reklam
Teknoloji Haberleri

Teknosacell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Teknosacell Faturalı Bedava İnternet

Teknosacell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası; Mobil iletişim dünyası gün geçtikçe genişlemektedir diyebiliriz. Teknosaya ait mobil iletişim markası olan Teknosacell de müşterilerin ilgisini çeken mobil bir hizmet vermektedir. Teknosa tarafından başlatılan Osk Kampanyası ile birlikte, Teknosacell online başvurulara özel olarak tariflere ek Teknosacell 10 GB Bedava İnternet hediye ediyor.

Cep Telefonu Ek Vergi Nasıl Hesaplanır

Teknosacell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası 2023

Teknosa’nın online başvurulara özel olarak başlattığı kampanya ile birlikte, kampanya kapsamı dahilinde olan ve kampanya geçerlilik koşullarını sağlayan abonelere özel olarak Teknosacell 10 GB bedava internet veriyor. Başlatılan bu kampanya şartları ile birlikte belirlenen kampanya geçerlilik süresi içerisinde, belirlenen Teknosacell tariflerine online başvuru ile gelen abonelere özel bedava internet kazanma şansı veriliyor.

Teknosacell 10 GB bedava internet kampanyasına, Teknosacell’in Tekno 6, Tekno 10, Tekno 15, Tekno 15, Tekno 40, Tekno Transfer 15,Tekno Transfer 40, Teknoplus 6,Teknoplus 10,Teknoplus 15,Teknoplus 25,Teknoplus 40,Teknoplus 60 ve Tekno Transferplus 30 tarifelerine ve kampanya kapsamında belirlenen kanallar aracılığıyla Teknosacell tarifelerinde yeni hat açtıran veya numarasını bu tarifelere taşıyan aboneler yararlanabilir.

teknosacell - şikayetvar

Teknosacell Faturalı Bedava İnternet

Teknosacell tarafından kampanya kapsamında belirlenen Tekno 6, Tekno 10, Tekno 15, Tekno 15, Tekno 40, Tekno Transfer 15,Tekno Transfer 40, Teknoplus 6,Teknoplus 10,Teknoplus 15,Teknoplus 25,Teknoplus 40,Teknoplus 60 ve Tekno Transferplus 30 tarifelerinden birisine numara taşıma veya yeni abonelik başlatma yolu ile birlikte başarılı bir şekilde katılarak hatlarını kullanıma açtıran aboneler Teknosacell 10 GB bedava internet kazanabilirler.

Bu kampanyaya katılmak isteyen Teknosacell aboneleri, kampanyaya katılım sağlamak için http://vestelcell.com.tr internet sitesi üzerinden giriş yaparak, Teknosacell 10 GB bedava internet kampanyası kapsamında belirlenen tarifelere katılım için ön başvurularını tamamlamış olması gerekiyor. Ön başvuru işlemlerinin tamamlanmasından sonra müşteri temsilcisi sizinle iletişime geçecek olup kampanya ve tarifeler hakkında detaylı bilgi veriyor.

Faturaya Ek Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Teknosacell 1 GB Hediye İnternet

Teknosa tarafından belirlenen Teknosacell 10 GB bedava internet kampanyalı paketlere katılmak için yapılan ön başvuru sonrasında sizi arayacak olan şirket müşteri temsilcileri, sizlere tarife ve kampanya hakkında detaylı bilgi veriyorlar. Eğer kampanya dahilindeki paketlere geçmek ya da yeni hat almak için onay verirsen, hat almak için gerekli evraklar sana iletilecek ve hat açma işlemleri başlatılacaktır.

Eğer kampanya dahilince belirlenen ve Teknosacell 10 GB bedava internet verilecek olan paketlerden birisini tercih ederek kampanya dahilinde belirlenen koşulları sağladığın onaylanırsa, 3 fatura dönemi boyunca, Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar kullanmana da gerek kalmadan, alacağın paketine ek olarak her dönem 10 GB; toplamda da 30 GB bedava yurt içi internet hediye ediliyor.

Teknosacell Hediye Çarkı Bedava İnternet Kazan

Başlatılan bu kampanya ile sana verilecek olan 10 GB bedava internet kullanım hakkı, tarife kapsamında belirlenen hat/hatların faturalı Teknosacell tarifelerinden birini seçerek hattını aktive ettikten sonra, hattının kullanıma açıldığı dönem içerisine herhangi bir ek başvuru işlemi yapmana gerek kalmadan otomatik olarak tanımlanıyor. Kampanyanın hattına ya da hatlarına tanımlanmasını da cep telefonu numarana gönderilecek olan bilgilendirme SMS’i ile takip edebilirsin.

Teknosacell 10 GB bedava internet kampanyası ile kazanacağın, tarifene ek 10 GB bedava internet kullanım hakkın için gelecek olan bilgilendirme SMS’inden sonra yapacağın sadece yurt içi internet kullanımları, bu hediye internet hakkından düşmeye başlıyor. 10 GB bedava internet hakkının bitmesinden sonra yapacağın internet kullanımları ise eğer hattında tanımlı başka bir internet paketi yoksa kendi internet kullanım tarifen üzerinden ücretlendirilmeye başlar.

Teknosacell Hediye İnternet Gönderme

Teknosacell’in başlattığı kampanya kapsamı ile belirlenen tarifeler üzerinde yeni hat açtıracak ya da numarasını belirlenen tarifelere taşıyacak olan abonelere özel olarak sunulan Teknosacell 10 GB bedava internet kullanım süresinin içerisinde kampanya dahilinde verilen bedava internet kullanım hakkının tüketilmesinden sonra yapacağın internet kullanımları, hattında tanımlı başka bir internet paketi ya da kampanyası var ise o paketlerden düşmeye başlar; eğer Bedava İnternet Kazan – Bedava İnternet Veren Uygulamalar ile aldığın başka bir paket yok ise kendi internet kullanım tarifen üzerinden ücretlendirilerek tarafına yansıtılır.

Belirlenen kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Teknosacell hattını iptal ettirirsen veya hat kullanımının iptal olmasına sebebiyet verirsen; numaranı başka bir operatörlere taşırsan; kampanya ile belirlenen faturalı tarifleri bırakarak Teknosacell’in faturasız hatlarına geçiş yaparsan; kampanya kapsamına alınana tarifeler dışında kalan farklı bir Teknosacell faturalı hatlara geçiş yaparsan, işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle Teknosacell 10 GB bedava internet hakkın iptal olur.

Teknosacell Faturalı Tarifeler Bedava İnternet Kazan

Başlatılan bu kampanya ile birlikte Teknosacell 10 GB bedava internet aldıktan sonra, yukarıda belirttiğimiz kampanya iptal durumlarının birisi olursa, kullandığın bedava intenet hakkı için tarafına herhangi bir cayma bedeli yansıtılmayacak olup ücretsiz iptal olmuş oluyor. Burada hattına tanımlanacak olan bedava internet kullanım hakları, sadece internet apn üzerinden geçerli olup yurt içi cepten internet kullanımların için geçerlidir.

Teknosa tarafından sunulan bu kampanya ile birlikte verilen bedava internet kullanım hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları için geçerli değildir. Kampanya ve tarife içerisinde yapacağın internet kullanımlarının ücretlendirme periyodu 1 byte olarak belirlenmiştir. Eğer sana verilen Teknosacell 10 GB bedava internet hakkını bir fatura dönemi içerisinde kullanıp bitirmezsen, kalan internet kullanım hakkı bir sonraki fatura dönemine devretmeden direkt olarak siliniyor.

Cep Telefonu IMEI Sorgulama ve Öğrenme Kodu

Teknosacell İnternet Paketleri Bedava İnternet Kazan

Teknosacell 10 GB bedava internet kampanyası ile hattına tanımlanacak olan internet kullanım hakları kesinlikle devredilemez ve 3. şahıslara da transfer edilemez. Ayrıca şunu belirtmek gerekir ki TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya süresi ve kampanya kurgusunu değiştirme hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Teknosacell Hat Fiyatı Ne Kadar?

Paketlere göre fiyat farklılığı bulunmakla beraber hat fiyatı en az 300 TL dir.

Teknosacell Hattı Nereden Nasıl Alabilirim?

Kimliğiniz ile birlikte Teknosa mağazalarına giderek hattınızı alabilirsiniz.

Teknosacell Her Yerde Çekiyor mu?

Genel olarak iletişim problemi yaşamayan üyeler bulunsa da her yerde çekmiyor diyen abone sayısı da oldukça fazladır diyebiliriz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu