takipçilerinizden Size Hediye Göndermelerini Talep Edin

Tiktok platformunda takipçilerinizin size göndereceği hediyeleri nakite çevirebilirsiniz.

Sokak hayvanlarını besliyorsanız ya da başkalarına yardım etmek için acil nakit paraya ihtiyacınız varsa takipçilerinizden hediye isteyebilirsiniz.

Tiktok platformunda sosyal sorumluluk projeleri başlatabilir, projeleriniz için bu platformu bir finansal araç olarak kullanabilirsiniz.

Örnek davranışlarınızla hem yardıma muhtaç sokak canlarına ve insanlara yardım eli uzatabilir hem de daha çok sayıda takipçi kazanabilirsiniz.

 • Sponsorlarla Anlaşarak, Markaların Reklamını Yapın

50 BİN-100 BİN takipçi gibi yüksek takipçi sayılarına ulaştığınızda artık markalardan size ürün göndermelerini talep edebilir ve onların ürünlerinin reklamını yapabilirsiniz.

Yaptığınız reklamlar karşılığında da onlardan yüklü miktarlarda para alabilirsiniz.

Sponsorların sosyal medya hesaplarına link vererek, sizin takipçilerinizi onların sayfalarına yönlendirebilir, sponsorlarınızın satış rakamlarını arttırdığınızda daha çok para kazanabilirsiniz.

 • Tiktok’ta E-Ticaret Yapmayı Deneyin

Günümüzde birçok kişi, ileride daha büyük bir işletme kurma amacıyla Tiktok’ta e-ticaret yapmaya yani ürünlerini satmaya yöneliyor.

Gerçekten de Tiktok; kullanıcılarına ürünlerini canlı yayında tanıtabilme, ürünlerin reklamını en doğru ve en güzel şekilde yapabilme fırsatı sunuyor.

Sizler de ufaktan ticarete atılmayı düşünüyorsanız; Tiktok hesabınızda ürünlerinizi satabilirsiniz.

Kendi tasarladığınız takıları, çantaları, eşyaları, kıyafetleri satabileceğiniz gibi toptancıdan satın aldığınız ürünleri de bu platformda satabilirsiniz.

Kısa sürede binlerce yeni müşteri kazanabilirsiniz.

Mevcut bir işletmeniz varsa işletmenize ait diğer sosyal medya hesaplarınızın da reklamını Tiktok aracılığıyla yapabilirsiniz.

 • Firma ve Markalarla İş Ortaklıkları Kurun

Kendi markanızı oluşturmaya ya da kendi ürünlerinizi satmaya cesaretiniz yoksa ya da ticarete yeni atılıyorsanız; ilk aşamada firma ve markalarla iş ortaklıkları kurmayı deneyebilirsiniz.

Başarılı olduğunuz taktirde ileride kendi markanızı oluşturabilir ve kendi ürünlerinizi satmaya da başlayabilirsiniz.

Yani bu platformu deneyim kazanacağınız bir sanal mağaza olarak bile kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki önerilerimizi dikkate aldığınız ve uyguladığınız taktirde bir yıl gibi bir süre içerisinde 100 BİN takipçiye ulaşabilir; aylık en az 500-1000 dolar kazanmaya başlayabilirsiniz.

Tiktok Kaç Takipçiden Sonra Para Veriyor?

Tiktok’ta canlı yayın açabilmenizin ön koşulu olarak en az 1000 takipçiye sahip olmanız gerekiyor.

Canlı yayın açabilmek; Tiktok hediyeleri ve jetonları alabilmek anlamına geldiğinden 1000 takipçiden sonra para kazanabiliyorsunuz.

Ancak ciddi anlamda para kazanabilmeniz için en az 50 BİN-100 BİN gibi daha yüksek sayıda takipçi sayısına erişmelisiniz!

100 BİN takipçi sayısına ulaşmayı başardığınız taktirde kendinize sponsor markalar ya da iş ortakları bulabilirsiniz. Daha çok sayıda hediye alabilir, hediyeleri nakit paraya çevirebilirsiniz.

Kısacası aylık 5000-10000 BİN TL gibi rakamlar kazanmak istiyorsanız; en az 100 BİN gerçek takipçi kazanmaya odaklanmalısınız.

İnstagram Canlı Yayın Açma, Kaydetme ve İzleme Nasıl Yapılır?

Tiktok 1 Milyon İzlenme Kaç Para?

Tiktok; Instagram ve Youtube da dahil para kazanabileceğiniz tüm sosyal medya platformları arasında izlenme başına en çok para kazanabileceğiniz adres olma özelliği taşıyor.

Yani sosyal medya üzerinden para kazanmak istiyorsanız; öncelikle Tiktok platformunda ünlü olmaya odaklanmalısınız.

Bir videosu ortalama 1 milyon izlenen bir fenomenin Tiktok platformunda aldığı bağışlar, hediyeler ve jokerler ile aylık ortalama 20 BİN TL kazandığını söyleyebiliriz.

Günlük ortalama 20 BİN izlenme sayısı ile aylık 4-5 BİN TL kazanca kolaylıkla erişebilirsiniz.

Ortalama 5000 izlenme sayısı ile 2000-2500 TL elde edebilirsiniz.

Sonuç olarak Tiktok izlenme sayısı arttıkça kazanacağınız gelirin de ciddi anlamda katlandığını söyleyebiliriz.

Tiktoker’ler Ne Kadar Kazanıyor?

Peki ya ünlü Tiktoker’ler ne kadar kazanıyor? diye düşündüğünüzü duyar gibiyiz.

Ne yazık ki bu sorunun kesin bir cevabı yok. Tiktoker’lerin ne kadar para kazandıkları, hangi firmalar ile anlaştıklarına, aylık ortalama kaç hediye aldıklarına, iş ortaklığı yapıp yapmadıklarına göre değişiklik gösterebiliyor.

En kötü ihtimalle 100 BİN takipçisi bulunan bir fenomenlerin Tiktok jetonları ve takipçilerinden aldıkları hediyeler ile ortalama 500 dolar kazandıklarını söyleyebiliriz.

Tabii ki bu rakamdan çok daha fazla kazanan aylık ortalama 10 BİN dolar, 20 bin dolar gibi daha yüksek rakamlar kazanan fenomenlerin olduğunun da altını çizmek istiyoruz.

Örneğin, 1 milyon takipçisi olan bir fenomenin aylık en az 100 BİN TL kazanmakta hiç ama hiç zorlanmayacağını da hatırlatmak istiyoruz.

Bu yazımızda kısaca Tiktok beğeni hilesi 2023 nasıl yapılır? Tiktok’ta nasıl para kazanılır? vb. soruları yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de Tiktok kullanıcısıysanız; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, Tiktok beğeni kasma önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

 

Kaç Takipçi ile Tiktok ta Para Kazanılır?

Tiktokta 1000 takipçiniz olunca para kazanmaya başlarsınız.

Tiktok ta Video Süresi Ne Kadar?

Tiktok için video süresi 3 dk ya çıkarılmıştır.

Tiktok ta Canlı Yayını Kimler Açamaz?

18 yaşından küçükler

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu